Sort by
Show
per page

Zestaw ławek ogrodowych z donicą MODULO

Drewniane ławki ogrodowe MODULO powstały w myśl nowoczesnej koncepcji projektowania przestrzeni zewnętrznych. Zestaw wykonany z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Drewno tekowe uznawane jest za jeden z najlepszych gatunków. Wytwarza się je z trzech gatunków drzew teczyny, które rosną tylko i wyłącznie w południowo-wschodniej Azji. 

Regulowane nóżki do wyrównania nierówności terenu są opcjonalnie dostępne.

7,389.00 7,919.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Drewniana Ławka Ogrodowa z Donicą MODULO

Nowoczesny design, piękny kolor to nowy koncept zagospodarowania przestrzennego. Drewniana ławka ogrodowa z donicą MODULO. Zestaw jest wykonany z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Donica ma długość 50cm. Potrzebne wsporniki montażowe są zawarte w zestawie. Regulowane nóżki do wyrównania nierówności terenu są opcjonalnie dostępne.

Dostępne w różnych wariantach

4,589.00 4,899.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Drewniana ławka ogrodowa MODULO

Drewniana ławka ogrodowa MODULO powstała w myśl nowoczesnej koncepcji projektowania przestrzeni zewnętrznych. Ławka jest wykonana z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Zestaw zawiera potrzebne wsporniki montażowe. Regulowane nóżki do wyrównania nierówności terenu są opcjonalnie dostępne.

3,259.00 3,789.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria: