Palma Drzewka

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Palma Drzewka. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Palma Drzewka oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Kentia – Palma Kencja 225 cm – Produkt Premium

Palma kencja – coraz częściej spotykamy ją w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych. Swoją popularność zawdzięcza dekoracyjnemu wyglądowi. Palmy te mają ciemnozielone, pierzaste liście na długich ogonkach liściowych. Ta smukła, soczyście zielona roślina wspaniale zdobi zarówno minimalistyczne, jak i bogato urządzone przestrzenie. Sztuczna palma kencja to doskonała inwestycja – wysoka jakość produktu sprawia, że jest niemal nieodróżnialna od żywego okazu.

Produkt premium

1,699.99  zawiera VAT, 1,382.11  netto

Porównaj
SKU:64852.

Palma Kentia Kencja De Luxe 140,172 i 200 cm

Kencje należą do tych palm, które szczególnie chętnie wprowadzamy do naszych wnętrz. Nie bez znaczenia są ich dekoracyjne pierzaste liście w kolorze głębokiej zieleni i ciekawy pokrój – nawet bardzo wysokie kencje wyglądają lekko i oryginalnie. Sztuczne kencje, które oferujemy, mają spore wymiary – 172 i 200 cm. Pod względem wizualnym są niemal nie do odróżnienia od żywych roślin. Świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, w którym potrzeba zieleni, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Proszę dzwonić w kwestii wyboru transportu ponadgabarytowego. 

549.00 914.99 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Feniks – Daktylowiec Kanaryjski – Produkt Premium

Daktylowiec kanaryjski (Feniks) jest inaczej nazywany palmą królewską. Nic dziwnego – w naturze osiąga wysokość do 25 metrów i ma bardzo atrakcyjny wygląd. Oferowana przez nas palma, choć niższa (do wyboru są trzy rozmiary), jest równie atrakcyjna jak żywa roślina! Wysoki brązowy pień, świetnie odwzorowany, został zwieńczony pióropuszem zielonych pierzastych liści. Ta palma pozwoli Ci wprowadzić szczyptę egzotyki wszędzie tam, gdzie postanowisz ją umieścić.

1,666.00 2,246.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Rapis Raphis

Sztuczna palma rapis to efektowna palma, która świetnie wygląda zarówno w mieszkaniach, jak i biurach, restauracjach, galeriach. Ma postać kilku wysmukłych pędów przypominających pędy bambusa, zwieńczonych silnie podzielonymi, wachlarzowato ułożonymi liśćmi. Została wykonana z bardzo dobrych materiałów, z dbałością o detale.

909.00 1,732.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Feniks w Doniczce – Daktylowiec Kanaryjski

Piękna sztuczna palma królewska (daktylowiec kanaryjski) w doniczce technicznej. Oferowana przez nas sztuczna palma została wykonana z wysokiej jakości materiałów, starannie, z zachowaniem detali, tak że trudno ją odróżnić od żywej rośliny. Sztuczne palmy Feniks polecamy zwłaszcza do aranżacji salonów spa, biur podróży, galerii, oceanariów, basenów i każdej przestrzeni, w której przyda się szczypta egzotyki!

552.00 723.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Podwójna Palma Feniks – Daktylowiec Kanaryjski

Sztuczna palma królewska jest bardzo atrakcyjną ozdobą przyciągającą wzrok jak magnes. Bez dwóch zdań jednak tym, co jeszcze bardziej zwraca uwagę, jest… podwójna palma królewska! Oferowany przez nas produkt ma postać wysokiego drzewa o dwóch pniach i dwóch gęstych pióropuszach zielonych liści. Ta palma to świetny wybór – kupując jeden produkt, zyskujesz podwójnie!

1,389.00  zawiera VAT, 1,129.27  netto

Porównaj
SKU:64896.

Wygięta Palma – Feniks – Daktylowiec Kanaryjski

Palma Feniks, inaczej palma królewska, to wysoka, bardzo atrakcyjna wizualnie roślina. Dodatkowym atutem oferowanej przez nas sztucznej palmy jest jej forma – ta palma jest wygięta w realistyczny sposób, tak jakby kierowała się ku słońcu. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja w biurach podróży, salonach spa, aquaparkach. Dostępna w kilku rozmiarach.

9,467.00 10,281.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Areka – Produkt Premium

Palma areka to popularna i efektowna roślina doniczkowa, chętnie wybierana zarówno do mieszkań, jak i przestrzeni biurowych. Oferowany przez nas produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Jego atuty to ciekawa forma – ta sztuczna palma ma postać dwóch dosyć wysokich pędów zwieńczonych gęsto osadzonymi pierzastymi liśćmi zwieszającymi się łukowato w dół – i piękny zielony kolor. Jest dostępna w dwóch rozmiarach.

2,827.00 3,075.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Tropikalna Palma Areka

Palmy są obecnie bardzo modne – zarówno te duże, w postaci okazałych drzew, jak i te mniejsze, traktowane jako egzotyczne rośliny doniczkowe, chętnie wprowadzamy do naszych wnętrz. Oferowana przez nas sztuczna palma areka jest dostępna w kilku rozmiarach. Ma pierzaste liście w żywym zielonym kolorze tworzące gęsty pióropusz. Pasuje do wnętrz w niemal każdym stylu.

299.00 999.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Areka

Sztuczna palma, która równie dobrze nadaje się do mieszkań, jak i do biur. Do wyboru kilka różnych rozmiarów, dzięki czemu można ją wykorzystać zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i w tych o niewielkim metrażu. Atuty naszego produktu to: ładny pokrój, liczne zielone pierzaste liście i doskonała jakość wykonania.

186.00 694.99 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.

Palma Areka

186.00 694.99 

Naturalna Kentia Kencja Palma 260 cm

Duża sztuczna palma będąca dokładną kopią kencji – palmy z rodziny arekowatych o wzniesionych pędach i ciemnozielonych pierzastych liściach. Oferowana przez nas sztuczna roślina ma duże wymiary – idealnie sprawdzi się na przykład na tarasach, w biurach, na salach konferencyjnych, na basenach, w większych pomieszczeniach. Została wykonana z najlepszych materiałów, z dbałością o detale.

Proszę dzwonić w kwestii wyboru transportu ponadgabarytowego. 

1,542.99  zawiera VAT, 1,254.46  netto

Porównaj
SKU:65562.

Naturalna Kentia Kencja Palma 260 cm

1,542.99  zawiera VAT, 1,254.46  netto

Palma Areca 110 cm

Palma areka jest rośliną o ozdobnych liściach. W naturze występuje w Azji i może dorastać nawet do kilkunastu metrów. Sztuczne areki są naprawdę wyjątkową ozdobą wnętrz. Swoją obecnością potrafią kompletnie odmienić całe pomieszczenie, skupić na sobie uwagę, odwrócić wzrok od defektów czy drobnych niedociągnięć w aranżacji.

Sztuczna areka nadaje się zarówno do mieszkań, restauracji, jak i do biur. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach użyteczności publicznej oraz w salonach kosmetycznych. 

446.00  zawiera VAT, 362.60  netto

Porównaj
SKU:64847.

Palma Areca 110 cm

446.00  zawiera VAT, 362.60  netto