Tillandsia Aranżacje

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Tillandsia Aranżacje. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Tillandsia Aranżacje oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Girlanda – Mech Hiszpański – Tillandsia – Oplątwa- 90 cm

Mech hiszpański (Tillandsia) występuje w Ameryce Południowej, Środkowej oraz południowych obszarach Ameryki Północnej. Pnącze zwisające z konarów drzew. Ma długie, cienkie, zwisające i rozgałęziające się łodygi o jasnozielonej i srebrzystoszarej barwie. Girlanda składa się z kilku pnączy tworząc zwartą całość. Można ją podzielić na pojedyncze gałęzie. 

Idealna do dekoracji, tworzenia ekranów i wypełnienia. 

Doskonale sprawdzi się jako oryginalna ozdoba stołu na święta czy dekoracja choinki. 

25.99  zawiera VAT, 21.13  netto

Porównaj

Tillandsia – Oplątwa Aranżacja

Oplątwa – jeden z Waszych ulubionych produktów w naszej ofercie. To prawdziwe indywiduum świata roślin. Kto ją posiada, ten nie ma wątpliwości, dlaczego tak jest – jest po prostu piękna. Oplątwy występują w niemal dowolnych kolorach i kształtach, nietrudno więc znaleźć okaz dla siebie. Posiadanie oplątw może uzależniać – zaczynasz od jednej i już nie możesz przestać gromadzić kolejnych. 

Naszym zdaniem sztuczne tillandsje to doskonałe rośliny do zastosowania w rozmaitych kompozycjach, w aranżacjach wnętrz, ogrodów storczykowych czy terrariów. Można je mocować na kawałkach kory, na skałach czy też różnych elementach drewnianych. Idealnie będą prezentować się, jeśli postawisz je w wysokiej donicy w patio, w ogrodzie zimowym, na wystawie sklepowej czy w restauracji. 

687.00 959.00 

Wyczyść wybór
Porównaj