Rośliny Sztuczne

Sprawdź ofertę roślin sztucznych. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty w wielu podkategoriach. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin.

Sort by
Show
per page

Sztuczna Trawa Zebra

Przypominająca Miskant Chiński gęsta i rozłożysta trawa z dekoracyjnym bambusem. Pochodzi z dalekiego wschodu. Posiada charakterystyczne zielone liście w poprzeczne, nieregularne, kremowe pasy. Efektowna i przykuwająca wzrok. Cechuje się bardzo gęstym pokrojem i wąskimi liśćmi. Będzie doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza. 

Można tworzyć z niej żywopłoty lub klomby. Idealnie prezentuje się w wysokich donicach. 

Trawa wykonana precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów. Dbałość o detale sprawia, że stanowi ciekawy i oryginalny element dekoracyjny, przy tym prezentuje się bardzo realistycznie.

99.99 189.90 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:ZG-10090.

Trawa Pampasowa Pumila

Pozycja, ta na pewno zasługuje na Twoją uwagę. Trawa Pampasowa Pumila charakteryzuje się gęstym i kaskadowym ułożeniem różnych wielkości traw, zakończonych pióropuszami. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają lekko, a zarazem dynamicznie. Stanowią mocny kontrast dla innych grup roślin. Fenomenem jest też to, że efektowne kompozycje można tworzyć z samych traw. Przyglądając się jej, można dostrzec każdy dopracowany szczegół, co w efekcie idealnie odzwierciedla trawę rosnącą w naturalnych warunkach. Traw nie zdobią same liście, lecz również kwiaty w kształcie pióropusza. 

Używając w kompozycji dwie wysokości traw, uzyskasz niepowtarzalny wizualny efekt.

159.99 439.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Snopek Trawy 40 cm

Od lat znane są badania psychologów, które poświadczają zbawienny wpływ roślin, jak i koloru zielonego na walkę ze stresem i efektywny odpoczynek. Oferowane przez nas trawy ozdobne stanowią piękne dopełnienie dla każdego wnętrza.  Są niezwykle efektowne oraz doskonale prezentują się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach.  

Snopek z Traw wykonany został z wysokiej jakości materiałów, przewiązany jest sznurkiem z juty. Wyjątkowo dobrze wygląda postawiony na parapecie, półce lub ladzie. Idealna całoroczna dekoracja. 

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj
SKU:GS-10104.

Snopek Trawy 40 cm

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Sztuczny Bluszcz Hedera Biało Zielony 80 cm – Jakość Premium

Nasz rodzimy gatunek , występujący w niemal całej Polsce, ale i większości krajów europejskich i części Azji. Bluszcz jest bardzo popularną rośliną, którą można spotkać zarówno w ogrodzie jak i w domu. Jest wiecznie zielonym pnączem. Liście bluszczu są skórzaste, o długości do 10 cm. 

Idealnie sprawdza się w przypadku obsadzania rozmaitych altan i pergoli. Doskonały do tworzenia zielonych ścian jak również samotnie wsadzony do doniczki.  Bardzo dekoracyjnie wygląda bluszcz rozpięty na drucianym stelażu, po okręgu czy też gdy rośnie tuż pod sufitem, a jego pędy zwisają swobodnie.

79.99  zawiera VAT, 65.03  netto

Porównaj
SKU:SB-44675.

Mix sukulentów na piku x4 – Produkt Premium

Klasyka małych sukulentów – aloes, agawa i dwie odmiany eszewerii. Egzotyczny wygląd, dobra wytrzymałość, efektowne kolory i kształty. To wszystko przemawia na tak! Można je łączyć z kamieniami, muszlami,czarnym grysem, szkłem, ceglanymi okruchami czy też kawałkami drewna. Pozwoli to stworzyć miniaturowe krajobrazy i ogródki. To idealny sposób na zapoczątkowanie hobby, które może stać się sposobem na miłe spędzenie czasu.

Doskonała jakość wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że są nie do odróżnienia od naturalnych sukulentów. 

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj
SKU:SM-25473.

Mix Pojedynczych Sukulentów 6x

Moda na sukulenty nadal trwa. Z roku na rok te małe kaktusy aranżowane są na różne sposoby. Coraz większą popularność zyskują aranżacje z sukulentów – czy to na korzeniach czy też w ozdobnym wiszącym szkle. 

