Trawa Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Trawa Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Trawa Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Trawa z kwiatami w donicy 80cm

Dosyć wysoka i bardzo gęsta sztuczna trawa o wąskich, wzniesionych w górę, jasnozielonych liściach i drobnych kwiatach. Doskonale wygląda umieszczona w prostej donicy. Modna i uniwersalna, wpasuje się świetnie w nowoczesne i przestronne wnętrza. Polecana zarówno do mieszkań, jak i biur, sklepów, galerii czy restauracji.

132.00  zawiera VAT, 107.32  netto

Porównaj
SKU:63340.

Trawa z kwiatami w donicy 80cm

132.00  zawiera VAT, 107.32  netto

Sztuczna Trawa Riviera Beach

Delikatne, zwiewne trawy ugruntowały już swoją pozycję na rabatach, balkonach i tarasach. Warto więc zrobić kolejny krok i stworzyć z nich efektowne kompozycje we wnętrzach. Dzięki różnorodności form i kolorów trawy ozdobne są niezmiernie atrakcyjne i uniwersalne pod względem zastosowania. Tam, gdzie brakuje miejsca i prawdziwego gruntu pod nogami, warto sadzić je w donicach.

Chcesz stworzyć nadmorski klimat? Nic prostszego. Sztuczna trawa Riviera Beach może Ci w tym pomóc. Bardzo dobrze wykonana, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Puszki umieszczone na końcach źdźbeł aż proszą się o zdmuchnięcie.

140.00 199.90 

Wyczyść wybór
Porównaj

Trawa Pampasowa Pumila

Pozycja zasługująca na szczególną uwagę – sztuczna trawa pampasowa „Pumila” charakteryzuje się gęstym, kaskadowym ułożeniem różnych wielkości źdźbeł, które są zakończone pióropuszami. Kępy długich wąskich liści wyglądają lekko, dlatego świetnie dopełniają kompozycje złożone z innych traw, kwiatów, ziół czy gałązek. Zaletą tej sztucznej trawy jest też to, że efektownie prezentuje się sama, bez asysty innych roślin. Przyglądając się jej, bez trudu zauważysz każdy dopracowany szczegół. Właśnie dzięki jakości wykonania sztuczna trawa pampasowa idealnie imituje żywe rośliny. 

Wykorzystując w kompozycji trawy o różnych wysokościach, uzyskasz niepowtarzalny efekt wizualny.

126.99 412.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Snopek Trawy 40 cm

Psychologowie od lat dowodzą zbawiennego wpływu roślin (i koloru zielonego) na nasz stan psychiczny – zielone rośliny ułatwiają walkę ze stresem oraz pozwalają na efektywne wypoczywanie. Oferowane przez nas trawy ozdobne stanowią piękne dopełnienie wnętrza. Są niezwykle efektowne, doskonale prezentują się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach. 

Snopek ze sztucznych traw wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Trawa przewiązana jest sznurkiem z juty. Snopek wyjątkowo dobrze wygląda postawiony na parapecie, półce lub ladzie. Jest idealną trwałą dekoracją.

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj
SKU:65499.

Snopek Trawy 40 cm

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Wolnostojąca Sztuczna Trawa Snopek

Sztuczne trawy stają się coraz bardziej popularne w aranżacjach roślinnych zarówno w galeriach handlowych (na wystawach sklepowych), jak i we wnętrzach czy w przestrzeniach tarasowo-balkonowych. Można je umieścić w wysokich donicach lub w skrzyniach. Są świetnym i oryginalnym uzupełnieniem różnych kompozycji i samodzielną dekoracją. 

Oferujemy dekoracyjny pęk sztucznych traw. Wysokiej jakości duża i bardzo gęsta trawa to produkt godny uwagi. Doskonale sprawdzi się jako tło dla innych roślin lub separator czy osłona. Postawiona sama lub w grupie nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Wolnostojąca sztuczna trawa nie potrzebuje doniczki.

69.99 427.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Trawa z Kłosami 70 cm

Poza pokrojem, zróżnicowanymi liśćmi, barwą, trawy ozdobne mogą zachwycać także kwiatostanami. W zależności od gatunku i odmiany żywe trawy kwitną od wiosny do jesieni. W przypadku sztucznej trawy kwiaty cieszą oko niezależnie od pory roku.

Moda na trawy trwa, tak więc coraz więcej osób poszukuje oryginalnych gatunków i odmian traw, które będą zdobić wnętrza także w okresie jesiennym i zimowym, kiedy żywa flora traci na atrakcyjności. Sztuczna trawa z kłosami to strzał w dziesiątkę!

