Kalanchoe Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Kalanchoe Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Kalanchoe Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Show
per page

Kalanchoe w Doniczce – Produkt Premium

Wśród kwiatów doniczkowych, którymi ozdabiamy nasze wnętrza, na uwagę zasługuje Kalanchoe. Przywędrowała do nas z Madagaskaru, gdzie porasta górskie lasy deszczowe. Kalanchoe to sukulent. Kwiatostany kalanchoe zebrane są w dekoracyjne baldachogrona. Kwiaty mogą mieć kolor biały, żółty, różowy albo czerwony w wielu różnych odcieniach. 

Efektownie prezentują się na parapecie, stole, ladzie czy komodzie.  Kalanchoe, urocza roślina doniczkowa. Doskonale odwzorowująca naturalne piękno tej rośliny. Różne rozmiary i barwy liści, wielkości i pąki kwiatów sprawiają tak realistyczny efekt, że nie jest się w stanie uwierzyć, że to sztuczny kwiat. 

Doniczka, gliniana naturalna, w cenie. 

56.99 

Wyczyść wybór
Porównaj