Bambus Drzewa

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Bambus Drzewa. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Bambus Drzewa oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Bambus #3

Bestseller w sztucznych bambusowych drzewach! To wyjątkowo gęsty bambus, wykonany z imitującej naturalne liście bambusa tkaniny. Grube tyczki bambusowe zrobione są z naturalnego bambusa. 

Idealny do postawienia w okrągłej donicy, jak i w rzędzie. 

579.00 1,839.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Bambus #3

579.00 1,839.00 

Bambus #2

Bambus nazwę swą zawdzięcza dźwiękowi: bam buu! jaki wydawały palące się w ogniu łodygi bambusa. Chińczycy napełniali je prochem i odstraszali wybuchami złe duchy.

Należy do rodziny traw, a dokładniej wiechlinowatych, tej samej co pszenica, z tym że bambus rośnie na terenach tropikalnych i subtropikalnych Azji, obu Ameryk, Afryki i Australii. Ok. 150 lat temu roślina dotarła w końcu do Europy, gdzie stała się bardzo popularna.

379.00 1,039.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Bambus #2

379.00 1,039.00 

Bambus #1

Bambus, rodzaj roślin o drewniejących łodygach, należący do rodziny wiechlinowatych. Stanowi jeden z wielu rodzajów zwyczajowo określanych mianem “bambusów”, wchodzących w skład podrodziny bambusowych. Występuje w tropikalnej i subtropikalnej części Azji. 

Piękne łodygi oraz różnej wielkości liście sprawiają, że prezentowany bambus zachwyca swoim wyglądem. Może i Ty zechcesz mieć go w swoim wnętrzu?

435.00 1,759.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Bambus #1

435.00 1,759.00 

Drzewo Bambus – Produkt Premium

Moda na naturalne i ekologiczne wyposażenie wnętrz nie przemija. Stąd coraz większa popularność drzewka Bambus. Nadają się doskonale do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym.  Sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach, które są zbyt ciemne dla żywych roślin. Idealny do biura, SPA lub hotelu.

Piękne Drzewo Bambus z naturalnymi łodygami. Doskonała jakość wykonania. Gęste, pokryte na całej długości liśćmi drzewo, do złudzenia przypomina naturalny bambus. Jest często wykorzystywany przy tworzeniu aranżacji wnętrz biur, restauracji, hoteli i galerii handlowych. Jeden z naszych bestselerów.

641.00 960.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Sztuczny Bambus w Doniczce 60 cm

Stwórz przyjazną atmosferę w miejscu pracy dzięki sztucznym roślinom, które idealnie sprawdzą się w biurach, poczekalniach i gabinetach.  Świetnie sprawdza się także podczas aranżacji wnętrz – zarówno w stylu azjatyckim, jak i naturalnym, ekologicznym.  Współcześni projektanci wybierają bambus dla jego ponadczasowości – dzięki niemu mogą stworzyć we wnętrzu nastrój bezpretensjonalny i zarazem wyrafinowany. Bambus, mimo lekkości i wdzięcznej prezencji jest niezwykle okazały.

Lubisz minimalizm i klasykę ? Chcesz dodać akcent zieleni w swoim wnętrzu – wstaw miniaturowe drzewko bambus. 

Idealne wykonanie sprawia, że trudno go odróżnić od naturalnej rośliny.

119.00  99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:BD-10126.

Sztuczny Bambus w Doniczce 60 cm

119.00  99.00  zawiera VAT, 80.49  netto