Miłorząb Japoński Drzewa

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Miłorząb Japoński Drzewa. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Miłorząb Japoński Drzewa oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Show
per page

Miłorząb Japoński – Ginko 145 cm

To oryginalne drzewo najczęściej stawiane jest jako pojedynczy okaz w wyeksponowanych miejscach. Idealnie wpasuje się w pomieszczenia takie jak SPA, restauracja czy w hotelowy hol. Sztuczny miłorząb dobrze będzie się prezentował zarówno w szerokiej donicy (w wazie) postawionej na podłodze, jak i w strzelistej donicy jako jedna z roślin ustawionych w rzędzie.   

Z miłorzębem związana jest bogata symbolika – to symbol witalności, nadziei i braterstwa. W całej Azji drzewa te sadzone są przy świątyniach i klasztorach buddyjskich oraz taoistycznych. Liście miłorzębu są używane jako talizmany i surowiec leczniczy. 

Liście sztucznego miłorzębu, podobnie jak u żywych roślin, zebrane są w pączkach po kilka sztuk. Mają charakterystyczny kształt, który przypomina wachlarz z wcięciem pośrodku. Blaszka liściowa ma ładne unerwienie i żywy zielony kolor.

1,106.00  zawiera VAT, 899.19  netto

Porównaj