Kroton Drzewo

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Kroton Drzewo. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Kroton Drzewo oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Drzewko Kauczukowiec 120 cm

Kauczukowiec pochodzi z Ameryki Południowej, gdzie występuje naturalnie w lasach dorzecza Amazonki. To gatunek wiecznie zielonego drzewa. Należący do rodziny wilczomleczowatych. Liście skórzaste, kształtu owalnego, trójdzielne zebrane są w pęczki na końcach gałązek.

W naturze:

Plantacje Kauczuku Naturalnego są uprawiane w celu otrzymania gumy lateksowej. Obecnie plantacje kauczuku drzewnego znajdują się w pasie tropikalnym pomiędzy: Tajlandią, Sri Lanką, Malezją, Nigerią, Wietnamem i Indonezją.

Idealne do biura recepcji lub restauracji. 

290.00  zawiera VAT, 235.77  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:DK-10121.

Drzewko Kauczukowiec 120 cm

290.00  zawiera VAT, 235.77  netto

Sztuczny Kroton 120 cm

Popularna roślina doniczkowa o wielobarwnych liściach. Pochodzi z Malezji i Indii Wschodnich. Do Europy została sprowadzona w pierwszej połowie XIX w. Krotony to wiecznie zielone krzewy o rozmaitych liściach – wąskich i szerszych – w większości są wielobarwne oraz błyszczące. Sprawiają wrażenie lakierowanych. Jego atutem jest ubarwienie, które tworzy zaskakujące kombinacje kolorów – zieleni, czerwieni, bieli, różu, żółci, brązu.

Bardzo dekoracyjna roślina, wszechstronnie wykorzystywana do dekoracji wnętrz i  tarasów. 

290.00  zawiera VAT, 235.77  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:KK-10120.

Sztuczny Kroton 120 cm

290.00  zawiera VAT, 235.77  netto

Kroton – Sztuczne Drzewo

Jedna z najbarwniejszych roślin, pochodzi z Malezji i Indii Wschodnich, do Europy została sprowadzona w pierwszej połowie XIX w. Kroton jest rośliną o wieczniezielonych liściach, które są jego główną ozdobą. Zachwycają one różnorodnością kształtów. Mogą być: długie, krótkie, wąskie, klapowane, mogą mieć gładkie lub pofalowane brzegi, być spiralnie wykręcone, skórzaste i błyszczące.

Wspólną cechą wszystkich odmian tej rośliny są liście, które mają wyraźny, zwykle żółtawy kolor wzdłuż nerwów, z barwnymi plamami między nimi. U starszych roślin liście mają żółtawy, czerwonawy lub różowoczerwony odcień. Wyraźne unerwienie ma barwę pomarańczową lub czerwoną.

Jest bardzo dekoracyjny, ożywi każde wnętrze w którym zostanie postawiony. 

Produkt wysyłany jest do 10 dni od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

 

 

638.00 845.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.