Jeśli planujesz poprawić wygląd swojego wnętrza, możesz rozważyć użycie drzew, krzewów, traw. Zieleń w każdym wnętrzu pomaga stworzyć przyjazną atmosferę. Wnętrze staje się bardziej zadbane i dopracowane.

Dziś sztuczne rośliny stwarzają możliwość jeszcze większego zastosowania ze względu na realizm i elegancję. Niwelują konieczność pielęgnacji i utrzymania żywych roślin, a także eliminują regularne koszty konserwacji.

sztuczne rosliny

Następujące aspekty są bardzo istotne w planowaniu  przestrzeni, w której umieszczone być mają rośliny żywe:

  • Czy będzie wystarczająca ilość światła słonecznego (czy szyby nie są przyciemniane?)?
  • Czy używana jest klimatyzacja, a w zimie ogrzewanie?

Możesz być pewien/a, że nie będzie to problem, gdy zastosujesz rośliny sztuczne. Niewątpliwą zaletą, jakiej się zwykle nie rozważa, jest zmniejszenie reakcji alergicznych u pracowników i klientów. W dobie tak rozwiniętych technologii, które wspomagają procesy wzrostu rośliny, niekoniecznie tylko rośliny kwitnące nas uczulają. Z badań wnika, że coraz częściej powodem reakcji alergicznych są nawozy oraz podłoże w których rosną rośliny.

Sztuczne rośliny oferują nam gamę możliwości i alternatyw do wyboru – od roślin przeznaczonych do użytku zewnętrznego, realistyczne trawy w których dopatrzyć możemy się każdego idealnie odwzorowanego detalu, po rośliny przeznaczonego do wnętrz. Niektóre z nich – “real toutch” – są naturalne w dotyku i nawet wbicie paznokcia nie pozwala stwierdzić, czy to roślina sztuczna czy nie.

Autentyczność współczesnych sztucznych kwiatów, osiągniętej dzięki szerokiej sztuce i inżynierii jest bardzo bliska naturze. Współpracujemy z producentami, którzy mają naturalne wzorniki, fotografują je, odtwarzając następnie techniką komputerową w niemal perfekcyjny sposób dane rośliny. Dostarczają formy dla każdej części, malując, czasem nawet i ręcznie, poszczególne części składowe. Jeśli istnieje możliwość wykorzystania naturalnych pnączy czy drewna w postaci pnia i gałęzi, a tym samym nie powoduje to zmniejszenia trwałości – zawsze naturalne dodatki zwyciężają.

Nie wszystkie rośliny sztuczne wytwarzane są w ten sposób. Zazwyczaj najtańsze reprodukcje są wykonane z plastikowych, tandetnych odlewów, stąd też niechlubna łatka którą gro osób przykleiło sztucznym roślinom. Po takim wykonaniu widać, że roślina jest nienaturalna, w sposób nieprecyzyjny wykończona.

sztuczne rośliny paproć

Planuj zakup sztucznych roślin i decyduj się na wybór tylko najwyższej jakościowo oferty. Nasze zdjęcia roślin są naturalne, bez wykorzystania photoshop’a, czy innych aplikacji do upiększania.

Możesz bez problemu zapoznać się z detalami i wykonaniem, poprosić nas o dodatkowe zdjęcia.

Współpracujemy z producentami, którzy wytwarzają najwyższej jakości produkty, które zaspokajają gusta klientów na wymagającym rynku europejskim.

Zapoznaj się uważnie z naszymi propozycjami dekoracji wnętrz i nie zapomnij oszacować obszaru, który ma być wykorzystany przy ustawianiu sztucznych roślin. Bądź pewny/a, że jeśli zakupisz najwyższej jakości sztuczne rośliny, nie będziesz żałować zainwestowanych środków. Będziesz się mógł/a nimi cieszyć przez długie lata.

Pomożemy Ci w doborze i odpowiedniej aranżacji. Sprawdzimy wszystkie nowości i to co może być dostępne w danej chwili dla Twojego unikalnego wystroju.

Zobacz również: