Sukulenty Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Sukulenty Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Sukulenty Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Agava-sukulenty mix

190.00  zawiera VAT, 154.47  netto

Porównaj

Agava-sukulenty mix

190.00  zawiera VAT, 154.47  netto

Podokarpus w doniczce cementowej 26cm

43.99  zawiera VAT, 35.76  netto

Porównaj

Kaktus 3 Gałązki 58 cm

Produkt w technicznej doniczce.

216.99  zawiera VAT, 176.41  netto

Porównaj

Eszeweria w doniczce

Eszeweria jest rośliną z rodziny gruboszowatych występującą w Kalifornii i w Meksyku. W wielu krajach jest uprawiana jako roślina ozdobna – w domu lub w ogrodzie.

Sztuczne eszewerie w doniczkach znakomicie prezentują się na oknach czy komodach. Doskonała jakość wykonania i dbałość o każdy detal sprawiają, że idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. 

 

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Porównaj

Eszeweria w doniczce

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Mix sukulentów na piku x4 – Produkt Premium

Klasyka małych sukulentów – aloes, agawa i dwie odmiany eszewerii. Egzotyczny wygląd, wytrzymałość, efektowne kolory i kształty. To wszystko sprawia, że nie da się nie być na tak! Sztuczne sukulenty można łączyć z kamieniami, muszlami, czarnym grysem, szkłem, okruchami cegieł czy też kawałkami drewna. Pozwoli to stworzyć miniaturowe krajobrazy i ogródki. Wykorzystanie sztucznych roślin w ten sposób to idealny początek nowego hobby!

Doskonała jakość wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że oferowane sztuczne sukulenty są nie do odróżnienia od żywych roślin.

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj
SKU:SM-25473.

Mix Pojedynczych Sukulentów 6x

Oferowane przez nas sztuczne sukulenty to idealne repliki żywych sukulentów, które są nieprzerwanie w modzie, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Pomysłów na wykorzystanie ich w aranżacjach nie brakuje. Dużą popularnością cieszą się na przykład aranżacje ze sztucznych sukulentów tworzone na korzeniach lub w ozdobnym wiszącym szkle. 

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów przedstawiamy miks sukulentów na piku. Idealnie sprawdzą się w połączeniu ze sztucznymi trawami, tworząc ogródek, a także jako niebanalne uzupełnienie kwiatowych kompozycji. 

Oferowane okazy wykonano z najlepszych materiałów i z dbałością o wszelkie detale.

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj

Sztuczny Aloes w Kamionkowej Donicy 40 cm – Jakość Premium

Aloesy są niezwykle zróżnicowane, wyróżnia się niemal 300 gatunków. W warunkach naturalnych aloesy mogą być kilkumetrowymi drzewami z wyraźnie zarysowanym pniem, inne to bezłodygowe malutkie rozetki liści ledwo odrastające od ziemi. Oferowany przez nas sztuczny aloes tworzy rozetę szarozielonych mięsistych lekko kolczastych liści.

Obecnie aloesy cieszą się bardzo dużą popularnością. Sztuczny aloes doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, w kuchni czy w łazience. Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale sprawiają, że jest prawie identyczny z żywą rośliną, trudno je odróżnić nawet w dotyku.

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Kaktus Opuncja 78 cm

Kaktusy są idealnym wyborem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne, często też zdarza im się zapomnieć o regularnym podlewaniu. A sztuczne kaktusy są dla takich osób wyborem jeszcze lepszym!

Sztuczna opuncja jest doskonałą repliką naturalnej opuncji. Jest dużą rośliną, zbudowaną z zielonych mięsistych segmentów, na których znajdują się dość rzadko wyrastające kolce. Cechą charakterystyczną opuncji są kępki maleńkich kłujących włosków, zakończonych mikroskopijnymi „harpunkami”.

Sztuczna opuncja sprawdzi się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, kuchni czy salonie. Dbałość o każdy detal sprawia, iż jest nie do odróżnienia od żywej rośliny. Co najważniejsze – nie ma kłujących włosków, które w kontakcie ze skórą bywają uciążliwe. 

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj

Sukulenty Mix 4x

Każdy dom potrzebuje zieleni, choćby odrobiny. Jesteśmy przyzwyczajeni do zmieniających się trendów w modzie czy w aranżacji wnętrz, ale mało kto wie, że rośliny też podlegają zmieniającym się trendom. Obecnie do łask powróciły paprocie, trawy, bluszcze, a także sukulenty w każdej postaci. Liczy się prostota i geometria.

Sukulenty, naturalne i sztuczne, fascynują przede wszystkim różnorodnością kształtów – od prostych i minimalistycznych, po bardzo rozbudowane i wyszukane. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Sztuczne sukulenty są świetną zieloną alternatywą dla zapracowanych i zapominalskich hodowców.

Cena dotyczy 4 doniczek sukulentów.

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Sukulenty Mix 4x

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Agawa 50 cm – Produkt Premium

 Agawy to piękne sukulenty które coraz częściej można spotkać we wnętrzach. Są roślinami które pochodzą z terenów pustynnych Ameryki Północnej. Kwiaty te zdobyły popularność ze względu na ozdobne liście. Mięsiste, grube liście zebrane w rozety zakończone są ostrymi kolcami.  

Świetnie wyglądają w prostych, surowych donicach. Proponowane Agawy, to wysokiej jakości produkt, który do złudzenia przypomina naturalny – nawet w dotyku. Idealny do postawienia na okno, ladę, komodę lub biurko. 

126.00  zawiera VAT, 102.44  netto

Brak w magazynie

Porównaj

Kaktus Rhipsalis Cienki – Produkt Premium

Sztuczny sukulent imitujący rypsalisy z rodziny kaktusowatych o zwisających, rozgałęzionych pędach. Pędy cienkie, walcowate, podzielone na segmenty. Nagie, wałeczkowate pędy tego patyczaka zwisają, tworząc gęste, dekoracyjne kiście w soczystym zielonym kolorze. Młode pędy wyrastają z wierzchołków starszych łodyg.

Rypsalisy są bardzo popularne w ostatnim czasie. W ramach National Plants at Work Week organizowanego przez EFIG w 2016 roku jako roślinę roku pod kątem aranżacji wnętrz wybrano właśnie rypsalis. Sędziowie brali pod uwagę głównie rośliny, które sprawiają, że człowiek czuje się lepiej, i pomagają się zrelaksować.

Bardzo dobra jakość wykonania. Idealny do nowoczesnych wnętrz, biur, restauracji, salonów SPA. 

72.00  zawiera VAT, 58.54  netto

Porównaj

Kaktus Rhipsalis Gruby – Produkt Premium

Rypsalisy w stanie naturalnym występują w Ameryce Północnej i Południowej oraz na części Wysp Karaibskich, gdzie jako epifity porastają rozwidlenia gałęzi drzew. Mogą też rosnąć na skalnych fragmentach nadmorskich klifów. Mają cienkie, ciemnozielone, walcowate, podzielone na segmenty pędy. Młode pędy wyrastają z wierzchołków pędów starszych w parach lub całymi pękami. 

Rypsalis, potocznie patyczak, to oryginalna roślina z rodziny kaktusów. Sztuczny rypsalis będzie ciekawym elementem dekoracyjnym, podkreślającym szczególny charakter wnętrza. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że proponowany przez nas sztuczny rypsalis trudno odróżnić od żywej rośliny. Będzie stanowił idealne dopełnienie nowoczesnego wnętrza

89.00  zawiera VAT, 72.36  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:SW-10080a.