Trawa Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Trawa Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Trawa Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczna Trawa Zebra

Przypominająca Miskant Chiński gęsta i rozłożysta trawa z dekoracyjnym bambusem. Pochodzi z dalekiego wschodu. Posiada charakterystyczne zielone liście w poprzeczne, nieregularne, kremowe pasy. Efektowna i przykuwająca wzrok. Cechuje się bardzo gęstym pokrojem i wąskimi liśćmi. Będzie doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza. 

Można tworzyć z niej żywopłoty lub klomby. Idealnie prezentuje się w wysokich donicach. 

Trawa wykonana precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów. Dbałość o detale sprawia, że stanowi ciekawy i oryginalny element dekoracyjny, przy tym prezentuje się bardzo realistycznie.

99.99 189.90 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:ZG-10090.

Trawa Pampasowa Pumila

Pozycja, ta na pewno zasługuje na Twoją uwagę. Trawa Pampasowa Pumila charakteryzuje się gęstym i kaskadowym ułożeniem różnych wielkości traw, zakończonych pióropuszami. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają lekko, a zarazem dynamicznie. Stanowią mocny kontrast dla innych grup roślin. Fenomenem jest też to, że efektowne kompozycje można tworzyć z samych traw. Przyglądając się jej, można dostrzec każdy dopracowany szczegół, co w efekcie idealnie odzwierciedla trawę rosnącą w naturalnych warunkach. Traw nie zdobią same liście, lecz również kwiaty w kształcie pióropusza. 

Używając w kompozycji dwie wysokości traw, uzyskasz niepowtarzalny wizualny efekt.

159.99 439.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Snopek Trawy 40 cm

Od lat znane są badania psychologów, które poświadczają zbawienny wpływ roślin, jak i koloru zielonego na walkę ze stresem i efektywny odpoczynek. Oferowane przez nas trawy ozdobne stanowią piękne dopełnienie dla każdego wnętrza.  Są niezwykle efektowne oraz doskonale prezentują się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach.  

Snopek z Traw wykonany został z wysokiej jakości materiałów, przewiązany jest sznurkiem z juty. Wyjątkowo dobrze wygląda postawiony na parapecie, półce lub ladzie. Idealna całoroczna dekoracja. 

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj
SKU:GS-10104.

Snopek Trawy 40 cm

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Miskant- Trawa Zebra 60 cm – zielona

Trawa, gęsta i rozłożysta. Plastyczna – można ją formować – rozkładać czy też zwężać. Idealnie współgra z pozostałymi trawami – Zebra. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, balkonie czy też jako dodatek w witrynie sklepowej.  Może sama w sobie stanowić doskonałą dekorację. Sprawdzi się również jako dodatek do kompozycji, tworząc nienachalne wypełnienie. 

Trawa umieszczona jest w białej doniczce

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 125 cm

Poszukujesz dużej trawy – szerokiej i wysokiej – ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Dzięki różnorodności form i kolorów trawy ozdobne są niezmiernie atrakcyjne i uniwersalne pod względem zastosowania. Tam, gdzie brakuje miejsca i prawdziwego gruntu pod nogami, warto sadzić je w pojemnikach. 

Dodając je do roślinnej kompozycji, możemy mieć pewność, że wyjdzie jej to na dobre. Pod tym względem trawy są wyjątkowe. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają lekko, a zarazem dynamicznie. Stanowią kontrast dla innych grup roślin. Efektowne kompozycje można tworzyć z samych traw. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba się przy wejściu w wysokiej donicy, postawiona przy ścianie czy też jako separator do tworzenia oddzielających ekranów.  

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 125 cm

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

Wszelkiego rodzaju trawy cieszą się coraz to większą popularnością. Na dobre zagościły w naszych domach, balkonach czy miejscach użyteczności publicznej. Stanowią same w sobie ozdobę jak również tło lub dodatek do aranżacji.

W naturalnym środowisku tatarak trawiasty występuje we wschodniej Azji jak również Japonii. Można go znaleźć rosnącego grupami nad brzegami jezior, rzek, bagnach, w zaroślach trzcinowych i na wilgotnych łąkach. Tatarak trawiasty  tworzy zwarte kępy wąskich oraz  sztywnych liści, które układają się w piękne wachlarze. Liście są bardzo efektowne, o ciemnozielonej barwie .

