Bonsai Drzewka

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Bonsai Drzewka. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Bonsai Drzewka oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Bonsai w doniczce 38cm

Sztuczne drzewko bonsai uformowane w fantazyjny sposób. Osadzone w lśniącej białej doniczce wypełnionej kamykami. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Doskonale sprawdzi się jako element wystroju mieszkania, a także jako ozdoba restauracji, hotelu czy salonu spa.

155.99  zawiera VAT, 126.82  netto

Porównaj
SKU:65475.

Bonsai w doniczce 38cm

155.99  zawiera VAT, 126.82  netto

Bonsai Ficus 40 cm

Sztuczny fikus, modne miniaturowe drzewko bonsai. Jego cechy charakterystyczne to cienkie gałązki pokryte ciemnozielonymi błyszczącymi lancetowatymi liśćmi (przypominającymi wyglądem liście fikusa Benjamina) oraz zgrubiałe u podstawy pędy tworzące pień. Dzięki tym elementom sztuczne fikusy wyglądają bardzo efektownie i mogą z powodzeniem konkurować z typowymi naturalnymi drzewkami bonsai.

145.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Tuja na Pniu -115 cm

Tuja, inaczej żywotnik, to roślina iglasta, należąca do rodziny cyprysowatych. Cieszy się od lat nieustającą popularnością wśród miłośników roślin. Dzięki bogactwu form, barw i pokrojów tuje należą do powszechnie cenionych roślin ozdobnych. Środowiskiem naturalnym tui jest Ameryka Północna i Azja, w ogrodach natomiast liczne odmiany żywotników są uprawiane niemal na całym świecie. 

Oferowana tu sztuczna tuja to ponadmetrowa roślina do złudzenia przypominająca naturalną. Jej gałązki są bardzo gęste, a pędy pokryte są przylegającymi do siebie płaskimi, łuskowatymi zielonymi liśćmi. Sztuczna tuja na pniu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie naturalny żywotnik.

595.00  539.00  zawiera VAT, 438.21  netto

Porównaj

Tuja na Pniu -115 cm

595.00  539.00  zawiera VAT, 438.21  netto

Tuja Bonsai na Pniu 90 cm

Formowana sztuczna tuja na pniu to niewątpliwie ciekawy dodatek do wystroju. Pasuje zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i tych klasycznych. Można ją postawić na zewnątrz – w ogrodzie, na balkonie, patio czy też na tarasie – oraz wewnątrz. Idealnie wygląda przed wejściem do budynku, hotelu czy restauracji. Doskonała jakość wykonania. 

420.00  zawiera VAT, 341.46  netto

Porównaj

Tuja Bonsai na Pniu 90 cm

420.00  zawiera VAT, 341.46  netto

Sztuczny Bonsai w Donicy

Japoński styl od lat święci tryumfy wśród trendów wystroju wnętrz. Dzieje się tak za pewne za sprawą minimalizmu i harmonii jaką sobą reprezentuje. Wiele osób doceniło wschodnie wyczucie smaku i dało zainspirować się tym stylem podczas urządzania własnego wnętrza.

Bonsai to wywodząca się z Japonii sztuka tworzenia i miniaturyzacji drzew. Zwykle jet to karłowate drzewo, posadzone w płaskim naczyniu.  Drzewko bonsai to niezwykła ozdoba każdego wnętrza. Elegancki, idealnie wpisze się w każde stylowe wnętrze. Bardzo dobra jakość wykonania i dbałość o detale, to atuty tego produktu. 

239.00  zawiera VAT, 194.31  netto

Brak w magazynie

Porównaj

Sztuczny Bonsai w Donicy

239.00  zawiera VAT, 194.31  netto

Sztuczny Bonsai w Porcelanowej Donicy

Sztuka bonsai najczęściej kojarzona jest z Japonią, ale jej kolebką są Chiny. Bez względu na to drzewka bonsai cieszą się od lat nieustającą popularnością. Świetnie prezentują się w biurach oraz w restauracjach. Jeśli potrzebujesz eleganckiego akcentu, który ożywi wnętrze, sztuczne drzewko bonsai to produkt w sam raz dla Ciebie.

179.00  zawiera VAT, 145.53  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:BB-10064.