Pelargonia Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Pelargonia Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Pelargonia Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczna Pelargonia w Skrzynce – Produkt Premium

Pelargonie to jedne z najpopularniejszych kwiatów balkonowych. Większość pelargonii pochodzi z Przylądka Dobrej Nadziei, a znane są pod nazwą Geranium. Ich zalety odkrył i rozpowszechnił francuski przemysł perfumeryjny.

Liście są okrągławe, o karbowanych brzegach, lekko omszone, z długim ogonkiem. Proponowana aranżacja skrzynki balkonowej jest klasyczna i bardzo wdzięczna. Realistycznie dobrane kolory, ożywią każdy parapet i taras. 

Pelargonia dostępna wyłącznie w kolorze czerwonym (red).

Najwyższa Jakość Produktu.

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj
SKU:PP-23654.

Sztuczna Pelargonia 28 cm

Królowa balkonów – Sztuczna Pelargonia. Grube, mięsiste kwiaty i naturalna kolorystyka są wyróżnikiem tego produktu. Doskonała jakość wykonania. Idealna na okienne parapety, czy też balustrady na tarasach i balkonach. Można ją łączyć z innymi kwiatami, tworząc efektowne klomby lub tworzyć klomby z jednego gatunku – tylko pelargonii.

41.80 

Wyczyść wybór
Porównaj