Hurtownia Roślin Sztucznych

Architekt – doradca klienta

Lokalizacja: Rzeszów, Przeworsk

Kategoria: architektura, doradztwo klienta, sprzedaż

Twój zakres obowiązków:

Osoba na oferowanym stanowisku będzie miała za zadanie kompleksową obsługę klientów firmy, od analizy potrzeb klienta indywidualnego oraz inwestora, przez ofertowanie produktów i rozwiązań, aż po finalizację transakcji, w tym dopilnowanie jej szczegółów na każdym kroku procesu sprzedażowego.

Obowiązki na tym stanowisku to m.in.:

  • Obsługa klientów firmy pod kątem doboru rozwiązań w zakresie wystroju przestrzeni, głównie wyposażenia jej w roślinność oraz donice.
  • Wykonywanie analiz dokumentacji inwestycji, dobór produktów, ich wycena, przygotowanie oferty dla klienta, prowadzenie negocjacji cenowych.
  • Współpraca z działem logistyki, marketingu, z zarządem, dostawcami.

Nasze wymagania:

Na stanowisko architekta – doradcy klienta poszukujemy osoby, która ma predyspozycje do samodzielnej pracy, ale jednocześnie potrafi współpracować z zespołem. Przy wyborze kandydata ważne będą dla nas następujące elementy:

  • Minimum rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku – warunek konieczny.
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin – warunek konieczny.
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy oraz podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
  • Dobra organizacja – większość zadań na oferowanym stanowisku wymaga umiejętności samodzielnego działania i konsekwentnej realizacji założonego planu, a często także podejmowania decyzji czy rozwiązywania bieżących problemów.
  • Otwartość i komunikatywność – praca na oferowanym stanowisku wymaga łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji.
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office lub Google Workspace oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego obcego na poziomie co najmniej komunikatywnym.
  • Znajomość branży wystroju wnętrz lub zainteresowanie tą tematyką – mile widziane.

Oferujemy:

Osobie na stanowisku architekt – doradca klienta gwarantujemy możliwość pracy w firmie, która dynamicznie się rozwija i z roku na rok poszerza obszar działań.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B z wynagrodzeniem prowizyjnym bez górnej granicy i z możliwością uzyskania dodatkowej premii.
  • Możliwość nabywania nowej wiedzy i umiejętności w praktyce podczas codziennej pracy, a także dzięki szkoleniom, kursom.
  • Na początek umowa na sześciomiesięczny okres próbny (w tym czasie poznawanie oferty i uczenie się procedur). Na tym etapie oferujemy wynagrodzenie stałe na poziomie 3300 PLN netto + premie uznaniowe.
  • Po okresie próbnym objęcie samodzielnego stanowiska, umowa na czas określony z wynagrodzeniem podstawowym 3500 PLN netto + 1% prowizji od sprzedaży, co przekłada się średnio na 4000-5000 PLN netto miesięcznie. Nie ma górnej granicy wynagrodzenia.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem roślin sztucznych. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, praktykujemy selekcję doboru produktów przede wszystkim pod względem jakości, a następnie ceny. Naszymi producentami i dostawcami są firmy zarówno z Azji, jak i Europy. naszymi klientami są osoby prywatne, architekci, inwestorzy, jaki i największe firmy w Polsce i za granicą. Dołącz do nas.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy do wysyłanie aplikacji na adres: sklep małpa sztuczne-rosliny.pl. W temacie proszę podać stanowisko.

Wybierz pola, które mają być pokazane.
  • Obraz
  • SKU
  • Ocena
  • Cena
  • Zapas
  • Dostępność
  • Dodaj do koszyka
  • Opis
  • Treść
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj