Hurtownia Roślin Sztucznych – O nas

Bezpośredni Importer

aranżacja sztucznych traw w donicach

aranżacja sztucznych traw

Jesteśmy importerem i dystrybutorem roślin sztucznych. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, praktykujemy selekcję doboru produktów przede wszystkim pod względem jakości, a następnie ceny. Naszymi producentami i dostawcami są firmy zarówno z Azji, jak i Europy.

Wiemy Co Jest Modne

Uczestniczmy w większości targów branżowych we Frankfurcie, Londynie, Mediolanie i Paryżu, gdzie poznajemy najnowsze trendy w branży florystycznej. Dzięki tej aktywności macie Państwo pewność, że nasza oferta zawsze podąża za modą.

Rośliny Sztuczne Klasy Premium

Wśród wielu producentów i oferowanego przez nich asortymentu, znaleźliśmy idealne alternatywny dla natury. Wysokiej jakości rośliny sztuczne, które nie można odróżnić wzrokowo oraz w dotyku – tak doskonale imitują prawdziwe rośliny.

rośliny sztuczne - orchidea

sztuczna orchidea

Są sytuacje oraz miejsca, gdzie kwiaty żywe nie mogą być zastosowane, albo ich użycie jest nieopłacalne. Obecnie wiele budynków, biur posiada przyciemniane szyby, sztuczne światło, czy też klimatyzowane pomieszczenia. Często, zdarza się brak okien. Wówczas, najlepszym rozwiązaniem stają się rośliny sztuczne.

Jesteśmy świadomi panującego stereotypu, że rośliny, czy kwiaty sztuczne to nieestetyczny plastik. Jednak zaopatrując się u nas – każdy przyzna, że to mit. Proponowany asortyment przeczy temu podejściu. Twoje biuro, budynek, miejsce pracy jest Twoją wizytówką – dlatego wiemy, że oczekujesz najwyższej jakości produktów – tylko takie oferujemy.

Sklep Internetowy – Sztuczne Drzewa, Krzewy i Trawy

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy sprzedaż internetową aranżacji i roślin sztucznych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo sztuczne drzewa, rośliny, krzewy oraz trawy. Asortyment można przeglądać na wiele sposobów, m.in. wg kategorii, kolorów czy też tagów.  

Państwa zamówienia wysyłamy każdego dnia kurierem i pocztą, po zatwierdzeniu przez nas, a następnie przez Państwo zmówionego towaru. Przy większych zakupów oferujemy rabaty i bezpłatną dostawę.

Współpraca

Nasza oferta skierowana jest do:

  • firm
  • instytucji
  • obiektów użyteczności publicznej
  • florystów 
  • dekoratorów wnętrz.

Świadczymy usługi doradcze i konsultacyjne oraz montażowe. Szeroka grupa firm z branży pokrewnych, z którymi współpracujemy, umożliwia kompleksowy zakres świadczonych usług.  

Nasz zespół profesjonalistów, zawsze chętnie pomoże w doborze asortymentu.

Zapraszamy do współpracy i po odbiór rabatów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.