Sort by
Show
per page

Sansewieria Gałązka 80 cm

Sansewieria, inaczej wężownica, to sukulent o grubych liściach, których cechą charakterystyczną są poprzeczne pasy. Oferowany przez nas produkt to dokładna kopia liści sansewierii zebranych w jedną długą gałązkę. Można ją umieścić w donicy, wazonie lub wykorzystać jako element większej roślinnej aranżacji.

79.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sansewieria w donicy 80cm

Sansewieria, zwana również wężownicą, coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Ten sztuczny sukulent o grubych paskowanych lśniących liściach szczególnie ciekawie wygląda w barwnych doniczkach o prostej formie. Można go potraktować jako pojedynczy zielony akcent, ale równie dobrze będą wyglądać trzy sztuczne sansewierie ustawione obok siebie w identycznych donicach. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, odwzorowano w nim bardzo dokładnie detale, dzięki czemu oferowaną przez nas sztuczną sansewierię trudno odróżnić od żywej rośliny.

504.00  zawiera VAT, 409.76  netto

Porównaj

Sansewieria w donicy 80cm

504.00  zawiera VAT, 409.76  netto

Sansewieria Gałązka 51 cm

Sansewierie to tropikalne sukulenty chętnie uprawiane w domach jako rośliny doniczkowe. Ich cechą wyróżniającą są długie, sztywne i mięsiste liście, których barwa zależy od gatunku. Oferowana przez nas sztuczna sansewieria jest repliką sansewierii gwinejskiej, o liściach zielonych z nieregularnymi poprzecznymi paskami w kolorze ciemnej zieleni. Roślina została bardzo starannie wykonana. Idealnie prezentuje się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

49.99  zawiera VAT, 40.64  netto

Porównaj