Bukszpan sztuczny: zastosowania

Sztuczne rośliny wybierane są chętnie przez osoby mające w domu zwierzęta, gdyż minimalizują ryzyko zjedzenia przez pupila szkodliwych dla niego gałązek czy listków. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku roślin trujących, a do takich należy bukszpan. Ponadto różne rodzaje sztucznego bukszpanu są doskonałym wyborem w przypadku, gdy ma się potrzebę udekorowania dowolnej przestrzeni biurowej lub użytkowej. Taka roślina postawiona na tarasie restauracji, w holu hotelu, na korytarzu prywatnej przychodni czy w salonie fryzjerskim lub umieszczona na wystawie sklepowej powoduje, że lokal prezentuje się atrakcyjniej i bardziej przytulnie. Nie ma natomiast konieczności podlewania, przesadzania ani stosowania żadnych innych czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, które byłyby niezbędne w przypadku wyboru żywego krzewu.

Rodzaje sztucznego bukszpanu

Sztuczny bukszpan w doniczce dostępny jest w różnych rozmiarach i kształtach. Krzew w kształcie pojedynczej kuli można nabyć w wysokości od 40 do 170 cm. Oferujemy także podwójne i potrójne kule ze sztucznego bukszpanu na pniu. Interesuje Cię inny kształt? W ofercie sklepu znajdziesz jeszcze bukszpanową wieżę (105-170 cm) i różnej wysokości spirale z bukszpanu.

Każdy z krzewów stworzony został tak, aby maksymalnie precyzyjnie oddać każdy detal naturalnej rośliny. Materiał, z którego przygotowano krzewy, jest trwały i bezpieczny w użytkowaniu.

Bukszpan sztuczny 50 cm: kula

Popularna wysokość sztucznych krzewów do domu lub biura to około 50 cm. Szukasz takiej rośliny dla siebie? Wybierz sztuczny bukszpan z koroną z drobnych, błyszczących listków uformowaną w kształt kuli. Ten niewielki krzew w doniczce postawisz w salonie lub na tarasie, świetnie sprawdzi się on też jako sztuczny bukszpan na balkon. Kulę z bukszpanu na pniu można kupić w wysokości 55 cm (taki krzew ma średnicę 40 cm). Oferujemy też większe modele.

Sztuczny bukszpan spirala

Spirala z bukszpanu to elegancka i efektowna dekoracja restauracji, hotelu, sklepu czy salonu kosmetycznego. Taki krzew nie zajmuje dużo miejsca na podłodze, a zdecydowanie podnosi walory wizualne każdego pomieszczenia. Dostępne w różnych wysokościach krzewy zachwycają precyzją wykonania. Zostały przygotowane z trwałych, wysokiej jakości materiałów.

Wieża z bukszpanu

Jeśli preferujesz tradycyjne aranżacje wnętrz i ogrodów, najlepszym wyborem dla Ciebie może być drzewko przypominające w kształcie piramidę. Taka roślinna wieża ma wysokość od 105 do 170 cm. Ten bukszpan sztuczny w donicy doskonale pasuje na balkon lub taras, przypominając nieco klasyczne tuje. Sprawdzi się też jako element dekoracyjny we wnętrzu domu lub w dowolnym lokalu usługowym.

Jeśli Twoim celem jest uatrakcyjnienie wyglądu swojego domu lub biura, ale z jakiegoś powodu wolisz nie hodować żywych roślin, sztuczny bukszpan może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wybierz preferowany kształt i rozmiar krzewu, a następnie ciesz się trwałą i miłą dla oka dekoracją, która nie wymaga żadnej pielęgnacji.