Trawa Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Trawa Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Trawa Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczny Papirus w doniczce

599.00  zawiera VAT, 486.99  netto

Porównaj
SKU:64659.

Sztuczny Papirus w doniczce

599.00  zawiera VAT, 486.99  netto

Sztuczna Roślina Papirus – Produkt Premium

790.00 999.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczny Papirus- Cibora Zmienna

318.00 433.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Trawa z kłosami w donicy 76cm

Piękna gęsta sztuczna trawa o wąskich zielonych liściach. Jej największym atutem są okazałe kłosy w kolorze beżowym. Całość została osadzona w prostej jasnej doniczce. Sztuczne trawy to hit w wystroju wnętrz – sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze, salonie, restauracji. Proste, oryginalne, naturalne – te trzy cechy sprawiają, że moda na sztuczne trawy prędko nie przeminie!

89.99  zawiera VAT, 73.16  netto

Porównaj
SKU:65477.

Trawa z kłosami w donicy 76cm

89.99  zawiera VAT, 73.16  netto

Zielona Gałązka Sztucznej Trawy Bush 70 cm

32.99  zawiera VAT, 26.82  netto

Porównaj
SKU:62255.

Sztuczna Trawa Tatarak

Niezwykła trawa ozdobna, wiecznie zielona, w naturze wywodząca się znad brzegów rzek i moczarów półkuli północnej. Jej cechą charakterystyczną są spłaszczone liście, które wyrastają z krótkich kłączy. Ich intensywny żywo zielony kolor pomoże stworzyć w każdym wnętrzu przyjazną atmosferę. 

Sztuczna trawa tatarak jest jedną z najlepiej sprzedających się traw. W związku z ciekawym pokrojem i kolorem cieszy się dużym zainteresowaniem, łatwo ją wkomponować w aranżacje, robi niesamowite wrażenie solo i wśród innych roślin. Jest dostępna w różnych rozmiarach. Została wykonana z wysokogatunkowych materiałów, dzięki temu i dopracowanym detalom wygląda bardzo naturalnie. Będzie z pewnością ciekawym i oryginalnym elementem wystroju. 

134.00 492.41 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczna trawa ozdobna z kłosami

Przedstawiamy nowość na rynku – sztuczną trawę ozdobną z kłosami. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie dorównać trawie pampasowej „Pumila”, trawie tatarak czy trawie „Riviera Beach”. A jednak! Ta sztuczna trawa prezentuje się doskonale! Precyzja, z jaką została wykonana, dbałość o każdy szczegół – kolor, wykończenie, kształt źdźbła – sprawiają, że jest jedną z najlepszych i najciekawszych sztucznych traw dostępnych na rynku.

249.00  zawiera VAT, 202.44  netto

Porównaj
SKU:65483.

Sztuczna trawa ozdobna z kłosami

249.00  zawiera VAT, 202.44  netto

Sztuczna Trawa Zebra (California)

Przypominająca miskant chiński gęsta i rozłożysta sztuczna trawa połączona z dekoracyjnym bambusem. Oferowana roślina ma charakterystyczne wąskie zielone liście w poprzeczne kremowe pasy. Jest efektowna i przykuwa wzrok. Sztuczna trawa zebra będzie z pewnością doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza. 

Z tej sztucznej trawy można z powodzeniem tworzyć żywopłoty lub klomby. Idealnie prezentuje się w wysokich donicach. 

Trawa wykonana jest precyzyjnie i z wysokiej jakości materiałów. Dbałość o detale sprawia, że stanowi ciekawy i oryginalny element dekoracyjny, przy tym prezentuje się bardzo realistycznie.

99.99 189.90 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:ZG-10090.

Trawa Pampasowa Pumila

Pozycja zasługująca na szczególną uwagę – sztuczna trawa pampasowa „Pumila” charakteryzuje się gęstym, kaskadowym ułożeniem różnych wielkości źdźbeł, które są zakończone pióropuszami. Kępy długich wąskich liści wyglądają lekko, dlatego świetnie dopełniają kompozycje złożone z innych traw, kwiatów, ziół czy gałązek. Zaletą tej sztucznej trawy jest też to, że efektownie prezentuje się sama, bez asysty innych roślin. Przyglądając się jej, bez trudu zauważysz każdy dopracowany szczegół. Właśnie dzięki jakości wykonania sztuczna trawa pampasowa idealnie imituje żywe rośliny. 

Wykorzystując w kompozycji trawy o różnych wysokościach, uzyskasz niepowtarzalny efekt wizualny.

159.99 439.99 

Wyczyść wybór
Porównaj

Snopek Trawy 40 cm

Psychologowie od lat dowodzą zbawiennego wpływu roślin (i koloru zielonego) na nasz stan psychiczny – zielone rośliny ułatwiają walkę ze stresem oraz pozwalają na efektywne wypoczywanie. Oferowane przez nas trawy ozdobne stanowią piękne dopełnienie wnętrza. Są niezwykle efektowne, doskonale prezentują się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach. 

Snopek ze sztucznych traw wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Trawa przewiązana jest sznurkiem z juty. Snopek wyjątkowo dobrze wygląda postawiony na parapecie, półce lub ladzie. Jest idealną trwałą dekoracją.

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj
SKU:65499.

Snopek Trawy 40 cm

59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Miskant – Trawa Zebra 60 cm – białozielona (California)

Na zakup pięknej sztucznej trawy zawsze jest dobra pora! Szeroka gama kolorów, kształtów i wielkości sprawia, że w naszej ofercie sztucznych traw każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sztuczny miskant – trawa zebra – to bardzo ładny okaz o prążkowanych liściach. Jest gęsty i rozłożysty, można go formować, rozkładać, zwężać. Wygląda ciekawie na parapecie, komodzie, jako dodatek w witrynie sklepowej. W połączeniu z inną, wyższą sztuczną trawą stworzy ciekawą przestrzenną kompozycję. 

Trawa umieszczona jest w białej doniczce.

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj
SKU:65492.

Miskant- Trawa 60 cm – zielona

Sztuczny miskant to roślina gęsta i rozłożysta. Jest plastyczna – można ją formować, rozkładać lub zwężać. Idealnie pasuje do traw pasiastych, ale i do innych kompozycji z różnych roślin. Doskonale sprawdzi się na parapecie, komodzie, balkonie lub jako ozdoba w witrynie sklepowej. Sama w sobie trawa ta też stanowi ciekawą dekorację. Sztuczny miskant jest umieszczony w białej doniczce.

75.99  zawiera VAT, 61.78  netto

Porównaj
SKU:65497.