Sort by
Show
per page

Sztuczny Filodendron-Monstera

889.00 1,109.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Monstera Sztuczna 140 cm

Sztuczna monstera dziurawa o idealnie odwzorowanych szczegółach, wykonana z wysokiej jakości materiałów. To jedna z najmodniejszych roślin, pasująca zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i tych nowoczesnych. Oferowana przez nas sztuczna monstera jest dużą rośliną o gęstych liściach – dzięki takiemu pokrojowi i głębokiej zieleni liści ożywi i dopełni przestrzeń, w której się znajdzie, stanowiąc modną dekorację.

Oczekujemy na dostawę.

926.99  zawiera VAT, 753.65  netto

Porównaj

Monstera Sztuczna 140 cm

926.99  zawiera VAT, 753.65  netto

Sztuczny Filodendron – Monstera 70 cm

Monstera jest obecnie bardzo modną rośliną – uprawia się ją w doniczkach, w aranżacjach wykorzystuje się pojedyncze dziurawe liście, stała się też inspiracją dla twórców plakatów, biżuterii i ozdób do mieszkań. Sztuczna monstera, którą oferujemy, wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, jest niemal nieodróżnialna od żywej rośliny. Ożywi i uatrakcyjni każdą aranżację i będzie ciekawym akcentem kolorystycznym w pomieszczeniu.

Produkt jest dostarczany w czarnej plastikowej doniczce technicznej.

366.99  zawiera VAT, 298.37  netto

Porównaj

Filodendron – Monstera 120 cm

Monstera należy do dekoracyjnych roślin doniczkowych o ozdobnych liściach. W naturze monstera to silnie rosnące, płożące się bądź wspinające pnącza, pochodzące z Ameryki Południowej i Środkowej. Dekoracyjne liście monstery są zielone, duże, z dziurami. Młode liście nie mają wcięć i dziur. Starsze mają głębokie wcięcia. Charakterystyczne dla monstery są długie, zwisające korzenie powietrzne. 

Monstera jest obecnie bardzo popularna, zarówno jako roślina ozdobna, jak i dekoracyjny motyw we wnętrzach. Sztuczna monstera jest najczęściej wybieraną rośliną do biur – właśnie dzięki liściom i okazałym rozmiarom. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj