Pelargonia Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Pelargonia Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Pelargonia Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczna Pelargonia w Skrzynce – Produkt Premium

Pelargonie to jedne z najpopularniejszych kwiatów balkonowych. Większość pelargonii pochodzi z Przylądka Dobrej Nadziei, a znane są pod nazwą Geranium. Ich zalety odkrył i rozpowszechnił francuski przemysł perfumeryjny.

Liście są okrągławe, o karbowanych brzegach, lekko omszone, z długim ogonkiem. Proponowana aranżacja skrzynki balkonowej jest klasyczna i bardzo wdzięczna. Realistycznie dobrane kolory, ożywią każdy parapet i taras. 

Pelargonia dostępna wyłącznie w kolorze czerwonym (red).

Najwyższa Jakość Produktu.

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj

Sztuczna Pelargonia 28 cm

Królowa balkonów – pelargonia – w sztucznej odsłonie. Grube, mięsiste kwiaty i kolory do złudzenia przypominające rzeczywiste są wyróżnikiem tego produktu. Doskonała jakość wykonania. Sztuczna pelargonia będzie świetnie wyglądać na okiennych parapetach czy też na balustradach na tarasach i balkonach. Doskonale wygląda sama, ale można też łączyć ją z innymi kwiatami, tworząc efektowne kompozycje.

41.80 

Wyczyść wybór
Porównaj