82.00  zawiera VAT, 66.67  netto

Porównaj
SKU:65500.
Kategoria:

Trawa z Kłosami 70 cm

82.00  zawiera VAT, 66.67  netto

Trawa Tatarak 86 cm

Wśród wielu gatunków i odmian traw część zyskała popularność ze względu na dekoracyjne ulistnienie. Liście traw mogą być zimozielone, sezonowe, wąskie, szerokie, igiełkowe, długie, krótkie, wyprostowane, przewieszające się, w odcieniach zieleni oraz w innych barwach, m.in. czerwieni, żółci, brązu, miedzi, pomarańczy itp.

Proponowana przez nas sztuczna trawa tatarak jest jedną z piękniejszych traw, a jej wielką zaletą są szerokie liście. Jest idealna do tworzenia rabat. Bardzo dobrze wygląda również sama, posadzona w donicy. 

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Porównaj
SKU:65494.
Kategoria:

Trawa Tatarak 86 cm

149.99  zawiera VAT, 121.94  netto

Sztuczna Trawa Papirus 115 cm

Najczęściej papirus kojarzy się z rośliną, z której w Egipcie pozyskiwany był materiał na papier. Charakteryzuje się smukłym eleganckim pokrojem oraz cienkimi, ostro zakończonymi liśćmi i łodygą przypominającą źdźbło trawy. Liście na łodydze papirusa tworzą parasolowate rozety. Właśnie tak prezentuje się oferowany przez nas sztuczny papirus. Obecnie sztuczne papirusy są coraz powszechniej wykorzystywane jako dekoracja domów, przestrzeni biurowych, hoteli i przede wszystkim spa, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym.

59.99  44.99  zawiera VAT, 36.58  netto

Porównaj

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

Miskant chiński jest jednym z najładniejszych paskowanych miskantów. Sztuczny miskant to replika atrakcyjnej trawy ozdobnej, która nada charakter każdemu wnętrzu i – co ważne – będzie je zdobić przez cały rok, niezależnie od pory roku. Sztuczny miskant ma liście biało-zielone, naprzemiennie paskowane, przeważnie na całej szerokości. Nie mają ostrych brzegów, a ich końcówki lekko zwisają.

Miskanty dobrze wygląda zarówno samodzielnie, jak i w kompozycjach, wśród innych roślin. Plastyczność to jedna z cech tej trawy. Miskanty ze względu na swoje zróżnicowanie dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki którym można szybko i skutecznie odmienić wnętrze lub taras. Sztuczny miskant może służyć także jako tło dla innych roślin lub wypełnienie pustej przestrzeni.

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Porównaj
SKU:65480.

Sztuczna Trawa Miskant 54 cm

54.99  zawiera VAT, 44.71  netto

Trawa Tatarak 125 cm

Czy poszukujesz dużej trawy – szerokiej i wysokiej? Jeśli tak, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Dzięki różnorodności form i kolorów sztuczne trawy ozdobne są niezwykle atrakcyjne i uniwersalne pod względem zastosowania. Pięknie wyglądają umieszczone w podłużnych donicach czy w długich balkonowych pojemnikach.

Dodając sztuczny tatarak do kompozycji z różnych roślin, możemy być pewni dobrego efektu. Pod tym względem sztuczne trawy są wyjątkowe. Kępy ich długich wąskich liści wyglądają ciekawie i świetnie kontrastują z liśćmi innych roślin. Efektowne kompozycje można tworzyć także z samych traw. Sztuczna trawa tatarak doskonale sprawdzi się jako ozdoba przy wejściu do domu, postawiona przy ścianie czy też jako „zielona ściana” oddzielająca różne przestrzenie.

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Porównaj
SKU:65487.

Trawa Tatarak 125 cm

299.99  zawiera VAT, 243.89  netto

Trawa Paproć 70 cm

Sztuczna trawa – paproć. Idealna jakość wykonania. Precyzja i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Kształt niezwykłych liści tej rośliny wnosi do każdego wnętrza coś magicznego i egzotycznego zarazem. Od spodu trawy można dostrzec młode i suche pędy, które odwzorowują naturalne środowisko, w jakim rośnie paproć. Zmurszałe brązowe pędy różnej wielkości nadają trawie charakteru.

Niezwykle dekoracyjna roślina doniczkowa, która pasuje do każdego wnętrza. Bardzo dobrze będzie komponować się w donicy, na przykład z iglakami. 

99.99  zawiera VAT, 81.29  netto

1 w magazynie

Porównaj
SKU:65486.

Trawa Paproć 70 cm

99.99  zawiera VAT, 81.29  netto

Miskant- Trawa 60 cm – zielona

Sztuczny miskant to roślina gęsta i rozłożysta. Jest plastyczna – można ją formować, rozkładać lub zwężać. Idealnie pasuje do traw pasiastych, ale i do innych kompozycji z różnych roślin. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, balkonie lub jako ozdoba w witrynie sklepowej. Sama w sobie trawa ta też stanowi ciekawą dekorację. Sztuczny miskant jest umieszczony w białej doniczce.

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj
SKU:65497.