Sort by
Show
per page

Ławka ogrodowa z dwoma donicami Modulo Division

Ławka z dwoma donicami DIVISION MODULO to nowoczesna koncepcja do projektowania przestrzeni zewnętrznych. Siedzenia wykonane są z trwałego, solidnego drewna tekowego z naturalnego brązu, a donice są wykonane z naturalnego cementu wzmocnionego włóknem. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na mróz, a ponadto doskonale łączą dwa popularne trendy materiałowe: drewno i cement.

Kompletny zestaw DIVISION MODULO zawiera siedzenie z ławką o długości 160 cm/ 200 cm i dwie donice. Poszczególne elementy mogą być osobno zamawiane, co stanowi nieograniczone możliwości rozbudowy. Zestaw zawiera potrzebne wsporniki montażowe. Opcjonalnie dostępne regulowane nóżki pomagają kompensować nierówności.

W razie zapotrzebowania na niestandardowe ławki prosimy o kontakt.

4,999.00 5,269.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Ławka ogrodowa z donicą Modulo Division

 Siedzenia ławki Modulo Division wykonane są z trwałego, solidnego drewna tekowego z naturalnego brązu, a donica i podstawa są wykonane z naturalnego cementu wzmocnionego włóknem. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na mróz, a ponadto doskonale łączą dwa popularne trendy materiałowe: drewno i cement.

Kompletny zestaw DIVISION MODULO zawiera siedzenie z ławką o długości 160 cm/200 cm, podstawę oraz donicę. Poszczególne elementy mogą być osobno zamawiane, co stanowi nieograniczone możliwości rozbudowy. Zestaw zawiera potrzebne wsporniki montażowe. Opcjonalnie dostępne regulowane nóżki pomagają kompensować nierówności.

W razie zapotrzebowania na niestandardowe ławki prosimy o kontakt.

4,319.00 4,639.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Ławka ogrodowa Modulo Division

Ławka DIVISION MODULO to nowoczesna koncepcja do projektowania przestrzeni zewnętrznych. Siedzenia wykonane są z trwałego, solidnego drewna tekowego z naturalnego brązu, a  podstawa  wykonana jest z naturalnego cementu wzmocnionego włóknem. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na mróz, a ponadto doskonale łączą dwa popularne trendy materiałowe: drewno i cement.

Kompletny zestaw DIVISION MODULO zawiera siedzenie z ławką o długości 160 cm/200 cm i dwiema podstawami. Poszczególne elementy mogą być osobno zamawiane, co stanowi nieograniczone możliwości rozbudowy. Zestaw zawiera potrzebne wsporniki montażowe. Opcjonalnie dostępne regulowane nóżki pomagają kompensować nierówności.

W razie zapotrzebowania na niestandardowe ławki prosimy o kontakt.

3,649.00 3,859.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Zestaw ławek ogrodowych z donicą MODULO

Drewniane ławki ogrodowe MODULO powstały w myśl nowoczesnej koncepcji projektowania przestrzeni zewnętrznych. Zestaw wykonany z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Drewno tekowe uznawane jest za jeden z najlepszych gatunków. Wytwarza się je z trzech gatunków drzew teczyny, które rosną tylko i wyłącznie w południowo-wschodniej Azji. 

Regulowane nóżki do wyrównania nierówności terenu są opcjonalnie dostępne.

7,389.00 7,919.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Drewniana Ławka Ogrodowa z Donicą MODULO

Nowoczesny design, piękny kolor to nowy koncept zagospodarowania przestrzennego. Drewniana ławka ogrodowa z donicą MODULO. Zestaw jest wykonany z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Donica ma długość 50cm. Potrzebne wsporniki montażowe są zawarte w zestawie. Regulowane nóżki do wyrównania nierówności terenu są opcjonalnie dostępne.

Dostępne w różnych wariantach

4,589.00 4,899.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria:

Drewniana ławka ogrodowa MODULO

Drewniana ławka ogrodowa MODULO powstała z inspiracji nowoczesną koncepcją projektowania przestrzeni zewnętrznych. Ławka jest wykonana z trwałego drewna tekowego w kolorze naturalnego brązu. Jej atutem jest prosta forma i naturalny wygląd. Zestaw zawiera potrzebne wsporniki montażowe. Do ławki można dokupić regulowane nóżki, które umożliwią ustawienie jej stabilnie nawet na nierównym podłożu.

3,259.00 3,789.00 

Wyczyść wybór
Porównaj
SKU:brak.
Kategoria: