Kompozycje z roślin ożywią i dopełnią aranżację wnętrz. Rośliny w pomieszczeniach są piękną i naturalną dekoracją, która może całkowicie odmienić charakter wnętrza, a także i nasze postrzeganie otoczenia.

To co uwielbiamy najbardziej w naszej pracy, to tworzenie dedykowanych aranżacji z kwiatów sztucznych. W większości przypadków są to aranżacje kwiatowe na zamówienie. Realizujemy projekty własne lub inspirowane wizją klientów. Dekorujemy biura, hotele, restauracje, SPA, szpitale oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Śledzimy nowości w branży florystycznej, uczestniczymy w pokazach i szkoleniach.

Naszym atutem jest profesjonalna, życzliwa obsługa oraz szeroka wiedza z zakresu florystyki i architektury.

Projektowanie i realizacja

Zdarza się, że klienci przesyłają nam dokładne wytyczne co do zamówienia, na przykład w jakim stylu jest pomieszczenie i w jakim miejscu aranżacja będzie stać, jaki chcą uzyskać efekt. Informacje te są niezbędne, aby móc osiągnąć zamierzony cel.

Podczas pracy najwięcej czasu zajmuje proces zamówienia półproduktów (jeśli akurat nie ma ich na magazynie) oraz przygotowanie aranżacji, szczególnie jeśli używamy większej ilości kwiatów, czy roślin. Nasze sztuczne rośliny i donice zamawiamy bezpośrednio u producentów, którzy rozsiani są po całej Europie.

Pakowanie oraz wysyłka

Po stworzeniu aranżacji, przygotowujemy ją do sesji zdjęciowej. Ustawiamy na odpowiednio zaaranżowanym miejscu, dostosowuje światło i robimy zdjęcia. Następnie wysyłamy je do naszego klienta w celu akceptacji. Jeśli są uwagi, to je wdrażamy, robimy kolejne zdjęcie, które następnie wysyłamy. Po zaakceptowaniu rozpoczyna się procedura pakowania.

Pakujemy bardzo starannie, według wytycznych firmy kurierskiej, tak aby mieć pewność, że przesyłka dojedzie do klienta w doskonałym stanie. Jest to jedna z bardziej pracochłonnych czynności.

Zobacz poniżej przykładowe zdjęcia aranżacji kwiatowych, jakie utworzyliśmy.

Zobacz również: