Trawa Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Trawa Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Trawa Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczna trawa ozdobna z kłosami

Przedstawiamy nowość na rynku – Sztuczna Trawa Ozdobna z Kłosami – myśleliśmy, że już nic nie jest w stanie dorównać Trawie Pampasowej Pumili, Trawie Tatarak czy Trawie Rivera Beach. A jednak, ta trawa prezentuje się doskonale! Precyzja z jaką została wykonana, dbałość o każdy szczegół – kolor, wykończenie sprawiają, że jest jedną z najlepszych traw dostępnych na rynku.

249.00  zawiera VAT, 202.44  netto

Porównaj

Sztuczna trawa ozdobna z kłosami

249.00  zawiera VAT, 202.44  netto

Sztuczna Trawa Zebra

Przypominająca Miskant Chiński gęsta i rozłożysta trawa z dekoracyjnym bambusem. Pochodzi z dalekiego wschodu. Posiada charakterystyczne zielone liście w poprzeczne, nieregularne, kremowe pasy. Efektowna i przykuwająca wzrok. Cechuje się bardzo gęstym pokrojem i wąskimi liśćmi. Będzie doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza. 

Można tworzyć z niej żywopłoty lub klomby. Idealnie prezentuje się w wysokich donicach. 

Trawa wykonana precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów. Dbałość o detale sprawia, że stanowi ciekawy i oryginalny element dekoracyjny, przy tym prezentuje się bardzo realistycznie.

99.99 189.90 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:ZG-10090.

Trawa Pampasowa Pumila

Pozycja zasługująca na szczególną uwagę – Trawa Pampasowa Pumila charakteryzuje się gęstym i kaskadowym ułożeniem różnych wielkości traw, zakończone są one pióropuszami. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają lekko. Stanowią mocny kontrast dla innych grup roślin. Zaletą jest też to, że efektowne kompozycje można tworzyć z samych źdźbeł traw. Przyglądając się jej, można dostrzec każdy dopracowany szczegół, co w efekcie idealnie odzwierciedla trawę rosnącą w naturalnych warunkach. Traw nie zdobią same liście, lecz również kwiaty w kształcie pióropusza. 

Używając w kompozycji dwie różne wysokości traw, uzyskasz niepowtarzalny wizualny efekt.

159.99 439.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Snopek Trawy 40 cm

Od lat znane są badania psychologów, które dowodzą zbawiennego wpływu roślin (jak i koloru zielonego) na walkę ze stresem oraz na efektywne wypoczywanie. Oferowane przez nas trawy ozdobne, stanowią piękne dopełnienie wnętrza. Są niezwykle efektowne oraz doskonale prezentują się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. 

Snopek z Traw wykonany został z wysokiej jakości materiałów, przewiązany jest sznurkiem z juty. Wyjątkowo dobrze wygląda postawiony na parapecie, półce lub ladzie. Idealna całoroczna dekoracja. 

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj
SKU:GS-10104.

Snopek Trawy 40 cm

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Miskant – Trawa Zebra 60 cm – białozielona

Na piękną trawę zawsze jest dobra pora. Gama kolorów, kształtów i wielkości sprawa, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bardzo ładna trawa, o prążkowanej fakturze liści. Gęsta i rozłożysta. Bardzo plastyczna – można ją formować, rozkładać, czy też zwężać.  Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, czy też jako dodatek na witrynie sklepowej. Wsadzona obok wysokiej trawy, stworzy ciekawą, przestrzenną kompozycję. 

Trawa umieszczona jest w białej doniczce.

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj

Miskant- Trawa Zebra 60 cm – zielona

Trawa ta jest gęsta i rozłożysta. Plastyczna – można ją formować, rozkładać, czy też zwężać. Idealnie współgra z pozostałymi trawami typu Zebra. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, balkonie, czy też jako dodatek na witrynie sklepowej. Sama w sobie też stanowi doskonałą dekorację. Sprawdzi się również jako dodatek do kompozycji, tworząc nienachalne wypełnienie. 

Trawa umieszczona jest w białej doniczce.

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 125 cm

Czy poszukujesz dużej trawy – szerokiej i wysokiej? Jeśli tak, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Dzięki różnorodności form i kolorów trawy ozdobne są niezwykle atrakcyjne i uniwersalne pod względem zastosowania. Pięknie wyglądają zaaranżowane w podłużnych donicach, czy w długich balkonowych pojemnikach.

