Miłorząb Japoński Drzewa

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Miłorząb Japoński Drzewa. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Miłorząb Japoński Drzewa oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Show
per page

Miłorząb Japoński – Ginko 145 cm

To oryginalne drzewo, najczęściej stawiane jest jako soliter w wyeksponowanych miejscach. Idealny do postawiania w SPA, restauracjach czy w holu. Dobrze będzie się prezentował zarówno w szerokiej donicy (wazie) postawionej na podłodze, jak i w strzelistych donicach postawionych w rzędzie.   

Z miłorzębami związana jest bogata symbolika – witalności, nadziei i braterstwa. W całej Azji drzewa te sadzone są przy świątyniach i klasztorach buddyjskich oraz taoistytcznych. Jego liście są używane jako talizmany i surowiec leczniczy. 

Liście zebrane są  w pączku po kilka sztuk. Mają charakterystyczny kształt, który przypomina wachlarz z wcięciem pośrodku. Blaszka liściowa ma ładne unerwienie i żywo zielony kolor.

1,106.00  zawiera VAT, 899.19  netto

Porównaj