Kalanchoe Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Kalanchoe Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Kalanchoe Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Show
per page

Kalanchoe w Doniczce – Produkt Premium

Wśród kwiatów doniczkowych, którymi ozdabiamy nasze wnętrza, na uwagę zasługuje żyworódka (kalanchoe). Przywędrowała do nas z Madagaskaru, gdzie porasta górskie lasy deszczowe. Kalanchoe to sukulent. Kwiatostany żyworódki zebrane są w dekoracyjne baldachogrona. Kwiaty mogą mieć kolor biały, żółty, różowy albo czerwony w wielu różnych odcieniach. 

Sztuczne kalanchoe efektownie prezentują się na parapecie, stole, ladzie czy komodzie. To urocze rośliny doniczkowe doskonale oddające naturalne piękno żywych roślin. Różne rozmiary i barwy liści, wielkości i pąki kwiatów tworzą bardzo realistyczny efekt, tak że trudno uwierzyć, że oferowana żyworódka to sztuczny kwiat. 

Doniczka z naturalnej gliny w cenie. 

56.99 

Wyczyść wybór
Porównaj