Paproć Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Paproć Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Paproć Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Paproć 30cm

64.99  zawiera VAT, 52.84  netto

Porównaj

Paproć 30cm

64.99  zawiera VAT, 52.84  netto

Paproć w doniczce 42 cm

Rośliny doniczkowe we wnętrzu wpływają kojąco na nasze zmysły. Patrzenie na kolor zielony, działa korzystnie na nasz wzrok, odpręża i uspokaja. 

Paprocie to idealne domowe rośliny doniczkowe. Kształty ich niezwykłych liści wnoszą do każdego wnętrza coś magicznego i egzotycznego zarazem.

Idealnie nadają się zarówno do mieszkania jak i biura. Doskonała jakość wykonania i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że jest to idealna alternatywa dla żywych roślin.

204.50 

Wyczyść wybór
Porównaj

Paproć w Doniczce – Jakość Premium

Zieleń we wnętrzu wpływają kojąco na nasze zmysły. Patrzenie na kolor zielony, działa korzystnie na nasz wzrok, odpręża i uspokaja. Paprocie to jedne z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Obecnie na świecie występuje około 10 000 gatunków paproci. 

Bujna paproć leśna, składa się z różnych gatunków paproci, umieszczonych w mchu. Poprzeplatana, patykami i pnączami, które przypominają leśne runo. Bardzo naturalny wygląd. Dbałość o szczegóły i precyzja detali sprawiają, że jest to produkt godny uwagi. 

W cenie gliniana, szara donica.

244.00  zawiera VAT, 198.37  netto

Brak w magazynie

Porównaj