Sukulenty Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Sukulenty Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Sukulenty Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Kaktus Rhipsalis Cienki – Produkt Premium

Sztuczny sukulent imitujący rypsalisy z rodziny kaktusowatych o zwisających, rozgałęzionych pędach. Pędy cienkie, walcowate, podzielone na segmenty. Nagie, wałeczkowate pędy tego patyczaka zwisają, tworząc gęste, dekoracyjne kiście w soczystym zielonym kolorze. Młode pędy wyrastają z wierzchołków starszych łodyg.

Rypsalisy są bardzo popularne w ostatnim czasie. W ramach National Plants at Work Week organizowanego przez EFIG w 2016 roku jako roślinę roku pod kątem aranżacji wnętrz wybrano właśnie rypsalis. Sędziowie brali pod uwagę głównie rośliny, które sprawiają, że człowiek czuje się lepiej, i pomagają się zrelaksować.

Bardzo dobra jakość wykonania. Idealny do nowoczesnych wnętrz, biur, restauracji, salonów SPA. 

72.00  zawiera VAT, 58.54  netto

Porównaj

Kaktus Opuncja 78 cm

Kaktusy są idealnym wyborem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne, często też zdarza im się zapomnieć o regularnym podlewaniu. A sztuczne kaktusy są dla takich osób wyborem jeszcze lepszym!

Sztuczna opuncja jest doskonałą repliką naturalnej opuncji. Jest dużą rośliną, zbudowaną z zielonych mięsistych segmentów, na których znajdują się dość rzadko wyrastające kolce. Cechą charakterystyczną opuncji są kępki maleńkich kłujących włosków, zakończonych mikroskopijnymi „harpunkami”.

Sztuczna opuncja sprawdzi się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, kuchni czy salonie. Dbałość o każdy detal sprawia, iż jest nie do odróżnienia od żywej rośliny. Co najważniejsze – nie ma kłujących włosków, które w kontakcie ze skórą bywają uciążliwe. 

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj

Sztuczny Aloes w Kamionkowej Donicy 40 cm – Jakość Premium

Aloesy są niezwykle zróżnicowane, wyróżnia się niemal 300 gatunków. W warunkach naturalnych aloesy mogą być kilkumetrowymi drzewami z wyraźnie zarysowanym pniem, inne to bezłodygowe malutkie rozetki liści ledwo odrastające od ziemi. Oferowany przez nas sztuczny aloes tworzy rozetę szarozielonych mięsistych lekko kolczastych liści.

Obecnie aloesy cieszą się bardzo dużą popularnością. Sztuczny aloes doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, w kuchni czy w łazience. Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale sprawiają, że jest prawie identyczny z żywą rośliną, trudno je odróżnić nawet w dotyku.

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Mix Pojedynczych Sukulentów 6x

Oferowane przez nas sztuczne sukulenty to idealne repliki żywych sukulentów, które są nieprzerwanie w modzie, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Pomysłów na wykorzystanie ich w aranżacjach nie brakuje. Dużą popularnością cieszą się na przykład aranżacje ze sztucznych sukulentów tworzone na korzeniach lub w ozdobnym wiszącym szkle. 

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów przedstawiamy miks sukulentów na piku. Idealnie sprawdzą się w połączeniu ze sztucznymi trawami, tworząc ogródek, a także jako niebanalne uzupełnienie kwiatowych kompozycji. 

Oferowane okazy wykonano z najlepszych materiałów i z dbałością o wszelkie detale.

109.99  zawiera VAT, 89.42  netto

Porównaj

Eszeweria w doniczce

Eszeweria jest rośliną z rodziny gruboszowatych występującą w Kalifornii i w Meksyku. W wielu krajach jest uprawiana jako roślina ozdobna – w domu lub w ogrodzie.

Sztuczne eszewerie w doniczkach znakomicie prezentują się na oknach czy komodach. Doskonała jakość wykonania i dbałość o każdy detal sprawiają, że idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. 

 

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Porównaj

Eszeweria w doniczce

235.00  zawiera VAT, 191.06  netto

Sukulenty Mix 4x

Każdy dom potrzebuje zieleni, choćby odrobiny. Jesteśmy przyzwyczajeni do zmieniających się trendów w modzie czy w aranżacji wnętrz, ale mało kto wie, że rośliny też podlegają zmieniającym się trendom. Obecnie do łask powróciły paprocie, trawy, bluszcze, a także sukulenty w każdej postaci. Liczy się prostota i geometria.

Sukulenty, naturalne i sztuczne, fascynują przede wszystkim różnorodnością kształtów – od prostych i minimalistycznych, po bardzo rozbudowane i wyszukane. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Sztuczne sukulenty są świetną zieloną alternatywą dla zapracowanych i zapominalskich hodowców.

Cena dotyczy 4 doniczek sukulentów.

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj

Sukulenty Mix 4x

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Kaktus 3 Gałązki 58 cm

Sztuczny kaktus wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Roślina ma idealnie odwzorowany charakterystyczny dla gatunku drewniejący pęd, z którego wyrastają trzy dłuższe zielone pędy przypominające gałązki. Na zielonych pędach, jak u żywej rośliny, znajdują się ciernie. Sztuczny kaktus świetnie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu, zarówno w domu, jak i w biurze, restauracji, hotelu.

Produkt jest dostarczany w doniczce technicznej.

Na zamówienie dostępne również inne rozmiary: 40cm, 73cm, 100cm i 132cm.

216.99  zawiera VAT, 176.41  netto

Porównaj

Sukulent Gałązka Ø 28 cm

Sztuczny sukulent na gałązce. Stanowi idealną replikę eszewerii, chętnie wybieranej rośliny ozdobnej o ciekawym kształcie. Ta bardzo modna obecnie roślina wykorzystywana jest jako ozdoba w mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach. Oferowany przez nas sztuczny sukulent dzięki swojemu rozmiarowi świetnie będzie wyglądać na przykład w wysokiej donicy czy wazonie. Umocowanie go w podłożu ułatwia długa gałązka, na której został osadzony.

Na zamówienie dostępny również kolor bordowy.

51.99  zawiera VAT, 42.27  netto

Porównaj

Sansewieria Gałązka 51 cm

Sansewierie to tropikalne sukulenty chętnie uprawiane w domach jako rośliny doniczkowe. Ich cechą wyróżniającą są długie, sztywne i mięsiste liście, których barwa zależy od gatunku. Oferowana przez nas sztuczna sansewieria jest repliką sansewierii gwinejskiej, o liściach zielonych z nieregularnymi poprzecznymi paskami w kolorze ciemnej zieleni. Roślina została bardzo starannie wykonana. Idealnie prezentuje się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

49.99  zawiera VAT, 40.64  netto

Porównaj

Podokarpus w doniczce cementowej 26cm

Podokarpy, w Azji nazywane także sosnami buddystów, to dekoracyjne drzewka iglaste o płaskich igłach w kolorze ciemnozielonym. Sztuczny podokarp z powodzeniem zastąpi częściej spotykane w naszych wnętrzach drzewka cytrusowe czy palmy, będzie przy tym bardzo oryginalną ozdobą. Oferowany przez nas okaz ma niewielkie wymiary, przez co nadaje się nawet do małych pomieszczeń. Został osadzony w cementowej donicy. Pasuje zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Doskonała jakość wykonania.

43.99  zawiera VAT, 35.76  netto

Porównaj

Agawa-sukulenty mix

Miks sztucznych sukulentów odwzorowujących kilka gatunków agawy, różniących się wysokością, grubością i długością liści, a także ich odcieniem. Do wykorzystania jako pojedyncze dekoracje lub razem, na przykład w formie modnego miniogródka z sukulentów. Można je umieścić w szklanej kuli, podwieszanym pojemniku lub tradycyjnie – w donicy. Będą dobrze wyglądać zarówno w domu, jak i w biurze, restauracji, salonie spa.

190.00  168.00  zawiera VAT, 136.59  netto

Porównaj

Agawa-sukulenty mix

190.00  168.00  zawiera VAT, 136.59  netto

Agawa 130cm

1,299.00  zawiera VAT, 1,056.10  netto

Porównaj

Agawa 130cm

1,299.00  zawiera VAT, 1,056.10  netto