Sort by
Show
per page

Zielona Kalatea 78 i 80 cm

Duża sztuczna kalatea, którą oferujemy, ma okazałe liście w dwóch odcieniach zieleni – na każdym liściu na ciemnozielonym tle znajdują się jaśniejsze paski. Produkt jest dokładną kopią żywej rośliny, wykonaną z dużą starannością z najlepszej jakości materiałów. Sztuczną kalateę najlepiej wykorzystać jako wolnostojącą roślinę doniczkową – dzięki swoim kolorom i rozmiarowi stanowi wyraźny akcent kolorystyczny i ożywia aranżację wnętrza.

522.99 856.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczna Kalatea w doniczce

Kalatea, choć chętnie wprowadzana do aranżacji wnętrz ze względu na ozdobne liście, nie jest rośliną łatwą w uprawie. Dla osób, które chciałyby ozdobić nią mieszkanie albo przestrzeń, w której pracują, dobrą alternatywą jest sztuczna kalatea. Oferowany przez nas okaz jest ciekawy ze względu na swój pokrój i bardzo gęste, stosunkowo wąskie, zielone liście. Sztuczna kalatea została wykonana starannie, z najwyższej jakości materiałów. Idealnie wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

580.99 682.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Czerwona Kalatea 78 i 80 cm

Kalatea to roślina o niezwykle ciekawych liściach, wywodząca się z Ameryki Południowej, Środkowej oraz Karaibów. Niestety jest trudna w uprawie – ma duże wymagania i najlepiej czuje się w warunkach zbliżonych do tych, które panują w szklarniach. Dlatego dobrą alternatywą jest sztuczna kalatea – dzięki wysokiej jakości materiałów, z których została wykonana, oraz dbałości o detale jest niemal nie do odróżnienia od naturalnej rośliny i prezentuje się równie pięknie. Oferowana przez nas sztuczna kalatea ma duże paskowane liście w dwóch odcieniach zieleni, od spodu czerwone. W sprzedaży dwa rozmiary – 78 i 80 cm.

580.99 682.99 

Wyczyść wybór
Porównaj