Sukulenty Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Sukulenty Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Sukulenty Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Eszeweria w doniczce

Rodzaj roślin należący do rodziny gruboszowatych. W środowisku naturalnym występuje w Kalifornii i w Meksyku. W wielu krajach, jest również uprawiana jako roślina ozdobna – w domu lub w ogrodzie.

Eszewerie znakomicie prezentują się na oknach czy komodach.  Doskonała jakość wykonania i dbałość o każdy detal sprawiają, że idealnie sprawdzi się w każdym miejscu. 

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Porównaj

Eszeweria w doniczce

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Mix sukulentów na piku x4 – Produkt Premium

Klasyka małych sukulentów – aloes, agawa i dwie odmiany eszewerii. Egzotyczny wygląd, dobra wytrzymałość, efektowne kolory i kształty. To wszystko przemawia na tak! Można je łączyć z kamieniami, muszlami, czarnym grysem, szkłem, ceglanymi okruchami, czy też kawałkami drewna. Pozwoli to stworzyć miniaturowe krajobrazy i ogródki. To idealny sposób na zapoczątkowanie hobby, które może stać się sposobem na miłe spędzenie czasu.

Doskonała jakość wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że są nie do odróżnienia od naturalnych sukulentów. 

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj
SKU:SM-25473.

Mix Pojedynczych Sukulentów 6x

Moda na sukulenty trwa nadal. Z roku na rok te małe kaktusy aranżowane są na coraz to nowe sposoby. Większą popularnością cieszą się aranżacje z sukulentów – czy to na korzeniach, czy też w ozdobnym wiszącym szkle. 

Wychodząc na przeciw potrzebom, przedstawiamy mix sukulentów na piku. Tu liczy się kreatywność i wyobraźnia. Idealnie sprawdzą się połączone z trawami, tworząc ogródek, czy też jako uzupełnienie kwiatowych kompozycji. 

Są zawsze zielone i bardzo dobrej jakości.

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj
SKU:SM-25472.

Sztuczny Aloes w Kamionkowej Donicy 40 cm – Jakość Premium

Rodzaj aloes (łac. Aloe) to prawie 300 różnych gatunków. W warunkach naturalnych niektóre aloesy to kilkumetrowe drzewa, z wyraźnie zarysowanym pniem, inne to bezłodygowe, malutkie rozetki liści ledwo co odrastające od ziemi. Pospolity tworzy rozetę szarozielonych, mięsistych, lekko kolczastych, liści, dorastających do 40-50 cm długości.

Obecnie, Aloes cieszy się bardzo dużą popularnością. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, w kuchni, czy w łazience. Doskonała jakość wykonania i dbałość o detale sprawiają, że jest nie do odróżnienia “oryginału”, nawet w dotyku.

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Kaktus Opuncja 78 cm

Kaktusy są idealnym wyborem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne, a często też zdarza się im zapomnieć o regularnym podlewaniu. Opuncja, roślina z rodziny kaktusowatych. Występuje w Ameryce Północnej i Południowej: od Kanady po południową Argentynę. Opuncja kojarzona jest z dużą rośliną, zbudowaną z zielonych, mięsistych segmentów, na których znajdują się dość rzadko wyrastajce kolce. Cechą charakterystyczną tych roślin jest występowanie kępek maleńkich włosków kłujących, zakończonych mikroskopijnymi „harpunkami”.

Opuncja sprawdzi się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, kuchni czy salonie. Dbałość o każdy detal sprawia iż jest nie do odróżnienia od naturalnej Opuncji. Co najważniejsze – nie posiada kłujących włosków, które w kontakcie ze skórą, potrafią być uciążliwe. 

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj

Kaktus Opuncja 78 cm

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Sukulenty Mix 4x

Dom zawsze potrzebuje zieleni, choćby detalu. Jesteśmy przyzwyczajeni do trendów w modzie czy wnętrzach, ale rośliny też podlegają zmieniającym się tendencjom. Obecnie do łask powróciły paprocie, trawy, bluszcze jak również w każdej postaci sukulenty. Liczy się prostota i geometria.

