Drzewa Sztuczne

Sprawdź ofertę Drzew Sztucznych. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty w wielu podkategoriach. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Drzewa Sztuczne oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczny Fikus Lirolistny 100cm

Piękny sztuczny figowiec (fikus) lirolistny, wykonany z bardzo dobrych materiałów, z dbałością o detale. Jego atutem jest forma drzewka z koroną w kształcie kuli, którą tworzą dekoracyjne liście o charakterystycznym dla tego gatunku kształcie. Nadaje się zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i sklepów, galerii, restauracji.

429.00  zawiera VAT, 348.78  netto

Porównaj
SKU:65832.

Sztuczny Fikus Lirolistny 100cm

429.00  zawiera VAT, 348.78  netto

Sztuczna Longifolia

Sztuczne drzewko w postaci kilku zdrewniałych pędów zwieńczonych dużą liczbą podłużnych, wąskich liści o zielonej barwie i pięknym połysku. Oferowana przez nas sztuczna longifolia została wykonana bardzo starannie, z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Dostępna w trzech rozmiarach. Polecana jako ciekawa alternatywa dla innych sztucznych drzewek.

849.00 1,469.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Drzewo Bambus – Produkt Premium

Moda na naturalne i ekologiczne wyposażenie wnętrz nie przemija. Stąd coraz większa popularność bambusowych drzewek. Nadają się doskonale do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Sprawdzą się zwłaszcza w pomieszczeniach, które są zbyt ciemne dla żywych roślin. Sztuczny bambus jest wprost idealny jako dekoracja do biura, SPA lub hotelu.

Oferujemy piękne drzewo bambusowe z naturalnie wyglądającymi łodygami. Doskonała jakość wykonania. Gęste, pokryte na całej długości gałązek liśćmi drzewo do złudzenia przypomina żywe bambusy. Sztuczne bambusy często wykorzystuje się przy tworzeniu aranżacji wnętrz biur, restauracji, hoteli i galerii handlowych. To jeden z naszych bestselerów.

641.00 960.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Kule Laury 34 cm

Małe sztuczne drzewko – laur. Filigranowe rozmiary i korona uformowana w kształt kuli dodają mu uroku. Drobne, bardzo gęste zielone listki oraz krótki pień zostały wykonane z bardzo dobrych materiałów, z dużą starannością i dbałością o odwzorowanie wszelkich detali. Niemal nie do odróżnienia od żywej rośliny!

178.00  zawiera VAT, 144.72  netto

Porównaj
SKU:65550.

Kule Laury 34 cm

178.00  zawiera VAT, 144.72  netto

Bambus japoński

Sztuczny bambus japoński o kilku idealnie odwzorowanych wzniesionych pędach zakończonych pięknymi zielonymi liśćmi. Pokrojem przypomina drzewko, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać jako alternatywę dla innych modnych drzew uprawianych jako rośliny doniczkowe. Wykonany starannie, z bardzo dobrych materiałów. Dostępny w kilku rozmiarach.

514.00 1,256.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Bambus japoński

514.00 1,256.00 

Tuja Bonsai na Pniu 90 cm

Formowana sztuczna tuja na pniu to niewątpliwie ciekawy dodatek do wystroju. Pasuje zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i tych klasycznych. Można ją postawić na zewnątrz – w ogrodzie, na balkonie, patio czy też na tarasie – oraz wewnątrz. Idealnie wygląda przed wejściem do budynku, hotelu czy restauracji. Doskonała jakość wykonania. 

420.00  zawiera VAT, 341.46  netto

Porównaj

Tuja Bonsai na Pniu 90 cm

420.00  zawiera VAT, 341.46  netto

Tuja na Pniu -115 cm

Tuja, inaczej żywotnik, to roślina iglasta, należąca do rodziny cyprysowatych. Cieszy się od lat nieustającą popularnością wśród miłośników roślin. Dzięki bogactwu form, barw i pokrojów tuje należą do powszechnie cenionych roślin ozdobnych. Środowiskiem naturalnym tui jest Ameryka Północna i Azja, w ogrodach natomiast liczne odmiany żywotników są uprawiane niemal na całym świecie. 

Oferowana tu sztuczna tuja to ponadmetrowa roślina do złudzenia przypominająca naturalną. Jej gałązki są bardzo gęste, a pędy pokryte są przylegającymi do siebie płaskimi, łuskowatymi zielonymi liśćmi. Sztuczna tuja na pniu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie naturalny żywotnik.

595.00  539.00  zawiera VAT, 438.21  netto

Porównaj

Tuja na Pniu -115 cm

595.00  539.00  zawiera VAT, 438.21  netto

Kentia – Palma Kencja 225 cm – Produkt Premium

Palma kencja – coraz częściej spotykamy ją w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych. Swoją popularność zawdzięcza dekoracyjnemu wyglądowi. Palmy te mają ciemnozielone, pierzaste liście na długich ogonkach liściowych. Ta smukła, soczyście zielona roślina wspaniale zdobi zarówno minimalistyczne, jak i bogato urządzone przestrzenie. Sztuczna palma kencja to doskonała inwestycja – wysoka jakość produktu sprawia, że jest niemal nieodróżnialna od żywego okazu.

Produkt premium

1,699.99  zawiera VAT, 1,382.11  netto

Porównaj
SKU:64852.

Bonsai Ficus 40 cm

Sztuczny fikus, modne miniaturowe drzewko bonsai. Jego cechy charakterystyczne to cienkie gałązki pokryte ciemnozielonymi błyszczącymi lancetowatymi liśćmi (przypominającymi wyglądem liście fikusa Benjamina) oraz zgrubiałe u podstawy pędy tworzące pień. Dzięki tym elementom sztuczne fikusy wyglądają bardzo efektownie i mogą z powodzeniem konkurować z typowymi naturalnymi drzewkami bonsai.

145.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Sztuczna Tuja na Pniu 60 cm

Od kilku lat rośliny iglaste utrzymują się w czołówce najpopularniejszych roślin ozdobnych. Zazwyczaj kompozycje z ich udziałem spotyka się w ogrodach i na terenach zieleni miejskiej. Bardzo często zdobią wejścia frontowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Od niedawna goszczą również na naszych balkonach, patio i tarasach oraz w przestrzeniach biurowych. 

Sztuczna tuja na pniu, którą oferujemy, ma gęstą i zwartą koronę. Jest regularnie stożkowata. Doskonała jakość wykonania i dbałość o szczegóły sprawia, że produkt ten jest idealną alternatywą dla żywej rośliny. Do złudzenia przypomina naturalną tuję.

154.00  zawiera VAT, 125.20  netto

Porównaj
SKU:65482.

Sztuczna Tuja na Pniu 60 cm

154.00  zawiera VAT, 125.20  netto

Palma Kentia Kencja De Luxe 140,172 i 200 cm

Kencje należą do tych palm, które szczególnie chętnie wprowadzamy do naszych wnętrz. Nie bez znaczenia są ich dekoracyjne pierzaste liście w kolorze głębokiej zieleni i ciekawy pokrój – nawet bardzo wysokie kencje wyglądają lekko i oryginalnie. Sztuczne kencje, które oferujemy, mają spore wymiary – 172 i 200 cm. Pod względem wizualnym są niemal nie do odróżnienia od żywych roślin. Świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, w którym potrzeba zieleni, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Proszę dzwonić w kwestii wyboru transportu ponadgabarytowego. 

549.00 914.99 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Drzewo kawowe

Sztuczne drzewka popularnością dorównują w tym sezonie królującym w aranżacjach monsterom! Do domów chętnie wybieramy palmy, bonsai i cytrusy, ale wartą zauważenia i docenienia, a przy tym oryginalną ozdobą, będzie także sztuczne drzewo kawowe. Oferowany przez nas produkt został wykonany zgodnie z najwyższymi standardami. Ma kilka pędów i gęste liście – tak jak u naturalnego kawowca – owalne, z łagodnie pofalowanymi brzegami i zaostrzonymi krawędziami, pięknie błyszczące. Sztuczne drzewko kawowe wpasuje się niemal w każdą aranżację.

552.70 961.50 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Drzewo kawowe

552.70 961.50