Sort by
Show
per page

Sztuczny Zamiokulkas – Zamio 43 cm

Zamiokulkasy robią obecnie zawrotną karierę w naszych wnętrzach i w miejscach, gdzie bywamy – w restauracjach, salonach spa, sklepach, kawiarniach, biurach. Oferowany przez nas sztuczny zamiokulkas został wykonany z dbałością o detale, z doskonałej jakości materiałów. Świetnie sprawdzi się w niemal każdej aranżacji, a ze względu na swój rozmiar może być traktowany jako nieduża roślina doniczkowa.

62.99  zawiera VAT, 51.21  netto

Porównaj
SKU:65503.

Zamiokulkas Zamiokulas Zamio do Doniczki 65 cm

Zamiokulkas pozostaje jednym z aktualnych hitów, jeśli chodzi o modne i efektowne rośliny doniczkowe. Tym, czym wygrywa z innymi roślinami, jest ciekawy pokrój oraz ciemnozielone grube skórzaste liście o pięknie błyszczącej powierzchni. Sztuczny zamiokulkas, którego oferujemy, jest idealną kopią żywej rośliny, wykonaną z najlepszych materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Jest przygotowany do umieszczenia w doniczce.

Roślina jest sprzedawana bez dekoracyjnej doniczki. Jeśli podoba Ci się prezentowana na zdjęciu aranżacja i chciałbyś zamówić doniczkę w komplecie z rośliną, prosimy o kontakt telefoniczny.

266.99  zawiera VAT, 217.07  netto

Porównaj
SKU:65558.

Zamiokulkas

Moda na zamiokulkasy trwa nieprzerwanie od kilku lat. Tę roślinę o błyszczących, skórzastych liściach na wzniesionych mięsistych łodygach lubimy za jej elegancję i egzotykę. Zamiokulkas zamiolistny przywędrował do nas z Tanzanii i Zanzibaru. Oferowany przez nas sztuczny zamiokulkas stanowi idealną replikę żywej rośliny. Idealny do domu, biura czy restauracji.

259.00 773.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Zamiokulkas

259.00 773.00