Sort by
Show
per page

Drzewko – Szeflera

Szeflera jest ciekawą rośliną doniczkową o oryginalnych liściach przywodzących na myśl parasolki. Oferowana przez nas sztuczna szeflera jest wierną kopią żywej rośliny. Przypomina drzewko o bardzo bujnej koronie; efekt ten był możliwy do uzyskania dzięki gęsto osadzonym liściom o pięknej zielonej barwie, ładnie kontrastującym z jasnym pniem. Doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i biur.

771.00 1,018.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Drzewko Szeflera-kolumna 180cm

Do niedawna szeflera należała do najpopularniejszych roślin doniczkowych. Spotkać ją można było w domach, szkołach, a także w budynkach użyteczności publicznej. Na pewien czas odeszła jednak w zapomnienie, ustępując miejsca innym roślinom. Obecnie szeflera ponownie zaczęła wzbudzać zainteresowanie, czemu trudno się dziwić, gdyż jest rośliną nie tylko piękną, ale i elegancką. Oferowana przez nas sztuczna szeflera to doskonały wybór!

847.00  zawiera VAT, 688.62  netto

Porównaj
SKU:65245.

Drzewko Szeflera-kolumna 180cm

847.00  zawiera VAT, 688.62  netto

Drzewko Kula z Szeflery 110 cm – Produkt Premium

Szukasz alternatywy dla traw czy bukszpanów? Okazała szeflera z koroną w kształcie kuli sprawdzi się idealnie. Idealnie dopracowana w każdym szczególe, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nasze sztuczne szeflery to produkty, które gorąco polecamy osobom szukającym roślin bardzo zbliżonych wyglądem do żywych!

1,190.00  zawiera VAT, 967.48  netto

Porównaj
SKU:65265.

Sztuczne Drzewko Szeflera

Piękne sztuczne drzewko szeflery, wyróżniające się gęstym pokrojem i oryginalnymi, dekoracyjnymi liśćmi charakterystycznymi dla tego gatunku. Stanowi doskonałą alternatywę dla innych sztucznych drzewek. Świetnie wygląda zarówno we wnętrzach, jak i na tarasie, balkonie czy w przydomowym ogródku. Do wyboru dwa kolory (o liściach zielonych lub żółtozielonych) i kilka rozmiarów.

323.00 781.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Szeflera Drzewko – Produkt Premium

Do niedawna szeflera należała do najpopularniejszych roślin doniczkowych i można było ją spotkać w niemal wszystkich domach, szkołach czy też budynkach użyteczności publicznej. Na pewien czas odeszła jednak w zapomnienie, ustępując miejsca innym gatunkom.

W 2018 roku szeflera ponownie zaczęła wzbudzać zainteresowanie. Jest rośliną nie tylko piękną, ale i elegancką. Pochodzi z tropikalnych i subtropikalnych części Azji (Tajwan), Australii, Nowej Gwinei. Ma ciemnozielone, błyszczące i palczaste liście, składające się z 7 – 9 listków, przypominające „parasolki”. Szeflery mają zwykle formę wielopędowych krzewów lub niewielkich drzewek rosnących raczej w górę niż na boki. Właśnie tak prezentuje się oferowana przez nas sztuczna szeflera wykonana z materiałów najwyższej jakości.

481.00 1,090.00 

Wyczyść wybór
Porównaj