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

Miskant Chiński, jeden z ładniejszych paskowanych miskantów. To atrakcyjne trawy ozdobne, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu przez cały rok. Liście, biało-zielone naprzemiennie paskowane, przeważnie na całej szerokości. Końcówki lekko się zwisają a brzegi liści nie są ostre.

Dobrze wygląda zarówno samodzielnie jak i w aranżacji.  Charakter, plastyczność to cechy tych traw. Miskanty ze względu na swoje zróżnicowanie, dają nam wiele możliwości, dzięki którym można na nowo odmienić wnętrze lub taras. Może służyć jako tło lub wypełnienie. 

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Sztuczna Trawa Papirus 115 cm

Charakteryzuje się smukłym eleganckim pokrojem, cienkimi, ostro zakończonymi liśćmi i łodygą przypominającą właściwie źdźbło trawy. Liście na łodydze papirusa tworzą parasolowate rozety. Najczęściej papirus kojarzy się z rośliną z której pozyskiwany był w Egipcie materiał na papier. Obecnie cibora nabiera coraz większego znaczenia jeżeli chodzi o dekorację domów, przestrzeni biurowych, hoteli i przede wszystkim SPA, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. 

 

59.99  44.99  zawiera VAT, 36.58  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 86 cm

Wśród wielu gatunków jak i odmian traw wiele zyskało popularność ze względu na dekoracyjne ulistnienie. Zależnie od gatunku odmiany, liście mogą być zimozielone, sezonowe, wąskie, szerokie, igiełkowe, długie, krótkie, wyprostowane, przewieszające się, w odcieniach zieleni oraz innych barwach m.in. czerwieni, żółci, brązu, miedzi, pomarańczy itp.

Proponowana Trawa jest jedną z piękniejszych traw, jej wielką zaletą jest szeroki pokrój liści. Idealna do tworzenia rabat. Bardzo dobrze wygląda również sama, posadzona w donicy. 

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj
SKU:TT-10133.
Kategoria:

Trawa Tatarak 86 cm

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Sztuczna Trawa Tatarak

 Niezwykła, trawa ozdobna, wieczniezielona znad brzegów rzek i moczarów północnej półkuli. Charakteryzuje się spłaszczonymi  liścimi, które wyrastają z krótkich kłączy. Ich intensywny żywozielony kolor nada każdemu wnętrzu przyjazną atmosferę. 

Jest jedną z najlepiej sprzedających się traw.  Związku z ciekawym pokrojem i kolorem cieszy się dużym zainteresowaniem, łatwo ją wkomponować, robi niesamowite wrażenie. Dostępna w różnych rozmiarach. Wykonana z wysokogatunkowych materiałów. Poprzez dopracowane szczegóły wygląda bardzo naturalnie. Będzie ciekawym i oryginalnym elementem wystroju. 

125.00 492.41 

Wyczyść wybór
Porównaj

Wolnostojąca Sztuczna Trawa Snopek

Trawy – Trend 2017

Trawy stają się coraz bardziej popularne w aranżacjach roślinnych zarówno w galeriach handlowych (wystawy sklepowe), wnętrzach jak i przestrzeniach tarasowo-balkonowych. Można je umieścić wysokich donicach lub skrzyniach. Są idelanym uzupełnieniem i dodatkiem. 

Dekoracyjny pęk traw.

Wysokiej jakości, duża i bardzo gęsta trawa, to produkt godny uwagi. Doskonale sprawdzi się jako tło lub separator. Postawiona sama lub w grupie, nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Wolnostojąca Sztuczna Trawa – nie potrzebuje doniczki.

69.99 427.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Trawa z Kłosami 70 cm

Poza pokrojem, zróżnicowanymi liśćmi, barwą, trawy ozdobne mogą zachwycać także kwiatostanem. W zależności od gatunku i odmiany kwitną od wiosny do jesieni.

Moda na trawy trwa, tak więc coraz więcej osób poszukuje oryginalnych gatunków i odmian, które odmienią oblicze wnętrza także w okresie jesiennym i zimowym, kiedy otaczająca flora traci na atrakcyjności. 

 

82.00  zawiera VAT, 66.67  netto

Porównaj
SKU:TK-10133.
Kategoria:

Trawa z Kłosami 70 cm

82.00  zawiera VAT, 66.67  netto