Tillandsia Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Tillandsia Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Tillandsia Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Tillandsia – Oplątwa Aranżacja

Oplątwa – jeden z Waszych ulubionych produktów w naszej ofercie. To prawdziwe indywiduum świata roślin. Kto ją posiada, ten nie ma wątpliwości, dlaczego tak jest – jest po prostu piękna. Oplątwy występują w niemal dowolnych kolorach i kształtach, nietrudno więc znaleźć okaz dla siebie. Posiadanie oplątw może uzależniać – zaczynasz od jednej i już nie możesz przestać gromadzić kolejnych. 

Naszym zdaniem sztuczne tillandsje to doskonałe rośliny do zastosowania w rozmaitych kompozycjach, w aranżacjach wnętrz, ogrodów storczykowych czy terrariów. Można je mocować na kawałkach kory, na skałach czy też różnych elementach drewnianych. Idealnie będą prezentować się, jeśli postawisz je w wysokiej donicy w patio, w ogrodzie zimowym, na wystawie sklepowej czy w restauracji. 

687.00 959.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Tillandsia – Oplątwa Aranżacja w Szkle

Piękne bromelie pochodzą z klimatu tropikalnego i rosną głównie na terenach skalistych, dlatego nie potrzebują do przeżycia podłoża. Wiele gatunków to epifity – porastają pnie drzew. Naturalnie występują w Ameryce, głównie w Ameryce Południowej i Środkowej. Jednym z gatunków jest tillandsja, zwana również oplątwą. 

Oplątwy to modne rośliny tropikalne, którymi coraz chętniej zdobimy wnętrza. Oplątwy są bowiem stylowe i eleganckie. Idealnie wkomponowują się w nowoczesne wnętrza, pasują zwłaszcza do tak popularnego stylu skandynawskiego. 

Przedmiotem naszej oferty jest kompozycja składająca się z różnej wielkości sztucznych oplątw umocowanych na pniu. Osadzona została w modnym naczyniu z grubego szkła. Precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły to niewątpliwe zalety tego produktu.

1,274.00  zawiera VAT, 1,035.77  netto

Porównaj