Dodając je do roślinnej kompozycji, możemy mieć pewność, że wyjdzie jej to na dobre. Pod tym względem trawy są wyjątkowe. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają solidnie. Stanowią kontrast dla innych grup roślin. Efektowne kompozycje można tworzyć z samych traw. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba się przy wejściu w wysokiej donicy, postawiona przy ścianie, czy też jako separator do tworzenia oddzielających ekranów.

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 125 cm

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

Wszelkiego rodzaju trawy cieszą się coraz to większą popularnością. Na dobre zagościły w naszych domach, balkonach, czy miejscach użyteczności publicznej. Stanowią same w sobie ozdobę, jak również tło lub dodatek do aranżacji.

W naturalnym środowisku tatarak trawiasty występuje we wschodniej Azji oraz w Japonii. Można go znaleźć rosnącego grupami nad brzegami jezior, rzek, bagien, w zaroślach trzcinowych i na wilgotnych łąkach. Tatarak trawiasty tworzy zwarte kępy wąskich oraz sztywnych liści, które układają się w piękne wachlarze. Liście są bardzo efektowne, o ciemnozielonej barwie.

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Tatarak 45 cm

46.99  zawiera VAT, 38.20  netto

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

Miskant Chiński, jeden z ładniejszych paskowanych miskantów. To atrakcyjne trawy ozdobne, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu przez cały rok. Liście biało-zielone naprzemiennie paskowane, przeważnie na całej szerokości. Końcówki lekko zwisają, a brzegi liści nie są ostre.

Dobrze wygląda zarówno samodzielnie, jak i w aranżacji.  Plastyczność to jedna z cech tej trawy. Miskanty ze względu na swoje zróżnicowanie, dają nam wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki którym można na nowo odmienić wnętrze lub taras. Może służyć jako tło lub wypełnienie. 

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Sztuczna Trawa Papirus 115 cm

Charakteryzuje się smukłym eleganckim pokrojem oraz cienkimi, ostro zakończonymi liśćmi i łodygą przypominającą właściwie źdźbło trawy. Liście na łodydze papirusa tworzą parasolowate rozety. Najczęściej papirus kojarzy się z rośliną, z której pozyskiwany był w Egipcie materiał na papier. Obecnie cibora nabiera coraz większego znaczenia, jeśli chodzi o dekorację domów, przestrzeni biurowych, hoteli i przede wszystkim SPA, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym.

59.99  44.99  zawiera VAT, 36.58  netto

Porównaj

Trawa Tatarak 86 cm

Wśród wielu gatunków jak i odmian traw wiele zyskało popularność ze względu na dekoracyjne ulistnienie. Zależnie od gatunku odmiany, liście mogą być zimozielone, sezonowe, wąskie, szerokie, igiełkowe, długie, krótkie, wyprostowane, przewieszające się, w odcieniach zieleni oraz innych barwach m.in. czerwieni, żółci, brązu, miedzi, pomarańczy itp.

Proponowana Trawa jest jedną z piękniejszych traw, jej wielką zaletą jest szeroki pokrój liści. Idealna do tworzenia rabat. Bardzo dobrze wygląda również sama, posadzona w donicy. 

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj
SKU:TT-10133.
Kategoria:

Trawa Tatarak 86 cm

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Sztuczna Trawa Tatarak

 Niezwykła, trawa ozdobna, wieczniezielona znad brzegów rzek i moczarów północnej półkuli. Charakteryzuje się spłaszczonymi  liścimi, które wyrastają z krótkich kłączy. Ich intensywny żywozielony kolor nada każdemu wnętrzu przyjazną atmosferę. 

Jest jedną z najlepiej sprzedających się traw.  Związku z ciekawym pokrojem i kolorem cieszy się dużym zainteresowaniem, łatwo ją wkomponować, robi niesamowite wrażenie. Dostępna w różnych rozmiarach. Wykonana z wysokogatunkowych materiałów. Poprzez dopracowane szczegóły wygląda bardzo naturalnie. Będzie ciekawym i oryginalnym elementem wystroju. 

125.00 492.41 

Wyczyść wybór
Porównaj