Orchidea Aranżacje

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Orchidea Aranżacje. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Orchidea Aranżacje oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Storczyk Orchidea w Sztucznej Ziemi 92 cm

596.99  zawiera VAT, 485.36  netto

Porównaj

Storczyk Orchidea w Sztucznej Ziemi 85 cm

367.99  zawiera VAT, 299.18  netto

Porównaj

Storczyk Phalaenopsis w Sztucznej Ziemi 55 cm

166.99  zawiera VAT, 135.76  netto

Porównaj

Aranżacja ze storczyka – Produkt Premium

Storczyki, elegancja i klasyka. Są ozdobą same w sobie, można z nich wyczarować wiele pięknych i oryginalnych kompozycji, które udekorują wnętrza. Idealne do domu jak również, biura, restauracji jak i salonu spa. 

W aranżacji użyto storczyków silikonowych, które do złudzenia przypominają naturalne. Storczyk osadzony jest w błyszczącej donicy wykonanej z tworzywa fiberglas. Donica wykończona jest mchem i porostami. 

456.00  zawiera VAT, 370.73  netto

Porównaj

Aranżacja ze storczyka – Produkt Premium

456.00  zawiera VAT, 370.73  netto

Storczyk Wiszący w Kuli z Mchu

Sztuczna Orchidea Phalaenopsis to najbardziej znany przedstawiciel rodziny storczyków. Duma rodziny storczyków. Ma owalne, mięsiste liście o ciemnozielonym zabarwieniu. Pędy kwiatowe wyrastają między liśćmi. Kolorystyka kwiatów tych roślin jest niebywale bogata, także wielkość kwiatów może znacznie się różnić – od 1 do prawie 5 centymetrów. To właśnie jego oryginalne kwiaty tak nas zachwycają.

Jest coś, co odróżnia go od innych – to podłoże, w którym został osadzony. Niespotykana forma “doniczki” z mchu i  korzeni, pozwala uruchomić wyobraźnię – jak ją wyeksponować. Można ją powiesić, umieścić na cokole lub w szklanej misce. W naturze storczyki te występują od Indii, przez południowo-wschodnią część Chin, Tajwan, Filipiny, Indonezję aż do Australii. Są epifitami rosnącymi na gałęziach i pniach drzew, stąd nasza propozycja storczyka umieszczonego w kuli z mchu. 

195.50  185.50 

Wyczyść wybór
Porównaj

Kompozycja ze Storczykiem w Doniczce – Super Jakość

Elegancka kompozycja ze storczyka. Doskonała jakość wykorzystanych w aranżacji materiałów, które odwzorowują naturalne kolory i detale roślin. Kwiaty są naturalne w dotyku. Idealna do postawienia na komodzie, czy też na parapecie okiennym.

Kompozycja ze Storczykiem w Doniczce – Orchidea – to jeden z naszych flagowych produktów w aranżacjach.

149.00  zawiera VAT, 121.14  netto

Porównaj

Sztuczny Storczyk – Phalaenopsis w Kuli z Mchu

Duży i okazały Storczyk – Phalaenopsis, usadzony w kuli z mchu. Ciekawa forma „doniczki”z mchu i korzeni, pozwala uruchomić wyobraźnię – jak ją wyeksponować. Może stać na postumencie, szklanym naczyniu, lub tam gdzie tylko poniesie Cię twoja wyobraźnia …

638.65  zawiera VAT, 519.23  netto

Porównaj