Tillandsia Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Tillandsia Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Tillandsia Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Tillandsia – Oplątwa Aranżacja

 Oplątwa – jeden z Waszych ulubionych produktów w naszej ofercie. To prawdziwe indywiduum świata roślin.  Kto ją posiada, ten nie ma wątpliwości dlaczego tak jest – jest po prostu piękna. Oplątwa osiąga niemal wszystkie rozmiary i kształty, co oznacza, że można łatwo dopasować ją do swoich potrzeb. Posiadanie oplątwy bywa jak nałóg – zaczynasz od jednej i już nie możesz przestać. 

Tillandsje to doskonałe rośliny do zastosowania w kompozycjach, aranżacjach wnętrz, ogrodów storczykowych czy terrariów. Można je mocować na kawałku kory, na skałach czy też  różnych elementach drewnianych. Właściwie nasza wyobraźnia jest tutaj najważniejsza.  Idealnie, jeśli postawisz w wysokiej donicy w patio, ogrodzie zimowym, na wystawie sklepowej, czy w restauracji. 

687.00 959.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Tillandsia – Oplątwa Aranżacja w Szkle

Piękne bromelie, pochodzą z klimatu tropikalnego, a zasiedlają głównie tereny skaliste, dlatego nie potrzebują do przeżycia podłoża, wiele gatunków to epifity – porastające pnie drzew.  Naturalnie występują w Ameryce, głównie w Ameryce Południowej i Środkowej. Najczęściej spotykane gatunkiem jest Tilandsia, zwana również oplątwą. 

Oplątwy to modne rośliny tropikalne, którymi coraz chętniej zdobimy wnętrza. Oplątwy są bowiem dekoracyjne i eleganckie.  Idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza, a zwłaszcza w tak popularny styl skandynawski. 

Kompozycja składająca się z różnych wielkości Tillandsi, umocowanych na pniu. Osadzona została w modnym naczyniu z grubego szkła. Precyzja wykonana oraz dbałość o szczegóły to niewątpliwe zalety tego produktu.

1,274.00  zawiera VAT, 1,035.77  netto

Porównaj