Sort by
Show
per page

Sztuczny Filodendron-Monstera

889.00 1,109.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Filodendron Selloum 75 cm

Sztuczny filodendron będący idealną repliką filodendrona podwójnie pierzastego. Jest dość wysoką rośliną o wzniesionym, rozłożystym pokroju. Jego największym atutem są liczne duże głęboko powcinane liście w kolorze żywej zieleni. Sztucznego filodendrona można wykorzystać jako roślinę doniczkową w mieszkaniu, w biurze, a także jako ozdobę sklepu, salonu spa czy restauracji.

894.99  zawiera VAT, 727.63  netto

Porównaj

Filodendron Selloum 75 cm

894.99  zawiera VAT, 727.63  netto

Sztuczny Filodendron – Monstera 70 cm

Monstera jest obecnie bardzo modną rośliną – uprawia się ją w doniczkach, w aranżacjach wykorzystuje się pojedyncze dziurawe liście, stała się też inspiracją dla twórców plakatów, biżuterii i ozdób do mieszkań. Sztuczna monstera, którą oferujemy, wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, jest niemal nieodróżnialna od żywej rośliny. Ożywi i uatrakcyjni każdą aranżację i będzie ciekawym akcentem kolorystycznym w pomieszczeniu.

Produkt jest dostarczany w czarnej plastikowej doniczce technicznej.

366.99  zawiera VAT, 298.37  netto

Porównaj

Filodendron Drzewko 140 cm

Filodendrony są chętnie wykorzystywane jako rośliny doniczkowe. Ich cechą charakterystyczną są długie pędy i dekoracyjne sercowate liście w żywym zielonym kolorze. Sztuczny, okazały, prawie 1,5-metrowy filodendron w postaci drzewka idealnie imituje żywą roślinę. Jest doskonałym wyborem dla osób lubiących mocne zielone akcenty we wnętrzach.

1,199.00  zawiera VAT, 974.80  netto

Porównaj

Filodendron – Monstera 120 cm

Monstera należy do dekoracyjnych roślin doniczkowych o ozdobnych liściach. W naturze monstera to silnie rosnące, płożące się bądź wspinające pnącza, pochodzące z Ameryki Południowej i Środkowej. Dekoracyjne liście monstery są zielone, duże, z dziurami. Młode liście nie mają wcięć i dziur. Starsze mają głębokie wcięcia. Charakterystyczne dla monstery są długie, zwisające korzenie powietrzne. 

Monstera jest obecnie bardzo popularna, zarówno jako roślina ozdobna, jak i dekoracyjny motyw we wnętrzach. Sztuczna monstera jest najczęściej wybieraną rośliną do biur – właśnie dzięki liściom i okazałym rozmiarom. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

299.00  zawiera VAT, 243.09  netto

Porównaj