Zioła Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Zioła Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Zioła Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Zioła 3 Różne Odmiany w Doniczce Osłonka Materiałowa

26.99  zawiera VAT, 21.94  netto

Porównaj

Zioła Mix 6x

Nawet kilka niepozornych zielonych gałązek tworzy we wnętrzu mikroklimat i jest jego piękną ozdobą. Ale nie wszyscy mogą je w domu mieć – wszelkiego rodzaju alergie, brak dostatecznego światła oraz brak czasu to tylko niektóre z powodów dla których szukamy alternatyw w postaci sztucznych roślin. 

Piękne zioła w doniczce to kolejna z naszych propozycji. Najwyższa jakość , dopracowane detale – bardzo trudno odróżnić od naturalnych ziół.

Cena zawiera 6 sztuk ziół w doniczce.

138.00  zawiera VAT, 112.20  netto

Porównaj

Zioła Mix 6x

138.00  zawiera VAT, 112.20  netto

Zioła w szklanej donicy 3x – Produkt Premium

Donice, skrzynie czy szklane wazony to doskonałe miejsce nie tylko dla kwiatów, ale także dla ziół.   Rośliny i kolor zielony odświeżą wnętrze oraz wprowadzą miły akcent dekoracyjny. Zioła są roślinami idealnie pasującymi do kuchennych wnętrz. Coraz częściej możemy spotkać, w nietuzinkowych, a nawet ekstrawaganckich kompozycjach które podkreślą charakter wnętrza.

Mogą być umieszczone klasycznie na parapecie, choć coraz częściej tworzy się dla nich miejsce na blacie, wyspie, barku kuchennym lub nawet tworzy się specjalne przestrzenie dedykowane dla zieleni. 

 

279.00  zawiera VAT, 226.83  netto

Brak w magazynie

Porównaj
SKU:ZM-10129.
Kategoria:

Zioła w szklanej donicy 3x – Produkt Premium

279.00  zawiera VAT, 226.83  netto