Alokazja Aranżacje

Sprawdź ofertę roślin sztucznych w kategorii Alokazja Aranżacje. Wyselekcjonowane zostały przez nas tylko najlepsze produkty. Użyj filtra po lewej stronie, aby jeszcze bardziej zawęzić poszukiwania. Jeśli nie jesteś Pewna / Pewny co zamówić, to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy z doborem roślin w kategorii Alokazja Aranżacje oraz w pozostałym naszym asortymencie.

Show
per page

Alocasia Liście

Sztuczne liście alokazji to idealne rozwiązanie dla minimalistów, a także osób, które nie lubią prac związanych z pielęgnacją roślin. Pojedyncze zielone liście świetnie prezentują się jako ozdoba nowoczesnych wnętrz. Zwłaszcza w białych pomieszczeniach zieleń sztucznej alokazji prezentuje się świeżo i nadaje aranżacji smaku. 

Sztuczne liście alokazji z łodygą i korzeniami pasują do szklanych flakonów. Ciekawą aranżację można stworzyć, ustawiając obok siebie – na parapecie, ladzie czy półce – trzy jednakowe wazony z liśćmi alokazji. Sztuczna alokazja to doskonała ozdoba do restauracji czy biura. Nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd. 


 

29.99  zawiera VAT, 24.38  netto

Porównaj