Sukulenty Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Sukulenty Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Sukulenty Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sukulenty Mix 4x

Dom zawsze potrzebuje zieleni, choćby detalu. Jesteśmy przyzwyczajeni do trendów w modzie czy wnętrzach, ale rośliny też podlegają zmieniającym się tendencjom. Obecnie do łask powróciły paprocie, trawy, bluszcze jak również w każdej postaci sukulenty. Liczy się prostota i geometria.

Sukulenty fascynują przede wszystkim różnorodnością kształtów – od prostych i minimalistycznych, po bardzo rozbudowane i wyszukane. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Taka forma Sukulentów jest świetną “zieloną” alternatywą dla zapracowanych i zapominalskich hodowców.

Cena zawiera 4 doniczki sukulentów

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Sukulenty Mix 4x

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Agawa 50 cm – Produkt Premium

 Agawy to piękne sukulenty które coraz częściej można spotkać we wnętrzach. Są roślinami które pochodzą z terenów pustynnych Ameryki Północnej. Kwiaty te zdobyły popularność ze względu na ozdobne liście. Mięsiste, grube liście zebrane w rozety zakończone są ostrymi kolcami.  

Świetnie wyglądają w prostych, surowych donicach. Proponowane Agawy, to wysokiej jakości produkt, który do złudzenia przypomina naturalny – nawet w dotyku. Idealny do postawienia na okno, ladę, komodę lub biurko. 

126.00  zawiera VAT, 102.44  netto

Porównaj

Kaktus Rhipsalis Cienki – Produkt Premium

Sukulent z rodziny kaktusowatych o zwisających, rozgałęzionych  i oryginalnych pędach. Pędy cienkie, walcowate, podzielone na segmenty. Nagie, wałeczkowate pędy tego patyczaka, zwisają tworząc gęste, dekoracyjne kiście w soczystozielonym kolorze. Młode pędy wyrastają z wierzchołków starszych łodyg

Bardzo popularny w ostatnim czasie. National Plants at Work Week organizowanego przez eFIG w 2016, wybrał Rhipsalisa jako roślinę roku do wnętrz. Sędziowie brali głównie pod uwagę rośliny, które sprawiają że człowiek czuje się przy nich lepiej, pomagają się zrelaksować.

Bardzo dobra jakość wykonania. Idealny do nowoczesnych wnętrz, biura, restauracji, salonów SPA. 

72.00 89.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:SW-10080b.

Kaktus Rhipsalis Gruby – Produkt Premium

Rhipsalis, w stanie naturalnym występuje w Ameryce Północnej i Południowej oraz na części Wysp Karaibskich, gdzie porasta rozwidlenia gałęzi drzew (epifit). Może też porastać fragmenty skalne nadmorskich klifów (litofit). Ma cienkie, ciemnozielone, walcowate, podzielone na segmenty pędy.  Młode pędy wyrastają z wierzchołków pędów starszych w parach lub całymi pękami. 

Potocznie Patyczak, to oryginalna roślina z rodziny kaktusów. Rośliny te są wyraziste. Stanowią element dekoracyjny – oddziałują na charakter wnętrza oraz jego użytkowników. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że trudno go odróżnić od naturalnej rośliny. Będzie stanowił idealne dopełnienie nowoczesnego wnętrza. 

72.00 89.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:SW-10080a.

Kaktus Karnegia

Ozdabianie wnętrz kaktusami to najsilniejszy wnętrzarski trend ostatnich lat.  Zwolennicy kaktusów cenią je za oryginalność i egzotyczny urok.  W barwnych wnętrzach doskonale będą wyglądały kompozycje kaktusów o podobnym kształcie, w jednym odcieniu zieleni. Kaktusy świetnie wyglądają w minimalistycznych wnętrzach. Powinny mieć skromne donice, aby nie konkurować z otoczeniem. W stonowanych wnętrzach Kaktus Karnegia wspaniale zaprezentuje się wraz z oryginalnymi dodatkami np. ciekawą formą donicy.

Jeśli chcesz dodać trochę egzotyki w danym miejscu, to ten produkt jest dla Ciebie. Kaktus Karnegia to wysoka jakość wykonania, dbałość o najmniejsze szczegóły. 

263.00  zawiera VAT, 213.82  netto

Porównaj
SKU:CD-10097.

Kaktus Karnegia

263.00  zawiera VAT, 213.82  netto