Biurowiec we Wrocławiu

Wrocław to jedno z piękniejszych miast Polski. Miasto szybko się rozwija. Przybywa do niego wielu nowych mieszkańców. Część z nich aby się uczyć. Inni w poszukiwaniu pracy. Ciągle powstają w nim nowe osiedla i biurowce.

wnętrze biurowiec Wrocław

Wrocław biuro biurowiec branża it sala konferencyjna wnętrze aranżacja zieleń sztuczne rośliny zielona ściana

Sztuczne rośliny w biurze

W jednym z wrocławskich biurowców Owczarek Bywalec Architekci (https://oba-architekci.pl/) wykonali projekt wnętrz. Żeby go dopełnić użyli naszych sztucznych roślin.

biurowiec Wrocław recepcja

wnętrze biurowiec Wrocław zielona ściana

sala konferencyjna biurowiec we Wrocławiu

biurowiec Wrocław lounge zdjęcie 2

W czasie pandemii trzeba było na nowo zaprojektować istniejące biuro. Powinno być ono bezpieczne dla pracowników. Stworzono nowe przestrzenie do odpoczynku. Zwiększono odległości między biurkami.

Pomieszczenia są zaprojektowane w lekkim stylu. Mają one sprzyjać twórczej pracy. Pod uwagę wzięto przede wszystkim komfort pracowników. Całości dopełniają nasze sztuczne rośliny. Stanowią one dekorację pomieszczeń do pracy i do odpoczynku. Wprowadzają też przyjazną atmosferę i sprawiają, że do biura chce się wracać.

Sztuczne rośliny w biurze jako dekoracja

Architekci użyli sztucznych roślin do dekoracji wnętrza. Żywe rośliny w pomieszczeniach biurowych nie mają odpowiednich warunków. Użycie zieleni we wnętrzach ociepla pomieszczenia. Z tego względu sztuczne rośliny do biura nadają się idealnie. Zaprojektowano zielone ściany i zielone elementy w podłużnych doniczkach. We wnętrzach biura są też sztuczne rośliny w doniczkach podwieszonych na sufitach.

kuchnia biurowiec we Wrocławiu bluszcze zdjęcie 2

sala konferencyjna biurowiec we Wrocławiu

Zaprojektowano sztuczne rośliny w podłużnych donicach przy meblach oraz sztuczne bluszcze trzykrotki w donicach na regałach. Zieleń na ścianach w formie sztucznego mchu idealnie wpasowała się w lekki klimat biura. Mech zaprojektowano na prostokątnych panelach o różnych wymiarach. Na sufitach na podwieszanych kratownicach umieszczono doniczki z bluszczem Epipremnum.

Bluszcz świetnie się spisuje jako roślina do biura. Od dawna jest on zaliczany do zieleni ozdobnej, a nasze sztuczne modele dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale są nie do odróżnienia od żywej rośliny. Pnącze trzykrotki wyróżnia się bardzo dużą liczbą zielonych liści. Roślina sprawia wrażenie zdrowej i gęstej i wspaniale ożywia aranżację.

Bluszcz Epipremnum jest z kolei rośliną, której liście mienią się dwoma odcieniami zieleni. Ustawiony w doniczce na regale lub półce pięknie się prezentuje.

toaleta biurowiec we Wrocławiu

firma biuro biurowiec branża it korytarz wnętrze aranżacja

firma biuro biurowiec Wrocław wnętrza projekt

Panele na ścianach porośnięte są naszym sztucznym mchem chrobotkiem reniferowym. Jest to roślina dosyć popularna we wnętrzach. Sztucznej rośliny nie trzeba wsadzać do donicy, nie potrzebuje odpowiedniego światła ani wilgotności. Wystarczy zamontować panel na ścianie. Dodatkowo nasz mech jest trudnopalny. Jest sztuczną rośliną, która przetrwa wszystko!

Wrocław biuro biurowiec branża it sala konferencyjna wnętrze aranżacja zieleń sztuczne rośliny zielona ściana

W donicach przy meblach znajdują się kompozycje z filodendronów i paproci. Do donic idealnie wpasował się filodendron w formie pnącza. Jego zielone, sercowate liście w żywo zielonym kolorze cudownie komponują się z dużymi liścmi monstery. Rośliny wykonano w bardzo dobrej jakości z dbałością o detale. Są prawie identyczne jak żywe rośliny. Jako dodatkowy element kompozycji do donic wstawiono paproć bostońską.

Sztuczne rośliny w biurze to doskonałe rozwiązanie. Nie przeszkadzają im trudne warunki i nie gubią liści. Dodatkowo, są piękną, zieloną dekoracją wnętrza.

Sztuczne rośliny we wrocławskim biurze sprawdzają się idealnie. Kompozycje w donicach pasują do wnętrza i je podkreślają. Całość jest przemyślana i współgra ze sobą nawzajem. Dzięki zieleni na ścianach panuje przytulna atmosfera. Wnętrza mają swój indywidualny charakter dzięki zielonym sufitom podwieszanym. Są ciepłe i przyjemne i chce się do nich wracać. Nasze rośliny dodają im niepowtarzalnego uroku. Dziękujemy firmie Owczarek Bywalec Architekci Sp. z o.o. za wybranie naszych produktów. Jeżeli chcesz poczytać więcej zapraszamy na stronę biura architektonicznego: https://oba-architekci.pl/

 

logo Owczarek Bywalec Architekci