Funkcjonalność sztucznej tui

Wybierając nasze sztuczne drzewa iglaste, decydujesz się na rozwiązanie o wyjątkowo wysokiej funkcjonalności w Twoim ogrodzie. Oferowane przez nas drzewka spełniają najwyższe standardy jakościowe i zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Nasze tuje swoim wyglądem przypominają prawdziwe rośliny i po umieszczeniu ich w miejscu docelowym prezentują się jak naturalne. Mają ładny pokrój i żywy kolor przez cały rok, co stanowi dodatkową zaletę wyboru takiego rozwiązania. Naturalne tuje oraz inne rośliny iglaste sadzone w ogrodach wymagają specjalnej pielęgnacji i nie zawsze prezentują się okazale. W ich koronach mogą pojawiać się prześwity, a same rośliny mogą brązowieć, na przykład w wyniku występowania chorób grzybowych. Wybierając nasze sztuczne tuje do ogrodu, unikasz tego typu problemów i możesz cieszyć się pięknymi roślinami przez cały rok, niezależnie od tego, w jakim miejscu zostaną zasadzone.

 

Estetyka sztucznych drzewek iglastych

Sztuczne iglaki to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie do każdego przydomowego ogrodu. Doskonale sprawdzą się także na balkonie. Dzięki nim możliwe jest tworzenie pięknych kompozycji w ogrodzie, które będą składały się z różnych roślin. Tuje doskonale dopasowują się do otoczenia i dobrze wyglądają z wieloma innymi gatunkami roślin. Drzewa iglaste w ogrodach bardzo często sadzone są w formie żywopłotów. Gęsta sztuczna tuja wysoka sprawia, że przydomowy ogród jest zielony przez cały rok. Zwarta zielona osłona pięknie się prezentuje i stanowi tło dla pozostałych roślin. Dodatkowo skrywa ogród przed spojrzeniami obcych. Sztuczne rośliny nie wymagają podcinania, ponieważ ich kształt się nie zmienia. Dzięki temu przez cały czas wyglądają tak samo dobrze. Tuja jest jednym z najpopularniejszych gatunków iglaków wykorzystywanych do tworzenia żywopłotów. Jednak sztuczna tuja na balkon i taras także będzie doskonałym rozwiązaniem. Z tych roślin można tworzyć przyjemne dla oka kompozycje, które wymagają minimum pielęgnacji. Na balkony i tarasy szczególnie polecana jest sztuczna tuja 100 cm.

 

Zastosowanie sztucznych iglaków

Sztuczne tuje mają bardzo szerokie możliwości zastosowania, przede wszystkim w przydomowych ogrodach. W ofercie naszego sklepu dostępne są rośliny o różnej wysokości, w czterech rozmiarach do wyboru. Sztuczna tuja 180 cm najlepiej sprawdzi się w formie żywopłotu. Sztuczna tuja 150 cm także będzie odpowiednim rozwiązaniem na roślinny szpaler. Wysokość żywopłotu powinna być dostosowana do specyfiki ogrodu, a także indywidualnych preferencji. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu sztuczna roślinność będzie doskonałym tłem w ogrodzie. Rośliny iglaste szczególnie polecane są także do tworzenia dekoracji na balkonach i tarasach. Można z nich również komponować pojedyncze elementy ozdobne. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się roślina o średniej wysokości, na przykład sztuczna tuja 120 cm. Bardzo często pojedyncze tuje sadzone są przy wejściach do domów. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie dekoracyjna sztuczna tuja w doniczce z dodatkowymi zdobieniami.