Paproć Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Paproć Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Paproć Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Paproć z korzeniami

379.00 1,669.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Sztuczna Paproć Boston Ø 80cm

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Porównaj

Sztuczna Paproć Boston Ø 80cm

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Sztuczna Paproć 150cm

589.00  zawiera VAT, 478.86  netto

Porównaj

Sztuczna Paproć 150cm

589.00  zawiera VAT, 478.86  netto

Paproć 30cm

Niektórym mogłoby się wydawać, że czasy świetności paprotek dawno za nami. Nic bardziej mylnego! Być może za sprawą popularności palm o pierzastych liściach albo dzięki naszemu upodobaniu do maksymalnie naturalnych zielonych akcentów we wnętrzach moda na paprocie wraca. Oferowana przez nas sztuczna paprotka to okaz o gęstych liściach w pięknym zielonym kolorze. Dzięki swoim wymiarom sztuczne paprocie tego rodzaju doskonale wyglądają ustawione obok siebie po kilka sztuk. Czego trzeba więcej, gdy ma się taką dekorację?

64.99  zawiera VAT, 52.84  netto

Porównaj

Paproć 30cm

64.99  zawiera VAT, 52.84  netto

Paproć w doniczce 42 cm

Rośliny doniczkowe we wnętrzach wpływają kojąco na nasze zmysły. Patrzenie na kolor zielony działa korzystnie na nasz wzrok, odpręża i uspokaja. 

Paprocie to idealne domowe rośliny doniczkowe. Kształty ich niezwykłych liści wnoszą do każdego wnętrza szczyptę magii i egzotyki.

Sztuczna paproć w doniczce nadaje się idealnie zarówno do mieszkania, jak i do biura. Doskonała jakość wykonania i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że proponowany przez nas produkt jest bardzo dobrą alternatywą dla żywych roślin.

204.50 

Wyczyść wybór
Porównaj

Paproć w Doniczce – Jakość Premium

Zieleń we wnętrzu wpływają kojąco na nasze zmysły. Patrzenie na kolor zielony, działa korzystnie na nasz wzrok, odpręża i uspokaja. Paprocie to jedne z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Obecnie na świecie występuje około 10 000 gatunków paproci. 

Bujna paproć leśna, składa się z różnych gatunków paproci, umieszczonych w mchu. Poprzeplatana, patykami i pnączami, które przypominają leśne runo. Bardzo naturalny wygląd. Dbałość o szczegóły i precyzja detali sprawiają, że jest to produkt godny uwagi. 

W cenie gliniana, szara donica.

244.00  zawiera VAT, 198.37  netto

Brak w magazynie

Porównaj