Wiosna 2017
Wiosna to doskonała okazja do udekorowania domu pięknymi wiosennymi kwiatami. Narcyzy, tulipany szafirki groniaste i hiacynty to modne dodatki, które wprowadzają wiosenny nastrój do każdego wnętrza.

Sort by
Show
per page

Amarylis Kompozycja – Jakość Premium

W tej kompozycji nowoczesność miesza się z tradycją, tworząc harmonijny duet. Klasyczne sztuczne amarylisy osadzone w ciemnych masywnych donicach wyglądają niezwykle i pasują zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Wzrok przykuwają dopracowane detale i wysokiej jakości sztuczne kwiaty.

699.00  609.00  zawiera VAT, 495.12  netto

Porównaj

Krokusy w Ceramicznej Torebce

Wystarczy zaledwie kilka kwiatów, żeby wiosna wkroczyła do naszych domów. I wcale nie muszą to być żywe kwiaty, które po kilku dniach zwiędną!

W naszej kolekcji czekają na Ciebie kompozycje sztucznych sadzonek krokusów w urokliwych porcelanowych osłonkach imitujących piękne papierowe torebki. Kwiaty osadzone są w mchu, który stanowi naturalne środowisko dla żywych roślin.

Dostępna kolorystyka: odcienie fioletu i żółtego.

85.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Aranżacja ze Sztucznych Hiacyntów

Wiosenna kompozycja, w której dominuje barwa hiacynta połączona z zielenią. Ozdoba umieszczona w klasycznej czarnej metalowej donicy. Doskonale będzie prezentować się zarówno w domowym zaciszu, jak i w wytwornej restauracji.

119.00 149.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Szafirki w Misie

Dla wielu z nas szafirki, te urocze, niebieskie kwiaty, to znak, że wiosna zagościła już u nas na dobre. 

Kompozycja z szafirków w prostokątnej misie, ozdobiona wydmuszkami z przepiórczych jajek i zielonym mchem, doskonale zaprezentuje się na wielkanocnym stole: zarówno w domu, jak i w restauracji. Aby dodać jej świątecznego charakteru, możesz ustawić wśród kwiatów wielkanocnego zajączka lub żółte kurczątka – w ten sposób uzyskasz oryginalny i trwały stroik, którym będziesz mógł się cieszyć przez długie lata.

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Porównaj
Kategoria:

Szafirki w Misie

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Szafirki w Ceramicznej Torebce

Szafirki to- jedne z najpopularniejszych wiosennych kwiatów, na które czeka się z niecierpliwością.

Te niezwykle urokliwe, kobaltowoniebieskie kwiaty umieściliśmy w ceramicznej doniczce wyglądem przypominającej torebkę. Przyozdobione wydmuszkami z przepiórczych jajek i mchem stanowią idealną ozdobę wielkanocną. Doskonale zaprezentują się na Twoim stole!

69.00  zawiera VAT, 56.10  netto

Porównaj
Kategoria:

Szafirki w Ceramicznej Torebce

69.00  zawiera VAT, 56.10  netto