Wychodząc na przeciw potrzebom, przedstawiamy mix sukulentów na piku. Tu liczy się kreatywność i wyobraźnia. Idealnie sprawdzą się połączone z trawami, same, tworząc ogródek czy też jako uzupełnienie kwiatowych kompozycji. 

Są zawsze zielone i bardzo dobrej jakości. 

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj
SKU:SM-25472.

Miskant- Trawa Zebra 60 cm – zielona

Trawa, gęsta i rozłożysta. Plastyczna – można ją formować – rozkładać czy też zwężać. Idealnie współgra z pozostałymi trawami – Zebra. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, balkonie czy też jako dodatek w witrynie sklepowej.  Może sama w sobie stanowić doskonałą dekorację. Sprawdzi się również jako dodatek do kompozycji, tworząc nienachalne wypełnienie. 

Trawa umieszczona jest w białej doniczce

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj

Sztuczna Pelargonia w Skrzynce – Produkt Premium

Pelargonie to jedne z najpopularniejszych kwiatów balkonowych. Większość pelargoni pochodzi z Przylądka Dobrej Nadziei, a znane są pod nazwą geranium. Ich zalety odkrył i rozpowszechnił francuski przemysł perfumeryjny.  Liście są okrągławe, o karbowanych brzegach, lekko omszone, z długim ogonkiem. Proponowana aranżacja skrzynki balkonowej jest klasyczna i bardzo wdzięczna. Realistycznie dobrane kolory, ożywią każdy parapet i taras. 

Pelargonia dostępna wyłącznie w kolorze czerwonym (red)

Wysoka Jakość Produktu

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj
SKU:PP-23654.

Trawa Tatarak 125 cm

Poszukujesz dużej trawy – szerokiej i wysokiej – ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Dzięki różnorodności form i kolorów trawy ozdobne są niezmiernie atrakcyjne i uniwersalne pod względem zastosowania. Tam, gdzie brakuje miejsca i prawdziwego gruntu pod nogami, warto sadzić je w pojemnikach. 

Dodając je do roślinnej kompozycji, możemy mieć pewność, że wyjdzie jej to na dobre. Pod tym względem trawy są wyjątkowe. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają lekko, a zarazem dynamicznie. Stanowią kontrast dla innych grup roślin. Efektowne kompozycje można tworzyć z samych traw. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba się przy wejściu w wysokiej donicy, postawiona przy ścianie czy też jako separator do tworzenia oddzielających ekranów.  

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 125 cm

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

Wszelkiego rodzaju trawy cieszą się coraz to większą popularnością. Na dobre zagościły w naszych domach, balkonach czy miejscach użyteczności publicznej. Stanowią same w sobie ozdobę jak również tło lub dodatek do aranżacji.

W naturalnym środowisku tatarak trawiasty występuje we wschodniej Azji jak również Japonii. Można go znaleźć rosnącego grupami nad brzegami jezior, rzek, bagnach, w zaroślach trzcinowych i na wilgotnych łąkach. Tatarak trawiasty  tworzy zwarte kępy wąskich oraz  sztywnych liści, które układają się w piękne wachlarze. Liście są bardzo efektowne, o ciemnozielonej barwie .

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

Miskant Chiński, jeden z ładniejszych paskowanych miskantów. To atrakcyjne trawy ozdobne, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu przez cały rok. Liście, biało-zielone naprzemiennie paskowane, przeważnie na całej szerokości. Końcówki lekko się zwisają a brzegi liści nie są ostre.

Dobrze wygląda zarówno samodzielnie jak i w aranżacji.  Charakter, plastyczność to cechy tych traw. Miskanty ze względu na swoje zróżnicowanie, dają nam wiele możliwości, dzięki którym można na nowo odmienić wnętrze lub taras. Może służyć jako tło lub wypełnienie. 

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Sztuczna Trawa Papirus 115 cm

Charakteryzuje się smukłym eleganckim pokrojem, cienkimi, ostro zakończonymi liśćmi i łodygą przypominającą właściwie źdźbło trawy. Liście na łodydze papirusa tworzą parasolowate rozety. Najczęściej papirus kojarzy się z rośliną z której pozyskiwany był w Egipcie materiał na papier. Obecnie cibora nabiera coraz większego znaczenia jeżeli chodzi o dekorację domów, przestrzeni biurowych, hoteli i przede wszystkim SPA, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. 

 

59.99  44.99  zawiera VAT, 36.58  netto

Porównaj