Pelargonia Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Pelargonia Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Pelargonia Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczne Pelargonie Zwisające

165.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczna Pelargonia w Skrzynce – Produkt Premium

Pelargonie to popularne kwiaty balkonowe. Większość z nich pochodzi z Przylądka Dobrej Nadziei, znane są też pod nazwą geranium. Ich zalety odkrył i rozpowszechnił francuski przemysł perfumeryjny.

Sztuczna pelargonia jest idealną repliką żywej rośliny. Jej liście są okrągławe, o karbowanych brzegach, lekko omszone, z długim ogonkiem. Oferowana przez nas pelargonia jest umieszczona w klasycznej skrzynce balkonowej i stanowi gotową dekorację do ustawienia na tarasie lub na balkonie. Dzięki żywym, realistycznym kolorom ozdobi każdą przestrzeń. 

Pelargonia jest dostępna wyłącznie w kolorze czerwonym (red).

Najwyższa jakość produktu.

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj

Sztuczna Pelargonia 28 cm

Królowa balkonów – pelargonia – w sztucznej odsłonie. Grube, mięsiste kwiaty i kolory do złudzenia przypominające rzeczywiste są wyróżnikiem tego produktu. Doskonała jakość wykonania. Sztuczna pelargonia będzie świetnie wyglądać na okiennych parapetach czy też na balustradach na tarasach i balkonach. Doskonale wygląda sama, ale można też łączyć ją z innymi kwiatami, tworząc efektowne kompozycje.

41.80 

Wyczyść wybór
Porównaj