Bluszcz Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Bluszcz Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Bluszcz Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczny Kwitnący Bluszcz- Powój-Róż

Powoje są bylinami, występującymi w podzwrotnikowych i umiarkowanych strefach klimatycznych. Charakterystyczne lejkowate, pojedyncze kwiaty o różowawym zabarwieniu tworzą ciekawą aranżację. Dzięki ozdobnym kwiatostanom powoje są przez wielu uważane za bardzo estetyczne kwiaty ozdobne.

 

156.00  zawiera VAT, 126.83  netto

Porównaj

Sztuczny Kwitnący Bluszcz- Powój-fiolet

Roślina ozdobna. Świetnie nadaje się do umieszczenia na balkonach oraz w aranżacjach ogrodowych.  Lejkowate kwiaty są we wnętrzu ciemniejsze, a na zewnątrz przybierają po dwa odcienie: purpury i bieli. Doskonały wybór do romantycznych aranżacji w przydomowym patio, balkonie czy też ogródku przy restauracji. 

156.00  zawiera VAT, 126.83  netto

Porównaj

Sztuczny Kwitnący Bluszcz- Powój- biały

156.00  zawiera VAT, 126.83  netto

Porównaj

Cisus na podpórce – Winobluszcz

Należy do rodziny winoroślowatych Vitaceae. Pochodzi z Afryki Południowej. Jest pnączem, którego pędy osiągają do 3,5 m długości.
Ma dekoracyjne, ciemnozielone liście złożone z trzech ząbkowanych listków.  Postawiony zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz doda wnętrzu uroku. 

Doskonała jakość wykonania jak również odwzorowany każdy detal sprawia, że trudno go odróżnić od “żywego oryginału”. 

366.00 685.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Cisus Pnącze na Drabince – Pergola z Bluszcza

Szczególnie pięknie winobluszcze prezentują się osadzone na podporze.  Aby je wyeksponować, wykorzystuje się kraty, trejaże czy pergole. W tym przypadku, wykorzystane zostały, już zdrewniałe pędy naturalnego winobluszcza. Tworzą one porośnięta kratę.

Stworzone są wręcz do roli “ekranów” odgradzających ciekawskie spojrzenia czy też zasłaniających niezbyt atrakcyjne miejsca (np. ścianę z klimatyzatorami)

857.00 1,295.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Cisus rombolistny Ellen Danica

Cisus rombolistny tej odmiany to roślina doniczkowa o pokroju pnącza, wyróżniająca się spośród innych ciekawym kształtem liści. Ma opinię jednej z najpiękniejszych roślin pnących! Oferowany przez nas sztuczny cisus jest bardzo gęsty, ma wiele ciemno- i jasnozielonych cienkich liści, które wyglądem przypominają papier. Doskonała jakość wykonania. Roślina wspaniale ozdobi każde pomieszczenie, tworząc zielony akcent ożywiający przestrzeń.

79.90 149.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Winobluszcz Długi 130 cm

Winobluszcz jest często wybierany jako alternatywa dla bluszczu – w naturze rośnie szybciej, a jego liście mogą się przebarwiać jesienią, przez co stanowi bardzo ciekawą ozdobę. Minusem winobluszczu jest to, że zimą traci liście. Sztuczny winobluszcz, co oczywiste, nie ma tej wady – cieszy oko przez cały rok! Oferowana przez nas roślina ma postać długiego, 130-centymetrowego pnącza. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów z dbałością o detale – dla przykładu: większe liście tego sztucznego winobluszczu mają kolor ciemnej zieleni, a małe liście, imitujące młode listki, są jasnozielone. Sztuczny winobluszcz świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Pasuje do każdego stylu!

199.99  zawiera VAT, 162.59  netto

Porównaj

Winobluszcz Długi 130 cm

199.99  zawiera VAT, 162.59  netto

Sztuczny Bluszcz Pnącze 120 cm

Długi sztuczny bluszcz stanowi idealną ozdobę zwłaszcza w miejscach, gdzie nie można pozwolić sobie ani na roślinę wysoką, ani rozłożystą, o okazałym pokroju. Można go umieścić w doniczce, ustawić wysoko, np. na regale czy szafie, i pozwolić, by swobodnie zwieszał się w dół. Wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Jego atutem są drobne zielone liście sprawiające, że roślina wygląda zwiewnie i delikatnie.

92.99  zawiera VAT, 75.60  netto

Porównaj

Sztuczny Bluszcz Duże Liście 86 cm

Bluszcz jest chętnie wybieranym pnączem – jego największym walorem są duże zielone liście. Proponowane przez nas sztuczne pnącze o długości 86 cm sprawdzi się jako ozdoba każdego pomieszczenia, można je również wykorzystać na zewnątrz – warto je umieścić na balkonie, tarasie, płocie, pergoli. Jego cechą charakterystyczną są spore, gęsto rozmieszczone liście w soczystym zielonym kolorze.

72.99  zawiera VAT, 59.34  netto

Porównaj

Potos Bluszcz Wiszący 110 cm

Sztuczny potos jest doskonałą repliką żywej rośliny nazywanej także epipremnum złocistym lub diabelskim bluszczem. Jego największym atutem są duże dwukolorowe liście. Oferowane przez nas sztuczne pnącze ma dwa zwieszające się pędy gęsto pokryte różnej wielkości liśćmi. Będzie idealnie prezentować się we wnętrzu, ustawione na wyższym regale czy filarze, ozdobi także pergolę albo altanę.

139.99  zawiera VAT, 113.81  netto

Porównaj

Potos Bluszcz Wiszący 110 cm

139.99  zawiera VAT, 113.81  netto

Duży Zielony Bluszcz 80 cm

Duży sztuczny bluszcz w formie zwieszającego się pnącza o bardzo licznych ciemnozielonych liściach. Doskonała jakość wykonania, idealnie odwzorowane detale. Sztuczny bluszcz świetnie wygląda umieszczony w prostej doniczce i ustawiony wysoko, tak by w pełni go wyeksponować. Sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, w mieszkaniach, w altanach i na tarasach, między innymi jako ozdoba pergoli czy dekoracja niezagospodarowanej ściany.

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Porównaj

Duży Zielony Bluszcz 80 cm

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Sztuczny Bluszcz Hedera Biało Zielony 80 cm – Jakość Premium

Sztuczny bluszcz będący idealną kopią bluszczu występującego w niemal całej Polsce, w większości krajów europejskich i w części Azji. Bluszcz jest bardzo popularną rośliną, którą można spotkać zarówno w ogrodach, jak i we wnętrzach. Liście tego sztucznego bluszczu są zielone i skórzaste. 

Sztuczny bluszcz idealnie sprawdza się w aranżacjach rozmaitych altan i pergoli. Doskonały do tworzenia zielonych ścian, ale spełnia swoją funkcję dekoracyjną również wtedy, gdy wsadzimy go solo do doniczki. Bardzo ciekawie wygląda rozpięty na drucianym stelażu, na okręgu, czy też gdy rośnie tuż pod sufitem, a jego pędy swobodnie zwisają.

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Porównaj