Anturium Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Anturium Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Anturium Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Anturium Produkt Premium

514.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Mini Anturium w ziemi – 5 szt

Promocja – ostatnie sztuki!

5 sztuk w cenie 59.99

Dostępne kolory:
– biały
– różowy

Anturium to popularna roślina doniczkowa, chętnie kupowana do ozdoby wnętrz. Zachwyca egzotycznymi kwiatami i pięknymi liśćmi. Jest rośliną wyjątkowo efektowną i elegancką. Swój niezwykły wygląd anturium zawdzięcza ciekawej budowie kwiatów. Dodatkową ozdobą anturium są jego liście: ciemnozielone i błyszczące. 

Urocze miniaturowe sztuczne anturium doskonale sprawdzi się postawione na stole, stoliku kawowym czy parapecie. Jakość materiałów, z jakiego zostało wykonane, powoduje, że liście i kwiaty w tym produkcie do złudzenia przypominają naturalne liście i kwiaty żywego anturium. Sztuczna ziemia zamiast doniczki umożliwia różne warianty komponowania – sztuczne anturium można osadzić na mchu, w szklanej donicy czy też w kielichu. 

79.99  59.99  zawiera VAT, 48.77  netto

Porównaj

Mini Anturium w ziemi – 5 szt

79.99  59.99  zawiera VAT, 48.77  netto