Sort by
Show
per page

Sukulent Gałązka Ø 28 cm

Sztuczny sukulent na gałązce. Stanowi idealną replikę eszewerii, chętnie wybieranej rośliny ozdobnej o ciekawym kształcie. Ta bardzo modna obecnie roślina wykorzystywana jest jako ozdoba w mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach. Oferowany przez nas sztuczny sukulent dzięki swojemu rozmiarowi świetnie będzie wyglądać na przykład w wysokiej donicy czy wazonie. Umocowanie go w podłożu ułatwia długa gałązka, na której został osadzony.

Na zamówienie dostępny również kolor bordowy.

51.99  zawiera VAT, 42.27  netto

Porównaj

Kaktus 3 Gałązki 58 cm

Sztuczny kaktus wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Roślina ma idealnie odwzorowany charakterystyczny dla gatunku drewniejący pęd, z którego wyrastają trzy dłuższe zielone pędy przypominające gałązki. Na zielonych pędach, jak u żywej rośliny, znajdują się ciernie. Sztuczny kaktus świetnie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu, zarówno w domu, jak i w biurze, restauracji, hotelu.

Produkt jest dostarczany w doniczce technicznej.

Na zamówienie dostępne również inne rozmiary: 40cm, 73cm, 100cm i 132cm.

216.99  zawiera VAT, 176.41  netto

Porównaj

Kaktus Opuncja 78 cm

Kaktusy są idealnym wyborem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na pracochłonne zabiegi pielęgnacyjne, często też zdarza im się zapomnieć o regularnym podlewaniu. A sztuczne kaktusy są dla takich osób wyborem jeszcze lepszym!

Sztuczna opuncja jest doskonałą repliką naturalnej opuncji. Jest dużą rośliną, zbudowaną z zielonych mięsistych segmentów, na których znajdują się dość rzadko wyrastające kolce. Cechą charakterystyczną opuncji są kępki maleńkich kłujących włosków, zakończonych mikroskopijnymi „harpunkami”.

Sztuczna opuncja sprawdzi się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, kuchni czy salonie. Dbałość o każdy detal sprawia, iż jest nie do odróżnienia od żywej rośliny. Co najważniejsze – nie ma kłujących włosków, które w kontakcie ze skórą bywają uciążliwe. 

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj

Kaktus Karnegia

Ozdabianie wnętrz kaktusami to wnętrzarski trend, który ma się dobrze w ostatnich latach. Zwolennicy kaktusów cenią je za oryginalność i egzotyczny urok. W barwnych wnętrzach doskonale wyglądają kompozycje kaktusów o podobnym kształcie, w jednym odcieniu zieleni. Kaktusy świetnie prezentują się także w minimalistycznych wnętrzach. Powinny mieć skromne donice, aby nie konkurować z otoczeniem. W stonowanych aranżacjach karnegia wspaniale wygląda z oryginalnymi dodatkami, na przykład ustawiona w donicy o ciekawej formie.

Jeśli chcesz wprowadzić trochę egzotyki w danym miejscu, to ten produkt jest dla Ciebie. Kaktus karnegia to wysoka jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie poszczególnych elementów, dbałość o najmniejsze szczegóły.

283.00  zawiera VAT, 230.08  netto

Porównaj

Kaktus Karnegia

283.00  zawiera VAT, 230.08  netto