Sukulenty fascynują przede wszystkim różnorodnością kształtów – od prostych i minimalistycznych, po bardzo rozbudowane i wyszukane. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Taka forma Sukulentów jest świetną “zieloną” alternatywą dla zapracowanych i zapominalskich hodowców.

Cena zawiera 4 doniczki sukulentów

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Sukulenty Mix 4x

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Agawa 50 cm – Produkt Premium

 Agawy to piękne sukulenty które coraz częściej można spotkać we wnętrzach. Są roślinami które pochodzą z terenów pustynnych Ameryki Północnej. Kwiaty te zdobyły popularność ze względu na ozdobne liście. Mięsiste, grube liście zebrane w rozety zakończone są ostrymi kolcami.  

Świetnie wyglądają w prostych, surowych donicach. Proponowane Agawy, to wysokiej jakości produkt, który do złudzenia przypomina naturalny – nawet w dotyku. Idealny do postawienia na okno, ladę, komodę lub biurko. 

126.00  zawiera VAT, 102.44  netto

Brak w magazynie

Porównaj

Kaktus Rhipsalis Cienki – Produkt Premium

Sukulent z rodziny kaktusowatych o zwisających, rozgałęzionych  i oryginalnych pędach. Pędy cienkie, walcowate, podzielone na segmenty. Nagie, wałeczkowate pędy tego patyczaka, zwisają tworząc gęste, dekoracyjne kiście w soczystozielonym kolorze. Młode pędy wyrastają z wierzchołków starszych łodyg

Bardzo popularny w ostatnim czasie. National Plants at Work Week organizowanego przez eFIG w 2016, wybrał Rhipsalisa jako roślinę roku do wnętrz. Sędziowie brali głównie pod uwagę rośliny, które sprawiają że człowiek czuje się przy nich lepiej, pomagają się zrelaksować.

Bardzo dobra jakość wykonania. Idealny do nowoczesnych wnętrz, biura, restauracji, salonów SPA. 

72.00 89.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:SW-10080b.

Kaktus Rhipsalis Gruby – Produkt Premium

Rhipsalis, w stanie naturalnym występuje w Ameryce Północnej i Południowej oraz na części Wysp Karaibskich, gdzie porasta rozwidlenia gałęzi drzew (epifit). Może też porastać fragmenty skalne nadmorskich klifów (litofit). Ma cienkie, ciemnozielone, walcowate, podzielone na segmenty pędy.  Młode pędy wyrastają z wierzchołków pędów starszych w parach lub całymi pękami. 

Potocznie Patyczak, to oryginalna roślina z rodziny kaktusów. Rośliny te są wyraziste. Stanowią element dekoracyjny – oddziałują na charakter wnętrza oraz jego użytkowników. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że trudno go odróżnić od naturalnej rośliny. Będzie stanowił idealne dopełnienie nowoczesnego wnętrza. 

72.00 89.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:SW-10080a.

Kaktus Karnegia

Ozdabianie wnętrz kaktusami to najsilniejszy wnętrzarski trend ostatnich lat.  Zwolennicy kaktusów cenią je za oryginalność i egzotyczny urok.  W barwnych wnętrzach doskonale będą wyglądały kompozycje kaktusów o podobnym kształcie, w jednym odcieniu zieleni. Kaktusy świetnie wyglądają w minimalistycznych wnętrzach. Powinny mieć skromne donice, aby nie konkurować z otoczeniem. W stonowanych wnętrzach Kaktus Karnegia wspaniale zaprezentuje się wraz z oryginalnymi dodatkami np. ciekawą formą donicy.

Jeśli chcesz dodać trochę egzotyki w danym miejscu, to ten produkt jest dla Ciebie. Kaktus Karnegia to wysoka jakość wykonania, dbałość o najmniejsze szczegóły. 

283.00  zawiera VAT, 230.08  netto

Porównaj
SKU:CD-10097.

Kaktus Karnegia

283.00  zawiera VAT, 230.08  netto