Sort by
Show
per page

Sztuczna Trawa Papirus 115 cm

Charakteryzuje się smukłym eleganckim pokrojem oraz cienkimi, ostro zakończonymi liśćmi i łodygą przypominającą właściwie źdźbło trawy. Liście na łodydze papirusa tworzą parasolowate rozety. Najczęściej papirus kojarzy się z rośliną, z której pozyskiwany był w Egipcie materiał na papier. Obecnie cibora nabiera coraz większego znaczenia, jeśli chodzi o dekorację domów, przestrzeni biurowych, hoteli i przede wszystkim SPA, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym.

59.99  44.99  zawiera VAT, 36.58  netto

Porównaj

Biała Róża Pnąca – Róża Angielska – 60 cm – Produkt Premium

Róża angielska to grupa współczesnych odmian, które po starych odmianach odziedziczyły romantyczny wygląd oraz niezwykle piękne kwiaty. Powstały dzięki krzyżowaniu róż historycznych ze współczesnymi różami rabatowymi i wielkokwiatowymi. Pierwszą osobą, która zaczęła krzyżować stare odmiany z nowoczesnymi był David Austin. Uzyskał wiele niezwykłych, do dziś cenionych odmian i to właśnie jego róże zwane są angielskimi.

Błyszczące i ciemnozielone, porastające pędy liście tworzą doskonałe tło dla kwiatów o niezwykłej palecie barw. Kwiaty tych róż są duże oraz niezwykle delikatne. Ich różnorodność jest ogromna: mogą być pełne, półpełne lub pojedyncze, jednak zawsze wyglądem nawiązują do historycznych odmian. 

Wysoka jakość wykonania w doskonały sposób odwzorowuje piękno tych roślin. 

33.50  zawiera VAT, 27.24  netto

Porównaj
SKU:DR-25799.

Róża seledynowa 75 cm – Produkt Premium

Róże mają prawdopodobnie dłuższą historię niż jakakolwiek inna roślina uprawna. Są symbolem piękna. Według przybliżonego szacunku liczba ich znacznie przekracza 20 tysięcy.  Oferowana Seledynowa Róża charakteryzuje się niebywałą jakością materiałów i odwzorowaniem detali.  Rzadko można spotkać róże w tej formie. W róży tej został uchwycony moment, kiedy to jest już rozkwitnięta i w pełnej okazałości. 

Dzięki bardzo realistycznym liściom i łodydze, może stać w przezroczystym flakonie i z powodzeniem zastępować naturalne kwiaty.  

Średnica główki: 12 cm

26.99  zawiera VAT, 21.94  netto

Porównaj
SKU:DR-25788.

Celozja 68 cm – Produkt Premium

Celozja to bogactwo form i barw. W naturalnych warunkach rośnie w Afryce oraz Azji. Jej kwiaty są podłużne i mają formę kolorowych kłosów. Potocznie, ze względu na rozczapierzone kwiaty kojarzą się z kogucim grzebieniem. Doskonała do tworzenia mocnych akcentów kolorystycznych w aranżacjach kwiatowych, jak również jako kwiat przewodni. 

Pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Doskonała jakość wykonania, dbałość o szczegóły sprawia iż trudno odróżnić ją od naturalnej. Jeżeli jesteśmy miłośnikami egzotycznych akcentów, z pewnością wykorzystajmy oryginalne celozje.

34.00  zawiera VAT, 27.64  netto

Porównaj
SKU:SC- 25667.

Strelitzia – Strelicja – Rajski Ptak – 80 cm – Produkt Premium

Strelicja królewska to gatunek dużej, ozdobnej rośliny z rodziny strelicjowatych, o oryginalnej, grzbiecistej budowie i kontrastowych kolorach kwiatów: pomarańczowym i niebieskim, przypominających ubarwienie ptaków rajskich, stąd wzięła się jej nazwa. Pochodzi z Południowej Afryki, gdzie występuje nad brzegami rzek i na obszarach przybrzeżnych.

Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach – w biurze, restauracji czy hotelu, jak również w domu. 

Materiał wykonania: sylikon

22.99  zawiera VAT, 18.69  netto

Porównaj
SKU:GS- 23735.

Girlanda – Mech Hiszpański – Tillandsia – Oplątwa- 90 cm

Mech hiszpański (Tillandsia) występuje w Ameryce Południowej, Środkowej oraz południowych obszarach Ameryki Północnej. Pnącze zwisające z konarów drzew. Ma długie, cienkie, zwisające i rozgałęziające się łodygi o jasnozielonej i srebrzystoszarej barwie. Girlanda składa się z kilku pnączy tworząc zwartą całość. Można ją podzielić na pojedyncze gałęzie. 

Idealna do dekoracji, tworzenia ekranów i wypełnienia. 

Doskonale sprawdzi się jako oryginalna ozdoba stołu na święta czy dekoracja choinki. 

25.99  zawiera VAT, 21.13  netto

Porównaj