Wiosna 2017
Wiosna to doskonała okazja do udekorowania domu pięknymi wiosennymi kwiatami. Narcyzy, tulipany szafirki groniaste i hiacynty to modne dodatki, które wprowadzają wiosenny nastrój do każdego wnętrza.

Sort by
Show
per page

Amarylis Kompozycja – Jakość Premium

Tu nowoczesność miesza się z przeszłością, tworząc harmonijny duet.

Ciemne, masywne donice, które w połączeniu z klasycznymi amarylisami stworzyły niecodzienną kompozycję, pasującą zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Wzrok przykuwają dopracowane detale i wysokiej jakości kwiaty.

699.00  609.00  zawiera VAT, 495.12  netto

Porównaj

Krokusy w Ceramicznej Torebce

Wystarczy kilka kwiatów, żeby wiosna wkroczyła do naszych domów.

W kolekcji tej czekają na Państwa kompozycje sadzonek krokusów w urokliwych porcelanowych osłonkach, imitujących piękne papierowe torebki. Kwiaty osadzone są w mchu, który stanowi ich naturalne środowisko.

Dostępna kolorystyka: odcienie fioletu i żółtego.

85.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Aranżacja z Hiacyntów

Wiosenne kompozycje, w których dominuje jeden nasycony kolor hiacynta, połączony z zielenią, symbolizują odrodzenie przyrody, a wszystko to ujęte jest w klasycznej lecz nietuzinkowej, metalowej, czarnej donicy. Doskonale będą się prezentować zarówno w domowym zaciszu, jaki i w Twoim Salonie, czy wytwornej Restauracji.

119.00 149.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Szafirki w Misie

Dla wielu z nas, te urocze, niebieskie kwiaty, to znak że wiosna zagościła już na dobre. 

Aranżacja z Szafirków, ozdobiona wydmuszkami z przepiórczych jajek i mchem jest idealną kompozycją, która doskonale zaprezentuje się na stole zarówno w domu jak i w restauracji.

Dodając wielkanocnego zająca, lub też małe kurczaki stworzymy Wielkanocny stroik, którym będziemy się cieszyć przez długie lata. 

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Porównaj
Kategoria:

Szafirki w Misie

129.00  zawiera VAT, 104.88  netto

Szafirki w Ceramicznej Torebce

Szafirki – jedne z najpopularniejszych wiosennych kwiatów, na które każdy czeka z niecierpliwością.

Te niezwykle urokliwe, kobaltowo-niebieskie kwiaty. Osadzone są w różnych odcieniach zieleni, przyozdobione wydmuszkami z przepiórczych jajek i mchem stanowią idealną aranżację. Doskonale zaprezentuje się na Twoim stole!

69.00  zawiera VAT, 56.10  netto

Porównaj
Kategoria:

Szafirki w Ceramicznej Torebce

69.00  zawiera VAT, 56.10  netto