Orchidea Aranżacje

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Orchidea Aranżacje. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Orchidea Aranżacje oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Orchidea – Storczyk Cymbidium – różowy

562.00  zawiera VAT, 456.91  netto

Porównaj

Orchidea – Storczyk Cymbidium – kremowa

562.00  zawiera VAT, 456.91  netto

Porównaj

Storczyk Orchidea w Sztucznej Ziemi 92 cm

Duża sztuczna orchidea osadzona w bryle sztucznej ziemi, z której wyrasta kilka ukwieconych pędów. Atutem tego sztucznego storczyka jest duży rozmiar, stonowane kolory (kwiaty w barwie białej pięknie kontrastują z ciemną zielenią niedużych lśniących liści) i realistyczne detale. Produkt niemal nie do odróżnienia od żywej rośliny. Sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu uroku i elegancji.

596.99  zawiera VAT, 485.36  netto

Porównaj

Storczyk Orchidea w Sztucznej Ziemi 85 cm

Sporych rozmiarów sztuczny storczyk osadzony w bryle sztucznej ziemi. Doskonała jakość wykonania, materiały bardzo dobrze oddające piękno żywej rośliny i odwzorowane najmniejsze detale sprawiają, że stanowi idealną ozdobę zarówno do mieszkań, jak i biur, restauracji, sal weselnych. Roślina ma kilka długich pędów z bardzo licznymi białymi kwiatami i nierozwiniętymi jeszcze pąkami. Całości dopełniają lśniące ciemnozielone liście.

367.99  zawiera VAT, 299.18  netto

Porównaj

Storczyk Phalaenopsis w Sztucznej Ziemi 55 cm

Moda na storczyki trwa – prawdopodobnie to duże, okazałe kwiaty w wielu barwach sprawiają, że tak chętnie wprowadzamy orchidee do różnych przestrzeni. Oferowany przez nas sztuczny storczyk jest kopią Phalaenopsisa, jednego z najczęściej wybieranych storczyków. Ma kilka pędów obsypanych pięknymi białymi kwiatami w pełnym rozkwicie i nieduże lśniące ciemnozielone liście. Został osadzony w bryle sztucznej ziemi – można go wstawić zarówno do zwykłej doniczki, jak i do przezroczystej osłonki – w obydwu wariantach będzie prezentować się równie dobrze.

166.99  zawiera VAT, 135.76  netto

Porównaj

Aranżacja ze storczyka – Produkt Premium

Storczyki – elegancja i klasyka. Są ozdobą same w sobie, można z nich wyczarować wiele pięknych i oryginalnych kompozycji, które udekorują wnętrza. Sztuczne storczyki są idealne do domu, biura, restauracji, salonu spa. 

W oferowanych aranżacjach użyto storczyków silikonowych, które do złudzenia przypominają naturalne. Storczyk osadzony jest w błyszczącej donicy wykonanej z włókna szklanego (fiberglass). Donica wypełniona jest mchem i porostami. 

456.00  zawiera VAT, 370.73  netto

Porównaj

Aranżacja ze storczyka – Produkt Premium

456.00  zawiera VAT, 370.73  netto

Storczyk Wiszący w Kuli z Mchu

Phalaenopsis to najbardziej znany przedstawiciel rodziny storczyków. Ma owalne, mięsiste liście o ciemnozielonym zabarwieniu. Pędy kwiatowe wyrastają między liśćmi. Kolorystyka kwiatów tych roślin jest niebywale bogata, także wielkość kwiatów może znacznie się różnić – mają od 1 do prawie 5 centymetrów. To właśnie oryginalne kwiaty storczyków tak nas zachwycają. Phalaenopsis można bez przesady nazwać dumą rodziny storczyków. Naszą dumą jest za to sztuczny storczyk osadzony w kuli z mchu.

Właśnie ta kula jest czymś, co odróżnia tego sztucznego storczyka od innych. Niespotykana forma „doniczki” z mchu i korzeni pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji. Storczyka można powiesić, umieścić na cokole lub w szklanej misce. W naturze storczyki  występują od Indii, przez południowo-wschodnią część Chin, Tajwan, Filipiny, Indonezję aż do Australii. Są epifitami rosnącymi na gałęziach i pniach drzew, stąd nasza propozycja zawieszenia storczyka właśnie w kuli z mchu. 

195.50  185.50 

Wyczyść wybór
Porównaj

Kompozycja ze Storczykiem w Doniczce – Super Jakość

Elegancka kompozycja ze storczykiem w roli głównej. Doskonała jakość wykorzystanych w aranżacji materiałów, pozwoliła na dokładne odwzorowanie naturalnych kolorów i najdrobniejszych detali rośliny. Kwiaty w dotyku są jak żywe. Okaz idealny do postawienia na komodzie lub na parapecie okiennym.

Kompozycja ze Storczykiem w Doniczce to jeden z naszych flagowych produktów chętnie wykorzystywany w aranżacjach.

149.00  zawiera VAT, 121.14  netto

Brak w magazynie

Porównaj

Sztuczny Storczyk- Phalaenopsis w Kuli z Mchu

Duży, okazały storczyk (-Phalaenopsis),- osadzony w kuli z mchu. Ciekawa forma „doniczki” z mchu i korzeni pozwala uruchomić wyobraźnię – dekorację można wyeksponować na różne sposoby. Może stać na postumencie, w szklanym naczyniu,- lub w dowolnym miejscu, w jakim Ci się spodoba.

638.65  zawiera VAT, 519.23  netto

Porównaj