Bluszcz Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Bluszcz Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Bluszcz Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Trzykrotka pasiasta 50 cm – Produkt Premium

Trzykrotka pasiasta jest rośliną doniczkową, cieszącą się popularnością głównie z uwagi na jej piękne i dekoracyjne liście. Mają one podłużny kształt, a przez środek każdego liścia przebiegają grube, pionowe pasy. Naturalnym obszarem występowania tej rośliny są tereny Ameryki Południowej i Środkowej. Bardzo ładnie prezentuje się na parapetach, półkach, a także na ścianach. Liście trzykrotki pasiastej mogą być zielone lub szaro-zielone. Pasy przechodzące przez liście z wierzchu mają barwę srebrzystą, od spodu “buraczkowe”.

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj

Trzykrotka Bordowa 80 cm – Produkt Premium

Trzykrotka jest jedną z najbardziej lubianych roślin doniczkowych. Wywodzi się z tropikalnych lasów Brazylii. Ze względu na nietuzinkowy kolor, może stać się atrakcyjnym dodatkiem, który urozmaici wnętrze. Stanowi znakomitą dekorację. Produkt najwyższej jakości. 

79.00  zawiera VAT, 64.23  netto

Porównaj

Sztuczny Bluszcz Hedera Biało Zielony 80 cm – Jakość Premium

Nasz rodzimy gatunek, występujący w niemal całej Polsce, większości krajów europejskich i części Azji. Bluszcz jest bardzo popularną rośliną, którą można spotkać zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Jest wiecznie zielonym pnączem. Liście bluszczu są skórzaste o długości do 10 cm. 

Idealnie sprawdza się w przypadku obsadzania rozmaitych altan i pergoli. Doskonały do tworzenia zielonych ścian, spełnia swoją rolę również, gdy samotnie wsadzimy bluszcz do doniczki.  Bardzo dekoracyjnie wygląda rozpięty na drucianym stelażu, po okręgu, czy też gdy rośnie tuż pod sufitem, a jego pędy swobodnie zwisają.

 

Chwilowy brak na magazynie. Prosze o kontakt

79.99  zawiera VAT, 65.03  netto

Porównaj
SKU:SB-44675.

Filodendron – Monstera 125 cm

Monstera należy do dekoracyjnych roślin doniczkowych o ozdobnych liściach.  W naturze monstera to silnie rosnące, płożące się bądź wspinające pnącze, występuje w tropikalnym lesie równikowym Ameryki Południowej. Dekoracyjne liście u monstery są zielone, duże, głęboko powcinane i z dziurami. Młode liście nie mają wcięć i dziur. Starsze liście mają głębsze wcięcia, dodatkowo posiadają długie, zwisające korzenie powietrzne. 

Monstera jest obecnie bardzo popularna, zarówno jako roślina ozdobna czy też motyw we wnętrzach. Jest najczęściej wybieraną rośliną do biur – właśnie dzięki liściom i okazałym rozmiarom. Idealna do nowoczesnych wnętrz. 

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj

Filodendron – Monstera 125 cm

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Filodendron 95 cm – Produkt Premium

Filodendron to ciekawa roślina pnąca, która powróciła do naszych wnętrz. Pochodzi z Południowej i Środkowej Ameryki. Do tego rodzaju należy aż kilkaset gatunków. Występują one w różnych formach – możemy się spotkać zarówno z filodendronami krzewiastymi, pnączami, bezłodygowymi i zielnymi. Jego liście odznaczają się pięknym kształtem i barwą. Są sercowate, podłużne i ciemnozielone (młode z odcieniem brązowym) i raczej miękkie, często z jedwabistym połyskiem. 

Idealny do biura, restauracji. Postawiony w mieszkaniu jest nie do odróżnienia od jego naturalnego odpowiednika. Można go postawić samego lub umieścić w rabacie z innymi roślinami.    

195.00  zawiera VAT, 158.54  netto

Porównaj

Trzykrotka – Sztuczny Bluszcz – Produkt Premium

Dobór kwiatów do biura to ważna, często jednak bagatelizowana sprawa. Przypadkowo wybrane kwiaty mogą zaburzyć całą koncepcję wnętrza. Rośliny stanowią gustowny dodatek. Mogą przyczynić się do wzmocnienia wizerunku firmy. Odpowiednio dobrane, zadbane rośliny ozdobią biuro i wniosą do niego odrobinę zieleni. 

Trzykrotka jest jedną z najbardziej lubianych i uniwersalnych zwisających roślin doniczkowych.

Współczesna aranżacja wnętrz zarówno w domu jak i miejsc użyteczności publicznej powinny być skromne ilościowo, ale wysokiej dobrej jakości.

81.00  zawiera VAT, 65.85  netto

Porównaj
SKU:TB-10132.

Sztuczny Bluszcz z Podpórką 45 cm – Produkt Premium

Bluszcz pospolity jest popularnym domowym pnączem o atrakcyjnych zielonych liściach z jasnymi przebarwieniami. Należy do pnączy samoczepnych – wspina się po podporach, które napotka na swojej drodze. Sztuczny Bluszcz z Podpórką do złudzenia przypomina prawdziwy. Jego naturalny wygląd jest zasługą wysokogatunkowych materiałów, z których jest wytworzony. Różne wielkości i odcienie liści, młode pędy… aż chce się podlać. Idealny do postawienia na balkonie, w restauracji na stoliku, czy w biurze na komodzie.

Produkt dostępny w doniczce technicznej.

69.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczny Bluszcz 70 cm

Bluszcz to popularna roślina, która można spotkać na balkonach, w biurach, restauracjach, jak również domu. Jego uniwersalne zastosowanie sprawia, że można go wykorzystać niezależnie od panującego stylu  w otoczeniu.

Bardzo starannie wykonane liście bluszczu, z wierzchu są ciemnozielone z wyraźną siatką jasnożółtych nerwów, delikatnie zmurszałe. Pod spodem jaśniejsze, matowe.

Dobrze będzie wyglądać zarówno sam w doniczce jak i uzupełnienie aranżacji.

49.99 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:BZ-10129.

Sztuczny Bluszcz Hedera 130 cm – Produkt Premium

Bluszcz jest bardzo popularną rośliną, sadzoną zarówno na balkonach, w biurach, restauracjach, jak i w domu. Jest uniwersalny, wykorzystuje się go niezależnie od stylu panującego w otoczeniu. Nazwa gatunkowa helix pochodzi od greckiego helissein – owijać się, skręcać.

Liście bluszczu z wierzchu są błyszczące, ciemnozielone z wyraźną siatką jasnożółtych nerwów, pod spodem jaśniejsze, matowe.

Bluszcz to wszechstronna roślina, doskonale wyglądająca zarówno sama w doniczce jak i jako uzupełnienie aranżacji. Może nadać uroku pergoli, czy też stworzyć ekran osłaniający (żywopłot).

149.00 

Wyczyść wybór
Porównaj