Sort by
Show
per page

Fikus Dębnolisty na Piku 58 cm

Sztuczny figowiec (fikus) dębolistny o pięknych dużych liściach w żywym zielonym kolorze. Osadzony na piku, co ułatwia umieszczenie go w doniczce, w sztucznej ziemi lub w innym podłożu. Świetnie sprawdzi się jako roślina doniczkowa zarówno do mieszkań, jak i biur czy restauracji. Wykonany starannie z wysokiej klasy materiałów.

92.00  zawiera VAT, 74.80  netto

Porównaj
SKU:65551.

Fikus Dębnolisty na Piku 58 cm

92.00  zawiera VAT, 74.80  netto

Sansewieria Gałązka 80 cm

Sansewieria, inaczej wężownica, to sukulent o grubych liściach, których cechą charakterystyczną są poprzeczne pasy. Oferowany przez nas produkt to dokładna kopia liści sansewierii zebranych w jedną długą gałązkę. Można ją umieścić w donicy, wazonie lub wykorzystać jako element większej roślinnej aranżacji.

79.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Gałązka- jabłoń z owocami

Duża sztuczna gałąź jabłoni z licznymi zielonymi liśćmi i czerwonymi owocami. Wykonana bardzo precyzyjnie z doskonałych, trwałych materiałów. Można ją wykorzystać jako pojedynczą ozdobę umieszczoną w wysokim wazonie lub w ustawionej na podłodze wysokiej donicy. Równie dobrym pomysłem jest wkomponowanie jej w dekorację z innych sztucznych roślin.

51.99  zawiera VAT, 42.27  netto

Porównaj
SKU:65474.

Gałązka- jabłoń z owocami

51.99  zawiera VAT, 42.27  netto

Gałązki trawa California

Gałązka niezwykle dekoracyjnej kwitnącej sztucznej trawy California. Wykonana bardzo starannie i precyzyjnie, z doskonałej jakości materiałów. Świetnie wygląda umieszczona w wysokim wazonie jako skromna, elegancka i modna ozdoba. Można ją wykorzystać także w większych kompozycjach ze sztucznych lub naturalnych roślin. Polecana do restauracji, hotelów, domów, a także jako materiał dla florystów.

25.99  zawiera VAT, 21.13  netto

Porównaj
SKU:65489.

Gałązki trawa California

25.99  zawiera VAT, 21.13  netto

Gałązki dębu

Piękne zielone liście dębu przyciągają wzrok ze względu na swój ciekawy kształt. Sztuczna gałązka, którą oferujemy, ma gęsto osadzone liście niemal identyczne z naturalnymi! Można ją wykorzystać jako pojedynczą dekorację w naturalnym stylu albo połączyć z innymi roślinami, tworząc bukiet przywodzący na myśl las, naturę, wiosnę. Ożywi każde wnętrze!

31.90  zawiera VAT, 25.94  netto

Porównaj
SKU:65506.

Gałązki dębu

31.90  zawiera VAT, 25.94  netto

Klon północny-gałązki

Klon jest drzewem, które zna chyba każdy, ale nie każdy wyobraża sobie wprowadzenie klonów do wnętrz. My udowadniamy, że klony mogą być świetnym i oryginalnym motywem dekoracyjnym! Sztuczne liście klonu osadzone na gałązce można umieścić w wazonie, podobnie jak liście monstery, albo wykorzystać gałązkę jako element większej kompozycji z innych roślin. Oferowany produkt został wykonany z precyzją i starannością z wysokiej klasy materiałów.

37.00  zawiera VAT, 30.08  netto

Porównaj
SKU:65507.

Klon północny-gałązki

37.00  zawiera VAT, 30.08  netto

Klon Północny- Gałązki- Produkt Ognioodporny

Sztuczna gałązka klonu – jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych drzew. Wykonana z doskonałych materiałów, z dbałością o detale. Na gałązce gęsto osadzono duże zielone liście stanowiące idealną replikę pięcioklapowych liści klonu. Ozdobę można wykorzystać jako element dekoracji z innych roślin. Tworzy bardzo naturalny efekt.

48.55  zawiera VAT, 39.47  netto

Porównaj
SKU:65510.

Camelia- gałązki

Kamelia to azjatycka roślina ozdobna w postaci krzewu o wiecznie zielonych liściach i kwiatach, które w zależności od odmiany mogą mieć różne kolory, od białych, przez różowe, po czerwone. Zielone liście kamelii same w sobie mogą stanowić ozdobę i dopełnienie różnych aranżacji roślinnych. Sztuczna gałązka kamelii, którą oferujemy, ma gęsto osadzone liście w pięknym zielonym odcieniu. Można ją wykorzystać jako element bukietu lub wiązanki, dobrze będzie wyglądać także w wazonie jako tło na przykład dla sztucznych kwiatów.

20.50  zawiera VAT, 16.67  netto

Porównaj
SKU:65508.

Camelia- gałązki

20.50  zawiera VAT, 16.67  netto

Sukulent Gałązka Ø 28 cm

Sztuczny sukulent na gałązce. Stanowi idealną replikę eszewerii, chętnie wybieranej rośliny ozdobnej o ciekawym kształcie. Ta bardzo modna obecnie roślina wykorzystywana jest jako ozdoba w mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach. Oferowany przez nas sztuczny sukulent dzięki swojemu rozmiarowi świetnie będzie wyglądać na przykład w wysokiej donicy czy wazonie. Umocowanie go w podłożu ułatwia długa gałązka, na której został osadzony.

Na zamówienie dostępny również kolor bordowy.

51.99  zawiera VAT, 42.27  netto

Porównaj

Lilia Biała 2 Kwiaty 1 Gałązka Duża 93 cm

Biała sztuczna lilia w postaci zielonej gałązki, z której wyrastają dwa piękne kwiaty uchwycone w pełnym rozkwicie. Dzięki swojej barwie i formie stanowi subtelną i elegancką ozdobę. Z powodzeniem zastąpi naturalne lilie na przyjęciu okolicznościowym, sprawdzi się jako dekoracja kościoła, sali weselnej, pokoju hotelowego czy restauracji. Najlepiej wygląda umieszczona w prostym wysokim wazonie.

86.99  zawiera VAT, 70.72  netto

Porównaj

Lilia Fuksja 2 Kwiaty 1 Gałązka Duża 93 cm

Lilia ma duże i wyjątkowo dekoracyjne kwiaty, nic dziwnego więc, że zasłużyła na miano królowej letnich ogrodów. Sztuczna lilia ma tę przewagę nad naturalną, że cieszy oko przez cały rok! Oferowany przez nas sztuczny okaz ma postać zielonej gałązki, z której wyrastają dwa okazałe kwiaty w kolorze fuksji. Dzięki takiej formie sztuczną lilię można umieścić w wysokim wazonie i ozdobić nią niemal każdą przestrzeń, w której brakuje kolorów!

86.99  zawiera VAT, 70.72  netto

Porównaj

Kamienie Mchu 13 cm

Sztuczny mech w kształcie przypominającym owalne kamienie. Żywy zielony kolor i dokładnie odwzorowane detale sprawiają, że jest idealnym dodatkiem do różnych roślinnych (i nie tylko) ozdób i aranżacji. Sprawdzi się na przykład jako element stroika wielkanocnego, można go użyć także w miniaturowym ogródku stworzonym ze sztucznych roślin. Kamienie mchu dobrze wyglądają także solo, jako pojedyncza modna ozdoba.

9.99  zawiera VAT, 8.12  netto

Porównaj
SKU:64495.

Kamienie Mchu 13 cm

9.99  zawiera VAT, 8.12  netto