Bluszcz Rośliny

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Bluszcz Rośliny. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Bluszcz Rośliny oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Sort by
Show
per page

Sztuczny Bluszcz biało-zielony 180cm

Długi, prawie 2-metrowy sztuczny bluszcz. Jego największym atutem są przepiękne liście – zielone, z białymi brzegami. Świetnie wygląda umieszczony w podwieszanej doniczce albo ustawiony wysoko, na regale czy szafie, tak by mógł swobodnie zwieszać się w dół. Doskonała jakość wykonania.

169.00  zawiera VAT, 137.40  netto

Porównaj

Trzykrotka – Sztuczny Bluszcz – Produkt Premium

Dobór kwiatów do biura to ważna kwestia, często jednak bywa bagatelizowana. Przypadkowo wybrane kwiaty mogą zaburzyć całą koncepcję wnętrza. Rośliny powinny być gustownym dodatkiem. Mogą przyczynić się do wzmocnienia wizerunku firmy. Odpowiednio dobrane, zadbane rośliny ozdobią biuro i wniosą do niego odrobinę zieleni. 

Sztuczna trzykrotka jest jedną z najbardziej lubianych i uniwersalnych zwisających roślin doniczkowych. Sprawdzi się w każdym biurze, także tam, gdzie jest niewiele przestrzeni dla roślin. Nawet ustawione wysoko, tuż pod sufitem, sztuczne zielone pnącze będzie prezentować się nietuzinkowo – zwieszając się w dół, utworzy efektowną ozdobę.

 

Oczekujemy na dostawę.

81.00  zawiera VAT, 65.85  netto

Porównaj

Sztuczny Bluszcz Hedera Biało Zielony 80 cm – Jakość Premium

Sztuczny bluszcz będący idealną kopią bluszczu występującego w niemal całej Polsce, w większości krajów europejskich i w części Azji. Bluszcz jest bardzo popularną rośliną, którą można spotkać zarówno w ogrodach, jak i we wnętrzach. Liście tego sztucznego bluszczu są zielone i skórzaste. 

Sztuczny bluszcz idealnie sprawdza się w aranżacjach rozmaitych altan i pergoli. Doskonały do tworzenia zielonych ścian, ale spełnia swoją funkcję dekoracyjną również wtedy, gdy wsadzimy go solo do doniczki. Bardzo ciekawie wygląda rozpięty na drucianym stelażu, na okręgu, czy też gdy rośnie tuż pod sufitem, a jego pędy swobodnie zwisają.

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Porównaj

Trzykrotka pasiasta 50 cm – Produkt Premium

Trzykrotka pasiasta jest rośliną doniczkową cieszącą się dużą popularnością głównie z uwagi na piękne, dekoracyjne liście. Mają one podłużny kształt, a przez środek każdego liścia przebiegają grube pionowe pasy. Sztuczna trzykrotka bardzo ładnie prezentuje się na parapetach, półkach, a także na ścianach. Liście trzykrotki pasiastej są zielone i szarozielone. Pasy przechodzące przez liście z wierzchu mają barwę srebrzystą, a od spodu są buraczkowe. Dzięki tym cechom sztuczna trzykrotka ożywia pomieszczenia, które zdobi, wprowadzając kolor do wnętrz.

99.00  zawiera VAT, 80.49  netto

Porównaj

Sztuczny Bluszcz z Podpórką 45 cm – Produkt Premium

Bluszcz pospolity jest popularnym domowym pnączem o atrakcyjnych zielonych liściach z jasnymi przebarwieniami. Należy do pnączy samoczepnych – wspina się po podporach, które napotka na swojej drodze. Sztuczny bluszcz z podpórką do złudzenia przypomina prawdziwy. Jego idealny wygląd jest zasługą najlepszych materiałów, z których jest wytworzony. Różne wielkości i odcienie liści, młode pędy… wygląda tak naturalnie, że aż chce się go podlewać! Idealny do postawienia na balkonie, w restauracji na stoliku, czy w biurze na komodzie.

Produkt dostępny w doniczce technicznej.

69.00 

Wyczyść wybór
Porównaj

Filodendron 90 cm – Produkt Premium

Filodendron to ciekawa roślina, która często gości w naszych wnętrzach. Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Istnieje aż kilkaset gatunków filodendronów. Mają różne formy – możemy się spotkać z filodendronami krzewiastymi, pnączami, bezłodygowymi i zielnymi. Liście filodendronów odznaczają się pięknym kształtem i barwą. Są sercowate, podłużne, ciemnozielone (młode z odcieniem brązowym) i raczej miękkie, często z jedwabistym połyskiem. 

Sztuczny filodendron to idealny okaz do biura, restauracji. Postawiony w mieszkaniu też będzie świetnie wyglądał – jest nie do odróżnienia od swojego naturalnego odpowiednika. Można go wyeksponować jako pojedynczą roślinę lub umieścić w rabacie z innymi.

195.00  zawiera VAT, 158.54  netto

Porównaj

Duży Zielony Bluszcz 80 cm

Duży sztuczny bluszcz w formie zwieszającego się pnącza o bardzo licznych ciemnozielonych liściach. Doskonała jakość wykonania, idealnie odwzorowane detale. Sztuczny bluszcz świetnie wygląda umieszczony w prostej doniczce i ustawiony wysoko, tak by w pełni go wyeksponować. Sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, w mieszkaniach, w altanach i na tarasach, między innymi jako ozdoba pergoli czy dekoracja niezagospodarowanej ściany.

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Porównaj

Duży Zielony Bluszcz 80 cm

79.99  69.99  zawiera VAT, 56.90  netto

Sztuczny Bluszcz Pnącze 120 cm

Długi sztuczny bluszcz stanowi idealną ozdobę zwłaszcza w miejscach, gdzie nie można pozwolić sobie ani na roślinę wysoką, ani rozłożystą, o okazałym pokroju. Można go umieścić w doniczce, ustawić wysoko, np. na regale czy szafie, i pozwolić, by swobodnie zwieszał się w dół. Wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Jego atutem są drobne zielone liście sprawiające, że roślina wygląda zwiewnie i delikatnie.

92.99  zawiera VAT, 75.60  netto

Porównaj

Potos Bluszcz Wiszący 110 cm

Sztuczny potos jest doskonałą repliką żywej rośliny nazywanej także epipremnum złocistym lub diabelskim bluszczem. Jego największym atutem są duże dwukolorowe liście. Oferowane przez nas sztuczne pnącze ma dwa zwieszające się pędy gęsto pokryte różnej wielkości liśćmi. Będzie idealnie prezentować się we wnętrzu, ustawione na wyższym regale czy filarze, ozdobi także pergolę albo altanę.

139.99  zawiera VAT, 113.81  netto

Porównaj

Potos Bluszcz Wiszący 110 cm

139.99  zawiera VAT, 113.81  netto

Sztuczny Bluszcz Duże Liście 86 cm

Bluszcz jest chętnie wybieranym pnączem – jego największym walorem są duże zielone liście. Proponowane przez nas sztuczne pnącze o długości 86 cm sprawdzi się jako ozdoba każdego pomieszczenia, można je również wykorzystać na zewnątrz – warto je umieścić na balkonie, tarasie, płocie, pergoli. Jego cechą charakterystyczną są spore, gęsto rozmieszczone liście w soczystym zielonym kolorze.

72.99  zawiera VAT, 59.34  netto

Porównaj

Winobluszcz Długi 130 cm

Winobluszcz jest często wybierany jako alternatywa dla bluszczu – w naturze rośnie szybciej, a jego liście mogą się przebarwiać jesienią, przez co stanowi bardzo ciekawą ozdobę. Minusem winobluszczu jest to, że zimą traci liście. Sztuczny winobluszcz, co oczywiste, nie ma tej wady – cieszy oko przez cały rok! Oferowana przez nas roślina ma postać długiego, 130-centymetrowego pnącza. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów z dbałością o detale – dla przykładu: większe liście tego sztucznego winobluszczu mają kolor ciemnej zieleni, a małe liście, imitujące młode listki, są jasnozielone. Sztuczny winobluszcz świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Pasuje do każdego stylu!

199.99  zawiera VAT, 162.59  netto

Porównaj

Winobluszcz Długi 130 cm

199.99  zawiera VAT, 162.59  netto

Cisus rombolistny Ellen Danica

Cisus rombolistny tej odmiany to roślina doniczkowa o pokroju pnącza, wyróżniająca się spośród innych ciekawym kształtem liści. Ma opinię jednej z najpiękniejszych roślin pnących! Oferowany przez nas sztuczny cisus jest bardzo gęsty, ma wiele ciemno- i jasnozielonych cienkich liści, które wyglądem przypominają papier. Doskonała jakość wykonania. Roślina wspaniale ozdobi każde pomieszczenie, tworząc zielony akcent ożywiający przestrzeń.

79.90 149.00 

Wyczyść wybór
Porównaj